تور کیش

۱۸

آذر
۱۳۹۶

تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 504 0

در سال های اخیر که رودخانه زاینده رود خشکیده و شرایط اقلیمی نیز موجب ایجاد سرمای خشک و کسل کننده ای در ماه های سرد سال برای اصفهان شده، سفر به مناطق جنوبی سرزمین ایران بخصوص جزایر واقع در دریاهای کیش و قشم، با استقبال خوبی از طرف اهالی شهرهای بزرگ از جمله اصفهان مواجه بوده است که یکی از این برنامه ها، تور کیش از اصفهان می باشد.

تور کیش از اصفهان

تماشای غروب آفتاب در پس زمینه ی یک کشتی قدیمی بر گل نشسته، لذت از سیاحت در کنار سواحل مرجانی و همچنین تجربه ی دوچرخه سواری در مسیرهای کنار دریا، تنها بخشی از فرصت های خوبی است که می توان با سفر به جزیره کیش از آنها استفاده کرد.
یکی از مهمترین مشخصات جزیره کیش که موجب شده در سال های اخیر تبدیل این جزیره به به منطقه آزاد گردد، بازارها، پاساژها و مراکز خرید این جزیره است. در واقع گردهمایی مجموعه بزرگی از انواع برندهای معتبر بهمراه مغازه ها و «مال» های شیک و گسترده، فرصت خوبی برای گشت و گذاری دلچسب در میان انواع محصولات و کالاهای قابل عرضه و بمنظور خرید بویژه برای خانم ها و یا عقد قراردادهای و تشکیل مسیرهای ارتباطی برای داد و ستد را بهمراه می آورد.
این موضوع برای شهروندان اصفهانی به عنوان مشتری تور کیش از اصفهان می تواند قابل توجه باشد، چرا که اهالی اصفهان از دیرباز به عنوان افراد مستعد و شناخته شده در زمینه تجارت و بازرگانی شناخته شده اند و به همین دلیل، منطقه آزاد کیش می تواند فرصت مناسبی برای محک زدن این استعداد دیرینه و بررسی فرصت های سرمایه گذاری و خرید و فروش کالا در مقیاس انبوه باشد.

تور کیش

از دیگر نکات جالب برای مشتریان تور کیش از اصفهان، بهره مندی از فرصت های ورزشی و تفریحی فراوان آن منطقه است. ورزش های آبی و فعالیت های سرگرم کننده با استفاده از آخرین و به روز ترین امکانات و وسایل بازی و تجهیزات پیشرفته، در کنار فعالیت تجاری می تواند ایجاد تنوع کرده و حال و هوای مسافر را کاملا دگرگون کند تا با روحیه ای قوی تر و با نشاط تر، به ادامه سفر کاری خود بپردازد.
یکی از ویژگی های جالب جزیره کیش، امکان برگزاری و ارائه بسته های سلامت و تفریح است. چرا که تمامی شرایط طبیعی و همچنین قابلیت های زیرساختی و امکانات منطقه، این اجازه را به آژانس ها و برگزارکنندگان تورهای مسافرتی و حتی سرپرست های گروه های طبیعت گردی می دهد که بخشی از برنامه ی پیشنهادی خود را صرفا به زمان های ورزش، سلامت و تفریح اختصاص دهند.
گاهی نیز این بسته های پیشنهادی نیازی به امکانات و تجهیزات چندان پیچیده و پیشرفته ای ندارند، به عنوان مثال مسابقه یا برنامه دو و پیاده روی دسته جمعی ساحلی و یا تور دوچرخه سواری گردشی اطراف جزیره و یا رکاب زنی ساحلی هم می تواند چند ساعت بسیار فرح بخش و نشاط آور برای مسافر به همراه داشته باشد.
از طرف دیگر، زمان های خاص طلوع و غروب، برای مسافر تور کیش از اصفهان، که از شهری شلوغ با افق بسته و گرفته در میان برج ها و ساختمان های شهری به این جزیره سفر کرده است، چشم اندازی فوق العاده است. حتما شنیده ایم که چند دقیقه تجربه ی تماشای طلوع یا غروب آفتاب از سواحل دریا، قابل قیمت گذاری و تعیین ارزش مادی نیست. گاهی همین اتفاقات به ظاهر ساده می تواند خستگی و کلافه گی های ناشی از هفته ها تنش کاری و مشغله ی فکری را از وجود مسافر بیرون برد.
یکی از همین چشم اندازها در جزیره ی کیش، که مورد توجه برگزار کنندگان تورهای مسافرتی از جمله تور کیش از اصفهان است، غروب خورشید در پس کشتی یونانی است که سالها پیش در ساحل جزیره به گل نشسته و امروز به عنوان سوژه ی گردشگری و یکی از جاذبه های زیبای کیش خودنمایی می کند.
بی شک علاوه بر توجه به فصل سفر و برخورداری از شرایط مطلوب آب و هوایی، زمان بندی و نظم و دقت برگزاری برنامه های تور کیش از اصفهان و همچنین حساسیت مجریان برای استفاده بهینه از وقت و فرصت های سفر میهمانان، باید مورد بررسی و توجه مشتریان و علاقمندان به شرکت در این تور باشد.
مشتریان آژانس این انتظار را دارند که تمامی برنامه ها و زمان هر برنامه اعلام شده و اجرای تور نیز طبق همان زمان بندی از پیش تعیین شده باشد، و از این حق برخوردارند که پیش از برگزاری تور کیش از اصفهان، کاملا در جریان برنامه مذکور باشند.
علاوه بر این، معمولا در برنامه ی هر تور، زمان هایی به عنوان فراغت یا زمان در اختیار مسافر قرار دارد که با دانستن آنها، مسافر می تواند از پیش فعالیت و نقشه ای برای استفاده بهتر از آن زمان در نظر بگیرد و لذا لازم است در مورد شریط منطقه، خدمات هتل و لوازم و امکانات موجود جزیره و مراکز تفریحی اطلاعات کافی جمع آوری کند.
همچنین لازم است علاوه بر اطمینان از نوع و سطح خدمات استاندارد محل اقامت خود، در مورد ویژگیها و احتمالا امکانات اضافه بر سازمان و یا مشکلات احتمالی اقامت گاه نیز پرس و جو کرده و با نگاهی جامع و اشراف دقیق، در تور کیش از اصفهان شرکت کند.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  تور کیش و خلیج همیشه فارس
Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید