هتل های جزیره کیش

۲۱

آذر
۱۳۹۶

هتل های جزیره کیش در تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 477 0

برای لذت از تنوعی چند روزه و تغییر آب و وهوا و استراحت، برای باز کردن باب گفت و گویی تجاری با هدف رونق کسب و کار و یا آغاز فعالیتی در حوزه صادرات و واردات، برای گشت و گذاری در بازارها و خرید اجناس متنوع با قیمتی مناسب و یا تماشای آخرین محصولات برندهای معتبر که امروزه از ان به بازارگردی یاد می شود، برای سیر و گردش در کافه ها، اغذیه فروشی های مدرن و یا رستوران های سنتی و محلی و به عبارت بهتر: شکم گردی، و یا برای تفریح و سرگرمی و چند روز ورزش ساحلی و صحرایی، تصمیم گرفته اید در تور کیش از اصفهان شرکت کنید و لابلای مشغله و تحصیل، زمان و فرصت تعطیلات و سیاحت خود را به این جزیره ی زیبا و مرجانی اختصاص دهید! در تمامی این موارد، و با هر کدام از این اهداف که قصد سفر داشته باشید، یکی از نکات و موارد قابل توجه برای شما، موضوع اقامت در جزیره ی کیش است.
نه تنها برای مسافرانی که با تور کیش از اصفهان به این جزیره سفر می کنند، بلکه برای هر نوع سفر به هر مقصدی، اولین و مهم ترین گزینه ای که باید در مورد آن اطمینان خاطر داشته باشیم، محل اسکان یا اقامت است.

هتل های جزیره کیش
برخی از گروه ها با چادر و تجهیزات کمپینگ به سفر می پردازند که در این صورت نیاز چندانی به رزرو هتل نداشته و دغدغه ای بابت محل اقامت آنها را نگران نمی کند. هر چند برای سفر به جزایر گرمسیری مانند کیش حتی با هدف کمپینگ، باز هم یک شب اقامت در هتلی هر چند ساده نیز در نظر گرفته می شود. ناگفته پیداست که سفرهای طبیعت گردی و کمپینگ تا چه اندازه دشواری به همراه دارند و برای خانواده هایی که به قصد بازارگردی و خرید و کمی استراحت به همراه تور کیش از اصفهان راهی می شوند، مسافرت بدون در نظر گرفتن وضعیت اسکان، غیر ممکن است.
برای اقامت در جزیره ی کیش، گزینه های فراوانی در اختیار شما قرار دارند. در واقع مسافر تور کیش از اصفهان با مجموعه ای گسترده و متنوع و پرتعداد از انواع هتل ها، هتل آپارتمان ها، خانه های بوم گردی و همچنین سوئیت ها و ویلاهای کوچک و بزرگ روبرو خواهد شد که انتخاب محل اقامت چند روزه از میان این همه امکان موجود، چندان هم آسان نیست.
یکی از دلایل این موضوع، توسعه بحث گردشگری در کیش و تبدیل آن به قطب نمونه و همچنین قطب آزاد تجاری است. در واقع وضعیت اقامت در این جزیره، صرفا برای گردشگران قابل بررسی و تصمیم گیری نبوده و نباید تصور کرد که هتل ها تنها برای مشتریان تورهای مختلف از جمله تور کیش از اصفهان در نظر گرفته شده اند. گسترش انواع دفاتر و شرکت های تجاری و بازرگانی و همچنین تاسیس دانشگاه های مختلف و شعب دانشگاه های معتبر در جزیره، موجب افزایش ورود و اقامت های میان مدت و بلند مدت در کیش توسط اقشار و افراد مختلفی شبیه بازرگانان، فعالان صنعتی، نظامیان، دانشجویان و حتی میهمانان سیاسی از کشورهای مختلف شده است. به همین دلیل نمی توان براحتی از موضوع اقامت و اسکان میهمانان جزیره ی کیش چشم پوشی کرد.
هرچند در صورت شرکت در تور کیش از اصفهان، مسئله یا دغدغه ای بنام جستجوی اقامت گاه مناسب و پرس و جوی مورد به مورد از هتل ها و مسئولین رزور آن ها نخواهید داشت، و دیگر نیازی نیست چند روز زمان به پیدا کردن یک اقامت گاه موقت با شرایط و قیمت دلخواه و مطلوب اختصاص دهید، اما کسب آگاهی و اطلاعات پیرامون شرایط و وضعیت هتل ها در جزیره ی کیش، به ویژه در فصول خنک و سرد سال و یا زمان هایی که مصادف با جشنواره های محلی و بومی است و سفر به این مکان محبوب بیش از سایر مواقع سال است و از سوی دهها هزار نفر در سراسر کشور با استقبال مواجه می شود، می تواند به انتخاب بهتر و معقول تری منجر شده و ذهن گردشگر را برای ثبت نام در تور کیش از اصفهان با بهترین شرایط و امکانات و خدمات، روشن تر کند.
حتی برای افرادی که به هیچ عنوان دغدغه ی مالی نداشته و قیمت امکانات و خدمات هتل برای آنها مورد توجه نیست، مواردی از جمله کیفیت خدمات هتل، دسترسی ها، قابلیت ها و تجهیزات و فضاهای تفریحی، ورزشی و … و همچنین فاصله تا نقاط دیدنی و سوژه های گردشگری جزیره، مهم و غیر قابل چشم پوشی است.
چرا که به هر حال، مسافر و گردشگر چند روز از بهترین زمان تعطیلات خود را برای استراحت، تفریح و لذت از تجربه ی یک سفر سیاحتی و یا تجاری، به استفاده از تور کیش از اصفهان اختصاص داده است و به طور طبیعی انتظار آن را ندارد که این فرصت گران بها بدلیل کیفیت نامطلوب اقامت، شرایط سخت و خسته کننده و همچنین امکانات و گزینه های خدماتی ناکافی و آزار دهنده، تبدیل به سفری تلخ و منجر به دلخوری شود.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  پرواز تا کیش

هتل کیش
خوشبختانه جزیره ی کیش از دهها سال قبل به عنوان یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین جاذبه های گردشگری و سیاحتی جنوبی ایران و خلیج فارس مطرح بوده و برگزاری تور کیش از اصفهان یا به طور کلی تور کیش از هر شهر ایران، سابقه ای طولانی دارد.
این سابقه ی طولانی از طرفی موجب شده تا سرمایه گذاران بومی و غیر بومی استان هرمزگان و جزیره، تلاش کنند تا جای ممکن و در یک فضای رقابتی جدی و رو به گسترش، امکانات و خدمات و همچنین کیفیت عملکرد خود را بالا برند و از طرف دیگر، تورهای گردشگری شبیه تور کیش از اصفهان نیز با دقت و تجربه و اندوخته های مفید بیشتر نسبت به گذشته، امکان بهترین و لذتبخش ترین سفر را برای مشتری و میهمان خود فراهم کنند.
با این حال همان گونه که ذکر شد، همراه شدن با تور کیش از اصفهان مستلزم کسب اطلاعاتی کلی در مورد هتل ها و شرایط و نحوه ی اقامت در آن جزیره است.
از جمله ی موارد مهم قابل توجه، فاصله ی هتل محل اقامت تا بازار، رستوران ها، محلات قدیمی، ساحل و یا هر نقطه ی هدف دیگری است که مسافر در برنامه ی کیش گردی خود گنجانده است. به عنوان مثال اگر برای خرید و گردش در پاساژها به کیش سفر کرده اید، بد نیست از محل پاساژهای مورد نظر خود و همچنین هتلی که در آن مستقر هستید اطلاعاتی کسب کنید.
از طرف دیگر اگر با نیت تفریح و استفاده از بازی ها و سرگرمی های دریایی و ساحلی، جزیره ی کیش را برگزیده اید، بهتر است سواحل و امکانات هر پاتوق ورزشی و تفریحی را نیز مرور کرده و جای آن را نسبت به اقامتگاه خود در نظر بگیرید. چرا که برای برنامه ریزی و زمان بندی بهتر برای تجربه ای دلنشین با خاطرات فراوان، دانستن این نکات و اعمال آنها در تنظیم وقت، حائز اهمیت است.
هرچند تنوع امکانات و خدمات این جزیره ی کم نظیر که تبدیل به قطب گردشگری و همچنین منطقه آزاد تجاری شده، چندان مشکل خاصی برای جستجو و یافتن برنامه ی مناسب و پرباری برای سیاحت و تفریح و استراحت به وجود نمی آورد، ولی با اینحال بهتر است برنامه ریزی دقیق هم از نظر محل های مورد نظر (ساحل، رستوران، بازار، روستای تاریخی و …) و هم بابت زمان بندی اصولی، توسط خود مسافر تدوین شود.

پیشنهاد می‌کنیم که مطالعه کنید  قیمت تور کیش از اصفهان
Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید