تور دبی از اصفهان
۲۱
اسفند
۱۳۹۶

آغاز سفر های نوروزی با تور دبی

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 551 0
Rate this post

شهر دبی یکی از شهرهای حاشیه خلیج فارس است که بعد از ابوظبی دومین شهر امیر نشین این منطقه به شمار می رود.

ساکنان این منطقه پیشینه خود را از عرب های صحرا نشین به ارث می برند که پیشینه آن ها به رقص، اشعار سرایی،  آواز خوانی وشکار برمی گردد که باید از نزدیک مشاهده کنید شما می توانید با تور دبی از اصفهان این شهر توریستی را بازدید و از مکان های گردشگری و تفریحی آن دیدن کنید.

لذت تماشا غروب آفتاب در هنگام شتر سواری، زمانی که آفتاب به پشت تپه های ماسه ای صحرا دبی افول می کند خالی از لطف نیست. برج های آسمان خراش بیشماری دبی وجود دارد که شما در هر منطقه شهر که باشید به راحتی می توانید آن ها را مشاهده کنید. برج العرب یکی از آسمان خراش هایی است. معماری آن به گونه ای است که اگر کمی دقت کنید بسان کشتی میماند که به صورت عمودی درون دریا قرار گرفته است. از دیگر جاهای که با تور دبی از اصفهان می توانید سری به آن بزنید، برج خلیقه، مسجد جمیرا، خانه شیخ سعید، پارک خور، موزه دبی و پارک آبی است.

تور دبی از اصفهاندبی به دلیل قرار داشتن در منطقه ای گرمسیر اکثر ماه های سال شرجی و گرم است از این رو برای سفر به این شهر، فصل های  پاییز تا  زمستان را پیشنهاد می کنیم که با تور دبی از اصفهان سفر کنید و در هوای مطلوب به گردش و سیاحت بپردازید.

اگر صحرا گردی و حمام آفتاب گرفتن از موارد مد نظر شما برای سفر کردن است، می توانید فصل بهار را انتخاب کنید و برای صحرا نوردی و حمام آفتاب گرفتن کنار ساحل زیبای جمیرا سفر خود را با تور دبی از اصفهان  آغاز کنید.

زمان رسیدن به شهر دبی از اصفهان و به صورت هوایی، حدود  ۲ساعت طول می کشد تا به فرودگاه برسید و اختلاف ساعت با ایران حدود نیم ساعت است.

جالب است بدانید که عکاسی از مساجد و ایستگاه های پلیس و بنادر در شهر دبی ممنوع است و در دبی پنج بار در روز نماز اقامه می شود و همه مناطق دبی حتی قسمت هایی که غربی شده اند نیز به این نکته پایبند هستند.

اتوبوس شگفت انگیز وسیله نقلیه جالبی است که با آن ابتدا گردشی در سطح شهر کنید و سپس می توان با این وسیله به داخل خور دبی رفت که در آن زمان، مانند اتوبوس دریایی عمل میکند. داخل اتوبوس شگفت انگیز سیستم تهویه برودتی و جلیقه نجات قرار گرفته و یک راهنما جهت رفاه حال مسافران تور دبی از اصفهان برای راهنمایی آن ها وجود دارد و شما با راهنمایی قطعا از این پدیده گردشگری لذت کافی را ببرید.

گردش در بیابان و مستقر شدن در کمپ های بیابانی که از چادرهای مجلل درست شده اند از تفریحات رایج و در دسترس شهر دبی است که می توانید شب را در آنجا اقامت کنید و از استخرهایی که در میان بیابان بنا کرده اند استفاده کنید.

مسجد جمیرا یکی از زیباترین مساجد شهر دبی است که در زمان شب و غروب آفتاب به دلیل نور پردازی روی سنگ های کرم رنگ متمایل به صورتی دیواره های مسجد، جلوه و زیبایی آن را دو چندان میکند. تصویر مسجد جمیرا، به عنوان نماد روی اسکناس های ۵۰۰ درهمی دبی چاپ شده است.

در دبی از معماری زیبایی برای ساخت ساختمان ها و اماکن دیدنی آن استفاده کرده اند.

خانه شیخ سعید از جمله خانه های قدیمی است که از خانه های جنوب ایران برای ساخت و معماری آن الهام گرفته شده است. دارای حیاط بزرگ بوده که از پنج بخش مختلف برای اهالی خانه تشکیل شده و دارای پنجره های مشبک و زیبایی است. امروزه خانه شیخ سعید که امیر قبلی دبی و پدر بزرگ امیر کنونی است، به محلی برای نگهداری تمبرها، سکه ها و اسناد تاریخی دبی بدل شده است.

newyearsdubaiiiii

برج های دبی از جاذبه های دیدنی این شهر محسوب می شوند و همواره گردشگران زیادی را به خود جذب می نمایند. برج خلیفه عنوان بلند ترین سازه دست بشر را به خود اختصاص داده است. بنا به گفته سازندگان این آسمان خراش، طول آن به یک کیلومتر می رسد. ظاهر برج خلیقه از گل صحرایی الهام گرفته است و قسمتهایی از برج به عنوان هتل و قسمتهایی دیگر به عنوان مرکز خرید و مسکونی در نظر گرفته شده اند که شما با تور دبی از اصفهان می توانید از این برج زیبا و دیگر مکان های زیبای دبی دیدن کنید.

از جالب ترین سوغاتی های این شهر توریستی می توان به نقاشی با ماسه داخل کوزه های شیشه ای اشاره کرد. هنرمندان شهر دبی با ماسه های رنگارنگ اشکال مختلفی را درون کوزه های شیشه ای برای شما به ارمغان می آورند و شما مسافران تور دبی از اصفهان می توانید این دست سازه های زیبا را برای هدیه دادن به عزیزان خود خریداری کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید