تور قشم زمینی

از ایران تا قشم

ارسال شده توسط: nazemi/ 1300 0
Rate this post

قشم جزیره زیبایی ها

جزیره قشم را باید درشت ترین نگین بر انگشتر خلیج فارس در نظر گرفت. این موضوع تا جایی در میان اهالی گردشگری و حتی به طور کلی، مسافران و هم وطنان ایرانی مطرح است، که هنگام سفر به جنوب کشور، جزیره قشم جزو اولین سوژه های گردشگری بوده و مورد توجه قرار می گیرد. به این ترتیب، انواع گوناگون تور قشم از اقصی نقاط کشور ایران تعریف و اجرا می شوند.در هر یک از استان های دور و نزدیک به جزیره قشم، صدها دفتر زیارتی و سیاحتی در قالب آژانس و موسسه گردشگری، به فعالیت می پردازند. به دنبال این تعداد از موسسات برگزاری تور، انواع روش ها و شیوه های مسافرت نیز برای جابجایی مسافران به قشم شکل گرفته اند.  از این رو نمی توان جزیره قشم را تنها مقصد برای علاقه مندان به این حوزه در نظر گرفت. این روش ها به طور کلی به تور قشم هوایی و تور قشم زمینی تقسیم بندی می شوند.

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

مهم ترین دلیل استقبال از تور زمینی قشم

تور قشم هوایی طی سال های اخیر جزو جدا ناشدنی از پیشنهادات و بسته های سفری ارائه شده توسط آژانس ها مطرح شده اند. چرا که سفر با هواپیما، مدت زمان طی شده در مسیر رفت و برگشت را کاهش داده و مسافر می تواند در زمان کوتاه و به سرعت خود را به جزیره قشم می رساند. اما یکی از اشکالات و مسائلی که در کنار سفر هوایی قشم وجود دارد، بی بهره ماندن از زیبایی ها و جذابیت های استان هایی است که در کنار هرمزگان و در مسیر سفر قرار دارند.

hara0با تور قشم لحظه آخری قشم از اصفهان، نه تنها فرصت چند روزه برای بازدید از جزیره قشم فراهم می شود، بلکه در طول راه نیز زمان کافی به منظور تماشای دیدنی های طبیعی استان هایی شبیه فارس و کرمان و بوشهر وجود دارد. بستگی دارد که مسافر کدام مسیر را برای رسیدن به بندر عباس انتخاب کند.

پاییز و زمستان، فصول به یاد ماندنی در جزیره قشم

سفر به جزیره قشم، به ویژه در زمان هایی که نیمه دوم سال برای استان های مرکزی و شمالی کشور با سرمای هوا مواجه می شویم، فرصت بسیار مغتنمی محسوب می گردد. طی این چند ماه، نمی توان به راحتی از کنار پیشنهاداتی مانند سفر به کیش و قشم و جزایر پراکنده در خلیج فارس گذشت. چرا که وضعیت اقلیم و آب و هوای جزیره در طول این فصول، به مراتب از سایر زمان های دیگر سال معتدل تر و دلچسب تر است.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

سفر به قشم را زمینی تجربه کنید!

جزیره قشم پهنه بسیار وسیعی در خلیج فارس می باشد که وسعت زیاد آن، باعث ایجاد تنوع اقلیمی و شرایط متنوع جغرافیایی در آن عرصه کرده است. به دنبال این موضوع، سکونت گاه های انسانی زیادی نیز از دیر باز در جزیره قشم شکل گرفته اند و جمعیت قابل توجهی از قرن ها پیش در ان جا سکونت گزیده اند. با این حساب زمانی که با تور قشم زمینی راهی این خشکی زیبا می شوید، می توانید علاوه بر لذت بردن از ارزش های طبیعی و محیط زیست آن، به بازدید از محلات و روستاهای قدیمی هم بپردازید.

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

تور قشم با قطار

تور زمینی قشم به خصوص تور با قطار، این فرصت را به گروه ها و دوستان خانواده می دهد که بتوانند با کرایه کردن یک کوپه دربست، به راحتی تا رسیدن به مقصد سفر خود در کنار یکدیگر باشند. معمولا گفته می شود که مسیر سفر بخش مهمی از کل مسافرت را به خود اختصاص می دهد و برای خیلی از گردشگران، چگونگی طی کردن مسیر بسیار حائز اهمیت است. از این رو، تور قشم زمینی به خصوص با قطار، هم امکان گشت و گذار در قشم و هم امکان سیر و سیاحت در میان زیبایی های مسیر را فراهم می نماید.

تور قشم زمینی، از جمله پر طرفدار ترین سفر هایی است که مسافر را قادر می سازد تا با شگفتی های برخی از جزایر و سواحل جنوبی کشور ایران، آشنا شوند.

تور قشم زمینیبرای آن گروه از افراد که مستقل از تور قشم زمینی قصد سفر دارند، پیشنهاد می شود برای سفر شبانه به خصوص با قطار برنامه ریزی کنند. از محسنات این کار، استفاده از فرصت یک شب برای خواب راحت در قطار سپس رسیدن به مقصد سفر با رفع خستگی و در وضعیت سر حال می باشد.

دانستنی های پیش از سفر به جزیره قشم

بهتر است در هنگام ثبت نام تور قشم زمینی، کاملا در جریان جزئیات و زمان بندی های سفر قرار گرفته باشید. کسب اطلاع از ساعت دقیق حرکت، مدت زمان مسیر و همچنین خدمات و شرایط و امکانات اقامت، باید قبل از مسافرت توسط مسافر و برگزار کننده آژانس برطرف شده باشد. همچنین تور های درون جزیره به منظور بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی نیز بخش دیگری از تور قشم زمینی به شمار می رود. به ویژه این که جزیره هنگام جزو جزایر اقماری قشم بوده و بازدید از آن در میان برنامه های انواع تور قشم جای خود را دارد.

لازم است به عنوان مسافر تور لحظه آخری قشم از اصفهان، قبل از سفر مطالبی پیرامون دیدنی های این جزیره و موقعیت جغرافیایی ان ها جمع آوری کرده باشید.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید