تور دبی از اصفهان
۲۱
خرداد
۱۳۹۷

بهترین رستوران های ارزان قیمت دبی کدام اند؟

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 225 0
Rate this post

رستوران های ارزان دبی کدام اند؟

بی شک آوازه شهر لوکس و گران قیمت دبی به گوش همه شما مسافران عزیز تور دبی از اصفهان رسیده است. این شهر لوکس در طی سال های اخیر توانسته صنعت گردشگری خود را افزایش دهد و سرمایه گذاران خارجی زیادی را به سوی خود بکشاند. اماکن و جاذبه های این شهر نوپا در کنار سواحل زیبا و چشم نواز، این شهر را به یکی از شهر های پر رونق گردشگری بدل ساخته است. سفر به این شهر مدرن آن قدر ها هم که تصور می کنید گران نیست! فقط باید برنامه ریزی دقیق داشته باشید و کمی از رستوران های پر زرق و برق شهر دبی دوری کنید.

با زمان بندی درست و برنامه ریزی برای خرج و مخارجتان می توانید تور ارزان دبی از اصفهان را تجربه کنید.

این شهر توریستی در فصول سرد مانند پاییز و زمستان شلوغ می شود و در همین راستا هزینه و قیمت تور دبی از اصفهان نیز افزایش می یابد چرا که تابستان های دبی به شدت گرم است و تحمل این هوا ممکن است برای برخی از افراد طاقت فرسا باشد. اما اگر شما مشکلی با گرمای هوا نداشته باشید می توانید در این فصل، تور ارزان دبی را خریداری کنید.

نکته دیگری که برای تجربه بهترین تور ارزان دبی از اصفهان به کمکتان می آید انتخاب سالن های غذا خوری باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت است. ما که در این راستا به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین رستوران های ارزان قیمت دبی را بشناسید و بهترین تور دبی از اصفهان را تجربه کنید.

تور دبی از اصفهان

  • رستوران فیش هات ( ماهی داغ )

در سفر با تور دبی از اصفهان می توانید با دوستانتان غذا های سالم و در عین حال ارزان قیمت را نوش جان کنید. رستوران فیش هات یکی از رستوران های ارزان قیمت دبی است که غذاهای دریایی سالم و خوش طعمی را برای مشتریانش آماده می کند. همچنین سالاد های خوشمزه ای هم در این جا سرو می شود که خوب است آن ها را امتحان کنید. فضای این رستوران دوستانه است و کارکنان مودبی هم دارد. مدیریت این رستوران مدعی است که برای طعم دادن به غذاهایش از هیچ گونه افزودنی مصنوعی استفاده نمی کند و همه طعم دهنده ها سنتی و بومی امارات هستند تا طعم غذاهای خوشمزه ی دریایی را به میهمانان القا کند.

انواع ماهی های کفال، شاه ماهی، میگو، خرچنگ، خال خالی و … در این رستوران سرو می گردد.

آدرس: امارات متحده عربی، دبی، عود متا، نزدیک به میدان لمسی

  • اسپیشیال استادی

اگر در این شهر عربی هوس غذای ایرانی کردید، می توانید به اسپیشیال استادی مراجعه کنید. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی طبخ می شود که هزینه زیادی هم برای مسافران ایرانی خصوصا مسافران تور دبی از اصفهان نخواهد داشت.

فضای این رستوران دوستانه است و محل مناسبی برای خانواده ها و گروه های چند نفره می باشد.

آدرس: امارات متحده عربی، دبی، نزدیک ایستگاه مترو آل فهیدی.

تور دبی از اصفهان ارزان

 

  • رستوران راوی

اگر دوست دارید غذایی آسیایی نوش جان کنید و فست فود نخورید و زیاد هم خرج نکنید می می توانید به راویز بروید. فضای این رستوران خودمانی و دوستانه است و نباید توقع فضا و دکوراسیون لوکس را از آن داشته باشید. اما امکاناتی از جمله سرویس دلیوری، نشستن در فضای داخلی و خارجی، صندلی چرخ دار در اختیار مسافران تور دبی از اصفهان قرار دارد.

آدرس: امارات متحده عربی، دبی، جاده  Satwa Al Satwa.

  • رستوران بو قطیر

رستوران جی وینو در قلب شهر مدرن دبی قرار دارد و با گذراندن ساعاتی در این رستوران و صرف غذا و نوشیدنی هایش، به یاد رستوران های اسپانیا، ایتالیا و فرانسه خواهید افتاد. هدف مسئولین این رستوران ارائه خدماتی آگاهانه و دوستانه به مشتریان و مسافران این شهر که از جمله ان ها مسافران تور دبی از اصفهان هستند، است. وعده های رستوران جی وینو ترکیب دلپذیری از پنیر و فرآورده های گوشتی و کالباس است که در یک یا دو ظرف کوچک برای هر نفر کافیست. رستوران جی وینو یکی از رستوران های برتر دبی به انتخاب مسافران این شهر بوده و همچنین یکی از معدود رستوران هایی است که سیگار کشیدن در آن ممنوع است.

آدرس: امارات متحده عربی، دبی، خیابان دی آل صفوح.

  • برگر و سیب زمینی پنج پسران

مقصد مناسب گردشگرانی که به دنبال بهترین و در عین حال ارزان ترین غذای فست فود هستند، رستوران برگر و سیب زمینی پنج پسران است. این رستوران محیطی خانوادگی و بسیار دوستانه دارد  و همچنین از امکاناتی مثل بیرون بر، نشستن در خارج و داخل رستوران و پارکینگ هم برخوردار است.

آدرس  : امارات متحده عربی، دبی، کنار آبنمای اصلی دبی

تور ارزان دبی از اصفهان

 

  • رستوران وکیو نودل

رستوران وکیو نودل یکی از معروف ترین سالن های غذا خوری است که غذا های آسیای شرقی را به مسافران تور دبی ارائه می دهد. غذاهای این رستوران با مواد تازه و مغذی درست می شوند. آشپزان غذاها را با دمای بالا و سریع آماده می کنند و در اختیار میهمانانشان قرار می دهند. اگر اهل ماجراجویی در سبک غذاهایتان هستید رستوران وکیو نودل می تواند گزینه ی مناسبی برای شماست.

آدرس: امارات متحده عربی، دبی، خیابان فرست الخلیل.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید