تور لوکس قشم از شیراز

به سلیقه خودتان سبک سفر به قشم را انتخاب کنید

ارسال شده توسط: nazemi/ 589 0
Rate this post

سفر از شیراز به قشم مسیر چندان طولانی را شامل نمی شود. به همین دلیل تور قشم از شیراز به عنوان یکی از پر طرفدارترین تور های سیاحتی و تفریحی به مقصد جزیره قشم، شهروندان شیرازی را به سوی بزرگ ترین جزیره و خشکی در میان آب های نیلگون خلیج فارس رهسپار می کند.

تور قشم از شیرازتور قشم از شیراز را می بایست برنامه ای متنوع برای اهالی شهر شیراز نامید. چرا که علاوه بر تجربه ساحل گردی و سیاحت و آب و هوای مرطوب و دریایی آن خطه، می توانند طبیعت و بات اجتماعی متفاوت نواحی جنوب ایران را از نزدیک شاهد باشند. بخشی از جزیره قشم دارای سکونت گاه های قدیمی و یا نسبتا نوساز است. شهر های قشم و درگهان، به عنوان اصلی ترین و بزرگ ترین بخش های مسکونی قشم شناخته می شوند و پس از آن ها، بنادری مانند بند لافت نظر گردشگران را به خود جذب می کند. غیر از این نواحی، دهها محله و روستای قدیمی در سطح جزیره پراکنده اند. به عنوان مسافر تور قشم از شیراز فرصت کافی به منظور بازدید از تمامی روستا ها و محلات اصیل جزیره نخواهید داشت، در عین حال می توانید به گشت و گذار در چند تا از روستا ها پرداخته و ساعتی را با اهالی خونگرم و با صفای قشم سپری کنید.

تور قشم از شیراز به اشکال و روش های متفاوتی برگزار می شود. هر روش دارای مزیت های مخصوص به خود بوده و توسط  آژانس ها و دفاتر مجری و متولی تور، هر ساله هزاران هم وطن شیرازی را به آن جزیره پهناور برده و بر می گرداند. برخی از این سفر ها با نام تور ارزان قشم و برخی دیگر بر عکس با نام تور لوکس قشم شناخته می شوند. همچنین تور زمینی قشم و تور قشم هوایی، دیگر مواردی هستند که توسط آژانس به مشتریان پیشنهاد می گردند. برای بسیاری از مشتریان و مسافران، قیمت تور قشم از اهمیت بیشتری در مقایسه با سیار جنبه های سفر برخوردار است. در نتیجه برنامه هایی مانند تور ارزان قشم، تور قشم با قطار و یا تور لحظه آخری شیراز به قشم، تعداد مشتریانی به نسبت بیشتر از سایر روش های سفر دارد.

تور هوایی قشم از شیرازبا بررسی این آگهی ها و شیوه های گوناگون ثبت نام و شرکت در هر کدام، متوجه خواهید شد که موضوع اصلی تعیین کننده برای قیمت تور قشم، شامل قیمت بلیط رفت برگشت و همچنین قیمت و نرخ هتل یا اقامت گاه خواهد بود. در برنامه هایی مانند تور لوکس قشم از شیراز، بهترین کیفیت و بالاترین سطح ارائه خدمات در اختیار مخاطبین و گردشگران قرار خواهد گرفت. در زمینه تور لحظه آخری قشم، به دلیل این که ظرفیت تور به حد نصاب لازم نرسیده و تعدادی از صندلی های هواپیما یا قطار و همچنین تخت های هتل رزرو شده خالی می مانند، آژانس برگزار کننده ظرفیت باقی مانده را به قیمت بسیار کمتر ارائه خواهد داد

غیر از تور لوکس و تور لحظه آخری قشم از شیراز، تور اقساطی نیز مد نظر بخش قابل توجهی از گردشگران حرفه ای قرار می گیرد. دلیل این موضوع نیز تقریبا مشخص است: گردشگران حرفه ای تعداد روز های نسبتا زیادی در طول سال را به سفر اختصاص می دهند. با این حساب، در صورتی که پیرامون پرداخت هزینه های قیمت تور برنامه ریزی درستی نداشته باشند، با مشکل مواجه خواهند شد. تور قشم اقساطی فرصت پرداخت بلند مدت و غیر متمرکز هزینه های سفر را فراهم می کند. از این رو می توان این نوع قشم گردی را یکی از سوژه های پر مخاطب به ویژه در میان طبیعت گردان و بوم گردان دانست.

البته لازم به ذکر است که این شرایط برا هموطنان تهرانی که با تور قشم از تهران سفر می کنند نیز محیا است. افراد می توانند با مراجعه به آژانس های مسافرتی شهر خود، تور قشم از تهران را به صورت اقساطی خریداری کنند و سفری مقرون به صرفه به این جزیره رنگارنگ داشته باشند. البته راه های دیگری هم برای تجربه سفری ارزان قیمت با تور قشم از تهران وجود دارد و آن هم تهیه بلیط لحظه آخری به مقصد قشم است؛ بلیط های لحظه آخری تور قشم از تهران در آخرین لحظات و در صورتی که ظرفیت افراد شرکت کننده در تور تکمیل نشده باشد، برای خرید در دسترس افراد قرار می گیرد. شما می توانید از این فرصت استفاده کرده و با خرید بلیط تور لحظه آخری قشم از تهران سفری ارزان قیمت را تجربه کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید