تور دبی از اصفهان

تخمین هزینه های سفر به دبی

ارسال شده توسط: nazemi/ 589 0
Rate this post

دبی مدرن ترین و پر آوازه ترین شهر خاورمیانه است که اکنون به شهرت جهانی رسیده و به مرکز تجاری غرب آسیا تبدیل شده است به همین جهت سالانه پذیرای تعداد زیادی گردشگر است که برای بازدید از این شهر مدرن روانه دبی می شوند. دبی، کلان شهر توریستی کشور امارات متحده عربی است که در حاشیه دریای خلیج فارس قرار دارد به همین جهت و به دلیل نزدیکی به کشورمان ایران، افراد زیادی با تور دبی از اصفهان همراه می شوند و در کمترین زمان خود را به این شهر توریستی می رسانند تا تعطیلات خود را در آن جا سپری کنند.

اما دغدغه ای که ممکن است ذهن هر مسافری را درگیر کند این است که هزینه ها در این شهر مدرن به چه صورت است. دانستن میزان تقریبی هزینه ها پیش از سفر با تور دبی می تواند تا حد زیادی برای صرفه جویی و به همراه بردن مبلغ کافی به شما کمک کند از این رو قصد داریم تا این مقاله را به هزینه ای تقریبی سفر به دبی اختصاص دهیم.

لازم به ذکر است این اعداد و ارقام همگی دقیق بوده ولی ممکن است نوسانات ارزی بازار سبب شود تا هزینه واقعی با چیزی که شما در این مقاله می خوانید کمی تفاوت داشته باشد از این رو این اعداد را تقریبی حساب کنید.

برای سفر به دبی چقدر پول لازم است؟

به طور کلی باید بگوییم هزینه های سفر با تور دبی از اصفهان به نوع سفر شما بستگی دارد و اینکه می خواهید سفری ارزان داشته باشید یا لوکس. انتخاب و دید شما از سفر به دبی تاثیر مستقیمی بر هزینه هایتان خواهد داشت از این رو پیش از سفر تکلیفتان را  با خودتان مشخص کنید.

اگر قصد تجربه سفری ارزان به دبی را دارید، متوسط هزینه برای هر نفر در یک روز ۱۱۴ دلار و در یک هفته ۸۰۱ دلار است. اگر می خواهید سفری اقتصادی و متوسط به دبی داشته باشید، متوسط هزینه روزانه یک نفر ۲۹۱ دلار و هزینه هفتگی ۲۰۳۳ دلار است. تکلیف سفر های لوکس هم که دیگر مشخص است هزینه روزانه هر فرد در دبی چیزی معادل ۷۷۸ دلار و هزینه هفتگی ۵۴۴۳ دلار خواهد بود.

هزینه هتل و اقامت

تور دبی از اصفهانبه طور کلی هتل های دبی در ۳ رده طبقه بندی می شوند که شامل هتل های لوکس، میان رده و پایین رده است. شما بایستی پیش از سفرتان با تور دبی از اصفهان یکی از این هتل ها را برای اقامت چند روزه تان انتخاب کنید بنابراین هزینه ای که برای اقامت از شما کسر می شود بسته به نوع هتل متفاوت خواهد بود. اگر هتل های پایین رده را برای اقامتتان انتخاب کنید هزینه میانگین هر نفر برابر با ۵۴ دلار، در هتل های میان رده ۱۴۰ دلار و در هتل های لوکس ۵۱۴ دلار است. میانگین هزینه هتل یک ستاره در دبی بین ۴۰ تا ۷۲، هتل دو ستاره بین ۴۷ دلار تا ۹۹،  هتل سه ستاره هم بین ۴۷ تا ۱۰۹، هتل چهار ستاره بین ۵۱ تا ۳۳۲ دلار  و هتل پنج ستاره هم از ۷۵ دلار تا ۵۱ دلار متغیر خواهد بود.

هزینه غذا و رستوران

تور دبی از اصفهانمانند تمام شهر های توریستی دنیا، رستوران های ارزان قیمت و گران قیمتی در این شهر لوکس قرار دارند که شما بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید، دستتان برای انتخاب باز است تا به هر رستورانی که می خواهید رفته و غذاهای مورد علاقه تان را نوش جان کنید اما بد نیست پیش از سفر با تور دبی، ازنرخ هزینه خورد و خوراکتان در دبی اطلاعات لازم را به دست آورید. هزینه غذا یک روز در سفر ارزان قیمت ۱۸ دلار، در سفر میان رده و متوسط چیزی حدود ۴۵ دلار و در سفر  لوکس ۱۴۹ دلار است.

شما هر طور که بخواهید می توانید در دبی غذا بخورید و همه این موارد به میزان هزینه ای که قصد دارید در این سفر خرج کنید بستگی دارد.

حمل و نقل عمومی در دبی

تور دبی از اصفهانبا توسعه زیر ساخت های گردشگری دبی، صنعت حمل و نقل عمومی این شهر نیز با پیشرفت چشم گیری مواجه شد به همین جهت دست شما برای گشت و گذار در دبی با کمک حمل و نقل عمومی بسیار باز است اما برایتان از هزینه استفاده از هر کدام این وسایل نقلیه می گوییم:

هزینه گرفتن تاکسی از فرودگاه به مرکز شهر از چیزی حدود ۶٫۸۱ تا ۲۰٫۴۴ دلار است و اگر بخواهید از مترو استفاده کرده و همین مسیر را طی کنید کرایه شما از۰٫۶۸ تا ۱٫۲۳ دلار متغیر خواهد بود.

تاکسی های دبی از تکنولوژی تاکسی متر بهره مند هستند و به همین جهت کرایه شما بر این اساس معین می شود اما لازم است بدانید که به ازای هر سه کیلومتر ۲٫۲۵ تا ۳٫۲۷ دلار حساب می شود. برای حمل و نقل راحت تر در دبی می توانید بلیط نامحدود ۲۴ ساعته خریداری کنید که هزینه آن ۲٫۲۴ یورو است.

قیمت بازدید از  بهترین جاذبه‌ها و استفاده از تفریحات

جاذبه های دبی بی شمار اند و مسافران تور دبی از اصفهان برای بازدید از این جاذبه هاست که با تور دبی از اصفهان همسفر شده اند اما بازدید از هر کدام آن ها کمی هزینه بر است ولی پیش از سفر با هزینه هر کدام از آن ها آشنا شوید:

بازدید از برج خلیفه

تور دبی از اصفهانبرج خلیفه بزرگ ترین و مرتفع ترین آسمان خراش دبی است که می توان گفت تماشای این شهر از بالای برج خلیفه لذت بی وصفی را برای شما به همراه خواهد داشت. بازدید از برج خلیفه و تماشای شهر دبی از بالای برج یکی از جاذبه های این شهر به شمار می رود که طرفداران زیادی دارد اما هزینه تماشای شهر از بالای برج خلیفه مبلغی معادل ۲۳٫۵ یورو پای شما آب می خورد.

اسکی در بزرگترین پیست اسکی سر پوشیده جهان

پیست اسکی سرپوشیده دبی که یکی از برترین جاذبه های این شهر کویری به شمار می رود در دبی مال واقع شده و افراد زیادی را به سوی خود فرا می خواند تا تجربه ای دلچسب از اسکی رو یخ در دل یک شهر بیابانی را تجربه کنند. هزینه تقریبی پیست اسکی برای هر نفر معادل ۵۷ یورو است.

بازدید از موزه دبی

برای آشنایی با تاریخ و سرگذشت دبی می توانید به بازدید از موزه دبی  بپردازید که برای بازدید مبلغ ۶ یورو بایستی بپردازید.

پارک های آبی

تور دبی از اصفهانپارک های آبی دبی یکی دیگر از تفریحات مهیج دبی قلمداد می شوند که هیچ یک از مسافران تور دبی از اصفهان از این تفریح دبی غافل نمی شوند. هزینه استفاده از پارک آبی دریم لند ۱۸ یورو و وایلد وادی ۵۴ یورو است.

سافاری

سافری در دل کویر زیبای دبی از جمله تفریحاتی است که نمی شود از خیر آن گذشت؛ تور سافاری در دبی به صورت پکیج به مسافران عرضه می گردد و قیمت های آن از ۶۱٫۸ دلار آغاز می شود. اگر قصد صرفه جویی در هزینه های را دارید می توانید از کارت گردشگری Dubai All Inclusive Pass که یکی از بهترین کارت های گردشگری در دبی است استفاده کرده و سفری مقرون به صرفه را تجربه کنید.

هزینه اخذ ویزا

اگر با تور دبی به این شهر توریستی سفر کنید نیازی نیست که خودتان روند اخذ ویزا را طی کنید چرا که مسئولین برگزاری تور این وظیفه را بر عهده دارند تا پیش از سفر برای مسافران تور دبی از اصفهان، ویزای دبی را اخذ نماید. هزینه ویزای ۱۴ روزه کشور امارات ۷۸/۹۶ دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

تور دبی از اصفهانقیمت تور دبی از اصفهان

قیمت تور دبی تماما به مواردی بستگی دارد که پیش از سفر انتخاب می کنید به عنوان مثال نوع هتلی که قصد اقامت دارید، تعداد تخت های هر اتاق، مدت زمان همراهی با تور و… تاثیر به سزایی بر قیمت تور دبی شما خواهد داشت اما معمولا قیمت ها از ۱،۲۹۵،۰۰ تومان آغاز شده و بسته به موارد ذکر شده افزایش می یابد. اگر در حال حاضر نیاز به دریافت اطلاعات دقیق در خصوص قیمت تورها دارید بایستی با آژانس گردشگری مورد نظرتان تماس حاصل کرده و در این خصوص از کانتر های خارجی راهنمایی بگیرید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید