تور کیش از اصفهان

تنوع برنامه های سفر تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: nazemi/ 1055 0
Rate this post

 اگر به هر ایرانی پیشنهاد برنامه ریزی برای مسافرت به مناطق جنوبی کشور داده شود، جزیره ی کیش یکی از اولین سوژه هایی است که به ذهن خطور می کند و می تواند به تنهایی یک بسته ی چند روزه ی مسافرتی را برای گردشگر علاقمند تکمیل نماید.
به ویژه گردشگرانی از شهر اصفهان یا مناطق مرکزی کشور که فاصله ی نسبتا زیادی با مناطق دریایی دارند و در ماه های سرد سال ممکن است به دنبال ایجاد فرصتی متنوع و بهره مندی از آب و هوایی گرم و مرطوب باشند و لابلای آگهی های فراوان تور کیش از اصفهان، به دنبال بهترین و مناسب ترین آگهی با قیمت و خدمات و شرایط قابل قبول می گردند تا در طول چند روز اوقات فراغت خود، بتوانند بهترین و خوشایند ترین تجربه ی ممکن در سفر به این جزیره ی محبوب را بسازند.

جاذبه های گردشگری مروارید خلیج فارس

با همین هدف، می توان با شرکت در تور کیش از اصفهان، این فرصت و زمان لازم برای تنوع و سفر را مهیا کرده و از آن بهترین استفاده را برد. در واقع جزیره ی کیش به دلیل سابقه ای دیرینه برای پذیرش گردشگر، به علاوه ی برخورداری از جاذبه های فراوان گردشگری به انواع متفاوت و مختلفی از سلایق و علاقه های گوناگون پاسخگو خواهد بود. همچنین فاصله ی نزدیک آن تا سواحل استان هرمزگان و دسترسی راحت با پروازهای مستقیم، سبب شده تا این جزیره به عنوان قطب در دسترس گردشگری از استقبال فراوانی در میان هموطنان برخوردار باشد و دیدنی های خود را به نمایش بگذارد.

تور کیش از اصفهان
این جاذبه ها را می توان در قالب های گوناگون فرهنگی، تاریخی، طبیعی و اجتماعی و حتی تفریح و سرگرمی دسته بندی کرد. هر یک از این مقوله ها، امروزه و با توسعه و رونق گردشگری، به صورت جداگانه تبدیل به رشته های مستقل این عرصه شده اند تا جایی که حتی می توان برای شکم گردی در جزیره ی کیش یعنی شرح فهرست خوراکی ها و نوشیدنی ها و کیفیت و وضعیت رستوران ها و کافه های آن جا، مطلب و مقاله ای جداگانه نوشت.
در نتیجه گردشگر می تواند با توجه به تمایل و انگیزه ی خود از شرکت در تور کیش از اصفهان، برنامه ای مشخص و نقشه ای از پیش تعیین شده تنظیم کرده تا طبق آن بهترین استفاده را از چند روز سیاحت در این جزیره ی جذاب و زیبا داشته باشد.

برنامه پیشنهادی سفر به جزیره کیش

برخی از این اهداف و برنامه های مسافرتی، ممکن است در زمان های مختلف با توجه به شرایط جذب مسافر یا سیاست های متولیان پذیرش میهمان در جزیره تغییر کند. می دانیم که طی چند سال گذشته جزیره ی کیش تبدیل به منطقه آزاد و قطب نمونه ی گردشگری شده و همین امر باعث می شود افراد گوناگون از سراسر کشور یا حتی گردشگرانی از کشورهای خارجی به این جزیره سفری هر چند کوتاه داشته باشند. طبیعی است که هر یک از این افراد با نیت و هدف مشخصی جزیره ی کیش را به عنوان مقصد سفر خود برگزیده اند و این اهداف نیز بسته به برخی شرایط، ممکن است چندان ثابت نباشد.

جشنواره ها و حراج های فصلی کیش

به عنوان مثال اگر هدف از سفر به جزیره ی کیش و شرکت در تور کیش از اصفهان، صرفا بازارگردی و خرید کالا باشد، بدون شک محصولات و پیشنهادات عرضه شده و همچنین قیمت های اجناس در ایام خاصی از سال متفاوت بوده و در برخی زمان های مشخص، این قیمت ها افزایش داشته و یا طی برنامه ها و جشنواره های فروش و حراج های مناسبتی، کاهش خواهد یافت.
از طرف دیگر با توجه به فصول گرم سال و کاهش میزان استقبال از جزیره کیش در تور کیش از اصفهان که بستگی به دما و رطوبت بالا دارد، ممکن است برنامه های فروش ویژه برگزار گردد. لذا در صورتی که با انگیزه ی بازارگردی و خرید قصد سفر به جزیره دارید، برنامه ی شما طبق این موارد تغییر خواهد کرد. هرچند نباید فراموش کرد که صرفا فضاهای باز و آزاد جزیره گرما و رطوبت تقریبا طاقت فرسایی دارند و هتل ها، پاساژ ها و ساختمان های عمومی، از تجهیزات خنک کننده و تهویه مطبوع به خوبی بهره مند هستند و جای نگرانی چندانی برای مسافر تور اصفهان به کیش نمی گذارند.

تجربه شکم گردی در لوکس ترین هتل های کیش

معمولا بسیاری از امکانات هتل ها و اقامت گاه ها بویژه در هتل های با کیفیت و سطح استاندارد و خدمات بالاتر، این اجازه را به مسافر می دهد که بخشی از زمان گردش خود را در همان هتل سپری کند. برای افرادی که به قصد شکم گردی و تجربه ی منوهای مختلف رستوران ها و کافی شاپ ها جزیره ی کیش را انتخاب کرده اند، دلواپسی چندانی برای شرکت در تور کیش از اصفهان در فصل یا ماه خاصی از سال، وجود نخواهد داشت. به این دلیل که همواره سعی شده است تا منوهای متنوع و خوراک های فصول مختلف و حتی مناطق و محلات گوناگون کشور ایران و سایر کشورهای خارجی، هر بار در دسترس و قابل پذیرایی باشد.

تور کیش

کیش، زیباترین مقصد گردشگری جنوب ایران

افرادی نیز با هدف سرگرمی و ورزش و تفریح این جزیره را به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند، در این صورت نیز باید دقت کرد که برخی از امکانات و زمینه های تفریح و استراحت، همواره در هتل ها و اقامت گاه های جزیره موجود و قابل استفاده اند و ارتباط چندان با فصول سال و مناسبت های مختلف ندارند. اما برخی دیگر از تفریحات و سرگرمی ها وابسته به طبیعت و شرایط اقلیمی منطقه ممکن است دشوارتر و یا آسانتر باشند که باز در این باره نیز مسافر باید ضمن مشخص کردن زمینه های مورد علاقه ی خود و بررسی امکان انجام آنها در زمان مقرر برای سفر، ذهنیت و اطمینان بهتری نسبت به سفر پیش رو داشته باشد.
اما در حالتی که هدف از مسافرت به کیش، لذت بردن از شگفتی های طبیعی و یا سیاحت در بناها و روستاهای تاریخی آنجا باشد، غیر از آب و هوا، نیاز به در نظر گرفتن شرایط و متغیرهای چندانی نیست و تنها مواردی که باید به آنها توجه شود، قیمت بلیط و تکمیل یا آزاد بودن تخت و اتاق هتل های کیش است. برای هموطنانی غیر از ساکنین بخش های جنوبی کشور، تحمل شرایط اقلیمی جزیره ی کیش از اواخر اردیبهشت تا اوایل مهرماه مشکل خواهد بود. به بیان بهتر، اگر قصد دارید با هدف گشت و گذار در بافت تاریخی و طبیعت کیش، در تور کیش از اصفهان شرکت کنید، بهتر است این سفر را به زمان های خنک و سرد سال موکول نمایید تا گرمای طاقت فرسا و شرجی هوا موجب کدورت و خستگی مفرط و از بین رفتن انرژی و تمرکز حین سیاحت نگردد. از سوی دیگر ممکن است پیاده روی در فصل گرما، منجر به گرمازدگی و افت فشار و ضعف عمومی بدن گردد.
البته برای شرکت در تور کیش از اصفهان، مشکل چندانی بابت پیدا کردن هتل نیست، اما به هر حال ظرفیت تورها و بلیط با توجه به فصول سال نیز تغییر می کند و در زمان هایی که مصادف با تعطیلات مدارس و دانشگاه ها، تعطیلات عمومی و … باشد، حتما ظرفیت ها نیز با محدودیت بالا برخوردار خواهند بود.
بد نیست قبل از آغاز سفر و با توجه به علاقه و نیت، اطلاعات لازم در مورد نقاط دیدنی و جاذبه های گردشگری کیش جمع آوری شود تا با بررسی زمان بندی و فواصل هتل تا آن مقاصد و همچنین خدمات و امکانات از جمله حمل و نقل عمومی یا ویژه، تجربه ای از یک سفر همه جانبه و پربار برای گردشگر فراهم گردد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید