تور قشم از مشهد

تورهای گروهی و مفرح به جزیره قشم

ارسال شده توسط: nazemi/ 725 0
Rate this post

برای آن گروه از اهالی استان خراسان رضوی که قصد ایجاد تنوع آب و هوایی در ایام فراغت و تعطیلات خود را دارند، تور قشم از مشهد یکی از بهترین پیشنهادات به شمار می رود. این تور توسط آژانس ها و دفاتر سیاحتی و موسسات گردشگری مختلف در سطح شهر مشهد ارائه می شود و هر ساله هزاران مسافر از استان خراسان را به سوی خطه جنوب راهی می کند.

استان هرمزگان و جزایر پراکنده در خلیج فارس وابسته به این استان، میزبان جمع زیادی از مسافران و میهمانان از داخل و خارج کشور بوده که در میان آن ها، مسافران تور قشم از مشهد مسیر نسبتا طولانی تری را پیموده اند. فاصله میان دو شهر قشم و مشهد به گونه ای است که دو اقلیم کاملا متفاوت و تقریبا متضاد، دو نقطه مبدا  مقصد را در بر گرفته اند. شهر مشهد با آب و هوایی سرد و خشک در استان خراسان و کنار مرز های شمال شرق ایران واقع شده و جزیره قشم، با آب و هوایی گرم و مرطوب در کنار جنوبی ترین مرز های ایران قرار دارد.

جزیره قشم علاوه در بر داشتن تعداد زیادی جاذبه های تاریخی و گردشگری، از بازار های متعددی نیز برخوردار است که می توانید اجناس مورد نظرتان را با قیمت بسیار پایین، در بازار های قشم خریداری کنید. از این رو همه ساله مسافرانی اصفهانی خود را با تور قشم از اصفهان به جزیره هفت گانه قشم رسانده و اقلام مورد نیازشان را با هزینه ای بسیار کمتر خریداری می کنند. علت قیمت پایین این اجناس در جزیره قشم به آن دلیل بوده که این اجناس بدون عبور از گمرگ وارد خاک جزیره می شوند بنابراین هزینه اضافی را شامل حال خریداران نخواهد کرد. به همین دلیل است که تور قشم از اصفهان از جمله تور های پر جمعیت به شمار می رود.

تور قشم از مشهد

مسافران تور قشم از مشهد می توانند به روش ها و با استفاده از مسیر های مختلف به قصد استراحت، تفریح و سیاحت و قشم گردی، راهی استان هرمزگان شوند. بخش مهمی از مسافران تور مشهد به قشم را افرادی تشکیل می دهند که برای تجربه آب و هوایی متفاوت، به خصوص در فصل ها و ماه های خنک تر سال، راهی منطقه ای می شوند که عنوان بزرگ ترین جزیره ایران را به خود اختصاص داده است. وسعت زیاد قشم موجب گردیده تا بخشی از آن برای سکونت و تردد اهالی و بخشی دیگر دارای نواحی طبیعی نسبتا دست نخورده باقی بماند.

تور قشم از مشهد به طور عمده در دو قالب تور زمینی قشم و تور قشم هوایی اجرا می گردد. در صورتی که مشتریان آژانس فرصت چندانی برای ماندن در مسیر رفت و برگشت میان مبداء و مقصد نداشته باشند، تور هوایی قشم از مشهد را انتخاب کرده و با هواپیما راهی بزرگ ترین پهنه خشکی در خلیج فارس می گردند. همچنین تور لوکس قشم با هواپیما اجرا شده و سطح کیفی خدمات پرواز و رتبه محل اقامت یا هتل نیز به شکل کاملا مطلوب برای علاقه مندان به سفر های مجلل خواهد بود.

غیر از همراهان تور لوکس قشم یا تور هوایی قشم، بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند در تور ارزان قشم شرکت کنند. تور ارزان قشم معمولا به صورت زمینی و با قطار انجام می شود. سفر قشم با قطار یکی از خاطره انگیز ترین و جذاب ترین سفر ها به ویژه برای خانواده ها و گروه های دوستان است. این گروه ها که مسافرت دسته جمعی را با اشتیاق قابل توجهی در دستور کار خود قرار می دهند، تور قشم با قطار را به عنوان شیوه سفر خود تا خلیج فارس انتخاب می نمایند.

تور قشم از مشهد

در صورتی که با گروهی از آشنایان و یا همکاران و دوستان قصد سفر ارزان به قشم را دارید، و آگهی های متفاوتی مربوط به تور قشم از مشهد به شما پیشنهاد می گردد، بهتر است تور قشم با قطار را مدنظر قرار دهید. مسافرت با قطار علاوه بر این که به دلیل جدا بودن کوپه های مسافران، احساس آرامش و امنیت بهتری به دست می دهد، شرایط بهتری به منظور استراحت و رفع خستگی در طول سفر فراهم می آورد.

یکی از روش های سفر ارزان به قشم که با انجام آن، قیمت تور قشم از تور زمینی هم کمتر خواهد شود، تور لحظه آخری قشم می باشد. اگر با شیوه های سفر لحظه آخری آشنا هستید و قصد شرکت در تور قشم از مشهد را دارید، ثبت نام در تور لحظه آخری قشم را نادیده نگیرید!

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید