تور دبی از اصفهان
۰۲
دی
۱۳۹۶

تور دبی از اصفهان، سفر گروهی با تور به دبی

ارسال شده توسط: nazemi/ 2068 1
۵ (۱۰۰%) ۱۴ votes

رنک هتل

نام هتل

پرواز

تاریخ

قیمت (تومان)

***
Sun and sand sea view
فلای دبی
۱۸ تا ۲۲ دی(۴ شب)
۳۹۱۰٫۰۰۰
****
Dorus
فلای دبی
۱۸ تا ۲۲ دی(۴ شب)
۴۰۸۰٫۰۰۰
***
Fortune deire
فلای دبی
۱۸ تا ۲۲ دی(۴ شب)
۴۱۲۰٫۰۰۰
****
Grand central
فلای دبی
۱۸ تا ۲۲ دی(۴ شب)
۴۲۸۰٫۰۰۰
****
Carlton tower
فلای دبی
۱۸ تا ۲۲ دی(۴ شب)
۴۵۸۰٫۰۰۰
*****
Avani deire
فلای دبی
۱۸ تا ۲۲ دی(۴ شب)
۵۰۴۰٫۰۰۰
*****
Canal central
فلای دبی
۱۸ تا ۲۲ دی(۴ شب)
۵۳۹۰٫۰۰۰

سفر به دبی را با دوستانتان تجربه کنید

یکی از سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از افراد علاقه مند به سیاحت و گردش ایجاد شود، چگونگی انجام یک سفر پربار و لذتبخش است. در واقع یک معیار خیلی مهم برای همه ی کسانی که با هدف چند روز تفریح و سیاحت، شهر خود را به مقصدی مشخص ترک می کنند، این است که پس از بازگشت از انرژی، انگیزه و نشاط بسیار بیشتری نسبت به قبل از مسافرت برخوردار شده و به طور کلی می شود گفت روحیه ی پس از بازگشت از حال و هوای قبل از مسافرت بسیار بهتر شده باشد.
از طرف دیگر، پس از صرف چند روز زمان و پرداخت هزینه، بهتر است تغییر و تفاوتی برای مسافر به وجود آمده باشد تا بتواند سیاحت خود را لذتبخش و پربار توصیف کند. یکی از انواع این برنامه های سیاحتی، تور دبی از اصفهان است که جزو محبوب ترین تورهای خارج از کشور برای افرادی که مایل به تجربه ی سفری خاص هستند، به شمار می رود.

 

اگر به فکر کاهش هزینه هستید گروهی سفر کنید

اولین نکته ای که می تواند برای چنین برنامه ای مدنظر قرار داد، نحوه ی اجراست. در صورتی که شخص یا گروهی مایل باشد به طور مستقل برای تهیه بلیط و رزرو هتل و اقامت گاه اقدام نماید، با مشکلات خاصی مواجه خواهد شد.
به همین دلیل یکی از اولین و موثرترین اقدامات برای کاهش هزینه و زمان و انرژی مصرفی، ثبت نام و شرکت در تورهایی است که توسط آژانس ها و دفاتر مسافرتی گوناگون برگزار می گردند. شرکت در این تورها علاوه بر اینکه زمان و دردسرهای ناشی از پیدا کردن و تهیه بلیط را برطرف خواهد کرد، بلکه مشکلات یافتن اتاق و تخت آزاد در هتل مناسب را نیز از مسیر هماهنگی ها خواهد برداشت.

 

قیمت تور دبی از اصفهان

اگر مسافر تور دبی از اصفهان هستید و قصد تجربه یک سفر لوکس و به یاد ماندنی را دارید، با تور لوکس دبی سفر کنید. در این سفر هزینه روزانه هر فرد ۲۹۱ دلار و هزینه هفتگی ۵۴۴۳ دلار تخمین زده می شود. تور دبی با کمترین هزینه هم امکان پذیر است! با انتخاب تور لحظه آخری دبی می توانید در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید. در سفر ارزان، متوسط هزینه برای هر نفر در یک روز ۱۱۴ دلار و در یک هفته ۸۰۱ دلار است.

هزینه هتل در تور دبی از اصفهان

شهر دبی دارای هتل های مجلل و لوکسی است که اقامت در این هتل ها سفر را برای مسافرین تور دبی از اصفهان لذت بخش تر می کند. هتل های لوکس دبی معمولا در خیابان های معروف این شهر قرار دارد. از جمله هتل های معروف دبی مینا سلام، القصر، جمیرا بیج، برج العرب و … است. بنا به نوع هتل، هزینه آن برای مسافرین تور دبی از اصفهان متفاوت است اما اگر قصد صرفه جویی در هزینه سفر را دارید می توانید از هاستل یا هتل های معمولی استفاده کنید.
متوسط قیمت هتل یا هاستل برای یک نفر در سفر ارزان‌قیمت ۵۴ دلار و در سفر لوکس ۵۱۴ دلار تخمین زده می شود. متوسط هزینه هتل یک ستاره در دبی بین ۴۰ تا ۷۲، هتل دو ستاره بین ۴۷ دلار تا ۹۹، هتل سه ستاره هم بین ۴۷ تا ۱۰۹، هتل چهار ستاره بین ۵۱ تا ۳۳۲ دلار و هتل پنج ستاره هم از ۷۵ دلار تا ۵۱ دلار متغیر است.

 

حس ناب سفر دوستانه

یکی از بهترین روش های اجرای مسافرت های گوناگون به ویژه سفرهای برون مرزی، پیدا کردن جمعی از دوستان یا آشنایان خانوادگی برای سفر گروهی است. در این حالت، بخش قابل توجهی از هزینه ها به دلیل مشترک بودن و سرشکن شدن میان تعداد بیشتری از افراد، کاهش یافته و از طرفی لذت سفر گروهی با افرادی که نسبت به یکدیگر شناخت کافی دارند، بسیار بیشتر از مسافرت بصورت فردی و به تنهایی خواهد بود.
به همین دلیل یکی از بهترین روش های سفر، ثبت نام گروهی در تورهای مسافرتی شبیه تور دبی از اصفهان است. در واقع شهر دبی بخاطر برخورداری از دیدنی ها و جاذبه های گوناگون گردشگری و تفریحی و همچنین پاساژها و مراکز بسیار معتبر و شلوغ و بزرگ خرید، یکی از مقصدهایی هست که برای گروه های دوستان یا خانواده ها می تواند خاطراتی بسیار شیرین و به یاد ماندنی به جا گذارد.

تور دبی از اصفهان

چرا دسته جمعی سفر کنیم؟

دلیل بهتر بودن سفرهای گروهی با تورهای مسافرتی، این است که علاوه بر فواید و صرفه جویی های ذکر شده در هزینه و زمان هتل و اقامت گاه با پیوستن به تور، همچنین مزایای سفر گروهی نیز به آن اضافه شده و می تواند در مقایسه با حالتی که فرد به تنهایی و شخصا اقدام به سفر می کند، بسیار جذاب تر باشد.

در انتخاب هم سفر دقت داشته باشید

البته برای شرکت در سفرهای گروهی و یا هماهنگی های اولیه، می توان گفت مهمترین عامل، همخوانی روحیات، نگرش ها و خلق و خوی شرکت کنندگان است. باید توجه کنیم که جاذبه ها و دیدنی های شهری مانند دبی، علاوه بر اینکه می تواند باعث تجربه ای بسیار متفاوت از سفری دلپسند گردد، به همان میزان نیز می تواند موجب تضاد سلیقه ها و ایجاد اختلاف نظرهایی گردد که شاید به تنش منجر شود.
پس اولین موضوع برای چیدمان و هماهنگی میان گروه شرکت کننده در تور دبی از اصفهان، دقت نظر در انتخاب افراد و چیدمان گروهی همگن، تقریبا هم سن و سال و همچنین با شناخت کامل قبلی است.
می دانیم که بسیاری از افراد حین مسافرت، شخصیت حقیقی خود را نشان می دهند، پس شناخت تنها از دوستان یا اقوام بدون تجربه یا اطلاع از رفتار ایشان در سفر، می تواند باعث بروز اشتباه شده و خاطرات تلخی را از مسافرت به بار آورد.

با برنامه ریزی و زمان بندی درست دبی گردی خود را آغاز کنید

بعد از هماهنگی با گروهی مناسب و همگن، و ثبت نام در تور دبی از اصفهان، بهتر است برنامه ای منظم و دقیق برای مسافرت چیده شود. شهر دبی کلکسیونی از انواع سوژه هایی است که توانسته است تنوع طلبی و رضایت هر شخص را به نوعی فراهم کند. در صورتی که گروه مسافر و شرکت کننده در تور، سلایق و نظریات مشابهی داشته باشند، می شود برنامه ریزی روزها و شب های سفر را متناسب با ایده ی مشترک افراد گروه تنظیم کرد. به همین ترتیب ممکن است زمان های مربوط به بازارگردی و خرید بیش از زمان های اختصاص داده شده به ورزش و یا بخش مربوط به تفریحات ساحلی و استخرها و آکواریم های متنوع و مختلف موجود در دبی، به نسبت رفتن به رستوران ها و کافی شاپ های آنجا پررنگ تر باشد.
لذا بهتر است قابل اجراترین برنامه پیش از مسافرت با مشورت و همیاری افراد گروه تدوین و روی کاغذ اورده شود تا سفر دسته جمعی با تور دبی از اصفهان را به خاطره ای فوق العاده و فراموش نشدنی تبدیل کند.

تفریحات رایگان دبی

یکی از بزرگترین مشکلات مسافران تورهای گردشگری، هزینه زیاد تفریحات آن است. مسافران تور دبی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و قیمت بالای تفریح و سرگرمی در این شهر، هزینه سفر را بیش از پیش افزایش می دهد. در ادامه برخی از سرگرمی های رایگان در دبی را به شما معرفی میکنیم تا بدون پرداخت هیچ هزینه ای در دبی بتوانید از زیبایی های این شهر لذت ببرید و حسابی خوش بگذرانید.تور دبی از اصفهان

 

 • کویر گردی: کویر و شنزارهای دبی از زیباترین و سوزان ترین صحراهای جهان هستند. گشت و گذار، پیاده روی، عکاسی و تماشای کویرهای منحصر به فرد دبی هیچ هزینه ای برای شما ندارد.

 

تور دبی از اصفهان

 • ساحل گردی: سواحل زیبا و چشم نواز دبی نیز از جاذبه ها و دیدنی های رایگان دبی هستند و شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از جلوه های زیبای طبیعت در سواحل دبی لذت ببرید.

 

تور دبی از اصفهان

 • آبنمای دبی: آبنمای موزیکال برج خلیفه تجربه جالبی برای گردشگران تور دبی است. در حدود ۶۶۰۰ لامپ در این آبنما به کار رفته است و پرتاب آب تا ۱۵۲ متر بالاتر از سطح زمین از نکات جالب توجهی است که مورد استقبال مسافران و گردشگران قرار گرفته است. بازدید از آبنمای موزیکال دبی کاملا رایگان است.
 • روستای هریتیج: روستای هریتیج با هدف به نمایش گذاشتن آداب و رسم زندگی مردمان دبی افتتاح شد. در این روستا سبک زندگی اعراب در بیان و کوهستان به تصویر در امده و خانه های خشتی و چادرهایی به سبک قدیم از دیدنی های مهم این مکان است. بازدید از این روستا برای همه افراد رایگان است.
 • موزه عتیقه: موزه عتیقه مجموعه ای از سوغات های خاص و ویژه دبی و سایر شهرها و کشورها را نمایش گذاشته است که امکان خرید انواع صنایع دستی، مجسمه، وسایل تزئینی و … در این موزه وجود دارد. تمرکز این موزه روی صنایع دستی و سوغات است. بازدید از این موزه همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۱ رایگان است.
 • موزه فالکون: موزه فالکون نمایشگاهی از پرندگان، انواع و اقسام وسایل مورد نیاز برای نگهداری پرندگان و فروش برخی از گونه های پرندگان است. این موزه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ آماده میزبانی از گردشگران است.

 

تور دبی از اصفهان

 •  نمایشگاه و بازارهای محلی: نمایشگاه های صنایع دستی و بازارهای محلی دبی محلی برای اشنایی بیشتر گردشگران با آداب و رسوم و فرهنگ اعراب است که در زمان های مختلف سال در مکان های مختلفی تشکیل می شود.
 • سینمای رایگان: معمولا برای ورود و تماشای فیلم در سینماهای چند بعدی باید هزینه ای پرداخت نمایید. اما هر هفته روز یکشنبه در برج هرم وافی همراه با دوستان و اشنایانتان می توانید در فضای باز به صورت رایگان فیلم تماشا کنید.

 

تور دبی از اصفهان

 

 • منطقه تاریخی جمیرا: منطقه باستانی جمیرا یکی از مهم ترین مکان های تاریخی در دبی است که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران شهر دبی قرار گرفته است. بازدید از این منطقه تاریخی کاملا رایگان است.
 •  مسجدگردی: به واسطه دین رسمی شهر دبی مساجد زیادی با معماری های بی نظیر در این شهر ساخته شده اند. اگر به معماری ساختمان ها علاقه مند هستید بدون صرف هیچ هزینه ای می توانید از مساجد دبی دیدن کنید که زیباترین آن مسجد جمیرا شاهکاری منحصر به فرد است.

 

تور دبی از اصفهان

Administrator
1 دیدگاه
 • علی
  دی ۱۲, ۱۳۹۷

  تور لحظه اخری دبی از اصفهان هم دارید؟ ثبت نام و خرید بلیط تورهای لحظه اخری آژانس شما به چه صورتی هست؟

  پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید