تور دبی از اصفهان

تور دبی از اصفهان

ارسال شده توسط: nazemi/ 2476 0
۲٫۳ (۴۶٫۶۷%) ۳ votes

«پایتخت خرید خاورمیانه»! این عبارت کوتاه، انگیزه ها و اهداف بسیاری از مسافرین و گردشگران که دبی را بعنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده اند، بخوبی توجیه می کند.
همه ی ما میدانیم که کمتر از پنجاه سال از زمان شروع توسعه دبی و تبدیل آن به یک مقصد گردشگری مدرن می گذرد، که پیش از این یک شهر ساحلی کوچک و تجارت آن بیشتر بر پایه صید ماهی و مروارید برقرار بوده است. اکنون این شهر دومین شهر بزرگ یکی از شیخ نشین های عربی است و البته بیشترین جمعیت را در میان این مناطق هفت گانه دارد.

 

تور دبی از اصفهان

پس در هنگام برنامه ریزی برای سفر به دبی، نمی توان انتظار زیادی برای بازدید و بهره مندی از مناطق تاریخی و عمارت های قدیمی داشت. البته باید خاطرنشان کرد که اخیرا با افتتاح موزه ای تحت نام لوور در دبی، بخشی از این نیاز هم برطرف شده و گردشگران می توانند بسیاری از آثار تمدن های گذشته از نقاط مختلف جهان را در این مجموعه ببینند. بعبارت دیگر، با سفری کوتاه به یکی از شهرهای حاشیه خلیج فارس، می توان موزه گردی خوبی تجربه کرد که شاید شبیه گشت و گذار در برخی گنجینه های اروپایی باشد.
اما در مجموع، بیشترین استقبال از دبی، و بهترین بهانه برای ثبت نام در تور دبی از اصفهان، استفاده از امکانات و خدمات تفریحی و تجاری بوده است.
برای مسافر تور دبی از اصفهان، شبیه بیشترین مسافرین ایرانی به آن منطقه، یکی از مهمترین ملاک ها، زمان سفر است. چرا که آب و هوای استوایی و شرجی این شهر تناسب چندانی با روحیات ما ندارد.

موزه لوور دبی

موزه ای تحت نام لوور در دبی وجود دارد که آثار تمدن های گذشته از نقاط مختلف جهان را می توان در آن مشاهده نمود.

زمان مناسب استفاده از تور دبی از اصفهان

یکی دیگر از ملاک های انتخاب زمان سفر، ارزان بودن بلیط هاست. معمولا پس از تعطیلات عید نوروز و همچنین خرداد ماه و اوایل پاییز، قیمت بلیط ها افت قابل توجهی خواهند داشت.
یکی دیگر از موارد قابل توجه برای استفاده از تور دبی از اصفهان، محل اقامت و نزدیکی یا دوری آن از فروشگاه های بزرگ و مراکز تفریحی و تجاری است.
در دبی مجتمع های تجاری بسیار بزرگ و پر رونقی تحت عنوان «مال» فعالیت می کنند و اتفاقا مورد استقبال میلیونها گردشگر از سرتاسر جهان بوده و انواع برندهای شناخته شده برای تمامی محصولات شامل پوشاک، مواد غذایی و خشکبار، لوازم آرایشی بهداشتی، ابزار فنی، تجهیزات مهندسی، اسباب سفر و گردشگری و همچنین لوازم خانگی و تزئینی و … است.
علاوه بر این مناطق، مجتمع ها و یا فروشگاه های تجاری فراوانی در این شهر، محصولاتی با قیمت های بسیار مناسب و کمتر از برندهای شناخته شده، ولی با کیفیت مناسب را ارائه می دهند که البته مورد توجه و استقبال ایرانیان زیادی بوده است.

 


از جمله دیگر مواردی که بر ای تور دبی از اصفهان می تواند مورد توجه باشد، اوقات فراغت تور و یا امکان تجربه ی ورزشها و تفریحات این شهر است. می توان گفت عمده ترین فعالیت های ورزشی تفریحی این منطقه، ساحلی و صحرایی هستند.

سرگرمی های پرطرفدار حاشیه خلیج فارس

انواع امکانات و خدمات برای ورزش و تفریح در سواحل جذاب و زیبای خلیج فارس در حاشیه دبی، مقصد بسیاری از گردشگران از سرتاسر جهان است. حتی اهالی کشورهای دارای سواحل دریایی و اقیانوسی، مایلند از امکانات فراوان سواحل دبی و خدمات و سرگرمی های لذت بخش آن استفاده کنند.

 


از طرف دیگر، بدلیل برخورداری امارات متحده و سرزمینهای جنوبی خلیج فارس از اقلیم صحرایی و بیابانی، کویرهای اطراف دبی نیز برای ورزشهای کویری بستر بسیار مناسبی بوده و در طول مدت زمانی که با تور دبی از اصفهان سفر کرده اید، بد نیست ساعاتی را برای لذت بردن از ورزشهای کویری این منطقه اختصاص دهید.
بی شک لازم است قبل از هر سفر، نیازها و علایق خود را روی کاغذ بازنویسی کنید و در هنگام انتخاب آژانس مجری تور دبی از اصفهان، دقیقا و با نگاه جامع، امکانات و خدمات و زمان بندی مطرح شده را با علایق و وبرنامه های خود بررسی کنید.
بعنوان مثال محل اقامت و فاصله ی آن با مراکز خرید قیمت مناسب و یا امکانات حمل و نقل عمومی اطراف محل اقامت یکی از نکاتی است که باید در مورد آن مطمئن شد.

 


به علاوه اینکه امکاناتی که از طرف مجری تور دبی از اصفهان به مسافر ارائه می شود، آیا شامل گردشگری فرهنگی و یا ورزشی خواهد بود یا نه، و اگر این موضوعات جزو گزینه های مورد توجه تور نباشد، میزان زمان آزاد یا بعبارت دیگر اوقات فراغت مسافر حین زمان اقامت، تا چه حد برای تجربه ی شخصی این موارد، قابل انعطاف و برنامه ریزی هستند.
از دیگر سوژه های قابل توجه برای گردشگران و مشتریان تور دبی از اصفهان، رستوران ها و کافه های این شهر هستند. اصفهانی ها از دیرباز در طبخ و آماده سازی انواع غذا و همچنین لذت از خوراکی ها و و نوشیدنی ها، سابقه جالبی دارند و تنوع و کیفیت این خوراک ها نیز برای اصفهانی ها مهم است.
لذا بد نیست در سفر دبی نیز تجربه ی شکم گردی و مزه کردن خوراک ها و آشامیدنی های این شهر در برنامه ی سفر گنجانده شود.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید