تور دبی از تهران
۲۸
فروردین
۱۳۹۷

تور دبی از تهران

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 479 0
Rate this post

 

مشهور ترین و شناخته شده ترین قطب گردشگری خاورمیانه در جنوب خلیج فارس و سواحل امارات متحده عربی قرار دارد. فاصله نسبتا کم تا مرز های جنوبی کشور ایران موجب شده است تا این محل به شکل نسبتا آسان تر در مسیر تردد مسافران ایرانی باشد. به همین دلیل، انواع تور های سیاحتی و تفریحی به مقصد این شهر دیدنی، اجرا می گردند. یکی از پر طرفدار ترین این برنامه ها که هر ساله مسافران زیادی را تا دبی همراهی می نماید، تور دبی از تهران است. برگزاری این تور نشان می دهد که امکانات و شرایط مورد نیاز برای رفت و آمد میان تهران و دبی به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.

تور دبی از تهران

هر دو شهر دبی و تهران دارای جمعیت و وسعت زیاد و همچنین مراکز مهم دیدنی و جاذبه های گردشگری هستند. با این تفاوت که برخی از دیدنی های تهران را آثار تاریخی این شهر به جا مانده از قرون مختلف تشکیل می دهد. همچنین آثار موجود در بسیاری از موزه های تهران، به تمدن های ایرانی با قدمت چند هزار سال اشاره داشته و ارزش جهانی آن ها بر کسی پوشیده نیست. با این حال، شهر دبی تنها در کمتر از پنجاه سال به چنین محل معروفی تبدیل کشته و بافت عمومی شهر کاملا مدرن و نوساز است. در دبی نیز موزه های مهم و شناخته شده ای قرار دارند که تلاش کرده اند قدمت و ارزش های مناطق شیخ نشین اطراف را به خوبی نشان دهند. به همین دلایل، بد نیست شهروندان پایتخت نشین، ضمن سفر به شهر دبی، مقایسه ای میان این شهر و بافت شهری تهران انجام دهند. تور دبی از تهران این امکان را به هم وطنان تهرانی می دهد تا در میان جاذبه های منحصر به فرد گرشدگری شهر دبی به تفریح و سیاحت بپردازند. به دلیل وجود مراکز بسیار زیاد تفریحی و سرگرمی در شهر تهران، مسافران این شهر با معیار های گردشگری و شاخص های مسافر پذیری یک شهر مهم مانند دبی تا حد زیادی آشنا هستند. این آشنایی موجب می شود تا انتظار این گروه از مسافران به خدمات و امکانات سطح بالایی که در دبی وجود دارد، نزدیک تر شده و رضایت خاطر بیشتری فراهم آورد. شهر دبی تجمعی از مدرن ترین و به روز شده ترین امکانات تفریح و سرگرمی را به نمایش می گذارد. حضور سالانه میلیون ها مسافر از کشور های مختلف جهان، موجب بهبود و روند رو به رشد امکانات و خدمات این شهر می گردد. از شهر های ایران نیز انواع تور دبی به این مقصد برگزار و ایرانیان را در قالب انواع تور مانند تور ارزان دبی و تور دبی اقساطی و تور لحظه آخری دبی، به مقصد خود برسانند.

تور دبی از تهران

علاوه بر موزه های متفاوت و جالب توجهی که در دبی وجود دارد، رستوران ها و هتل های این شهر توریستی قابل چشم پوشی نیستند. آن گروه از مسافران تور دبی از تهران که به شکم گردی یا رستوران گردی علاقه مند هستند، فرصت بسیار طلایی برای تجربه مزه های بسیار متنوع در اختیار خواهند داشت. در شهر تهران نیز خوراک خانه های خوبی وجود دارند که سوژه گردشگری برای شکم گردها به شمار می روند.

برج گردی در دبی نیز می تواند تجربه خاصی برای مشتری تور دبی از تهران باشد. برج های شهر دبی مانند برج خلیفه یا برج العرب از نظر ارتفاع و امکانات مدرن و معماری و فرم ساخت، در سطح جهانی معروف می باشند. مسافر تور دبی از تهران می تواند یک یا دو روز کامل از زمان سفر خود را برای بازدید از چند برج بسیار مشهور اختصاص دهد و خاطراتی به یاد ماندنی به همراه داشته باشد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید