تور قشم از اصفهان با قطار

تور ریلی قشم از اصفهان را با چهارسوگشت تجربه کنید

ارسال شده توسط: nazemi/ 3021 0
۴٫۵ (۹۰%) ۲ votes

سفر زمینی به جزیره قشم

انگیزه های مختلفی برای سفر به جزیره قشم وجود دارد. این جزیره بی نظیر، در حقیقت وسیع ترین خشکی در میان آب های شمال و جنوب ایران یا به عبارت دیگر، بزرگ ترین جزیره ایران است. قشم در فاصله نه چندان زیادی از سواحل جنوبی استان هرمزگان قرار گرفته است. علی رغم این که بخشی از سفر زمینی به جزیره باید در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس طی شود، با این حال تور های زمینی قشم از مشتریان زیادی برخوردار هستند. انواع این تور ها بسیار متنوع و از شهر های گوناگون به مقصد قشم برگزار می شود. تور قشم از تهران زمینی، تور قشم از اصفهان با قطار و یا تور ریلی قشم از شهر های مختلف دور و نزدیک، بخشی از این تنوع را شامل می شوند.

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

تور لحظه آخری قشم از اصفهان

در میان مسافران قدیمی جزیره قشم، اهالی شهر اصفهان همواره تعداد قابل توجهی را تشکیل می داده اند. هم وطنان اصفهانی با همراهی انواع سفر از جمله تور قشم از اصفهان با قطار، هر ساله بخشی از تعطیلات و زمان فراغت خود را به قشم گردی اختصاص می دهند.

تور قشم از اصفهان با قطار

چرا گردشگران با تور زمینی به قشم سفر می کنند؟

تور قشم از اصفهان با قطار دارای چند مزیت ویژه و منحصر به فرد است. از این میان می توان به قیمت مقرون به صرفه این برنامه اشاره کرد. بدون در نظر گرفتن فاصله میان مبدا و مقصد در سفر قشم از اصفهان، این تور یکی از پر طرفدار ترین برنامه های سیاحتی و تفریحی به حساب می آید. برخی از دلایل این طرفداری مربوط به کیفیت سفر با قطار به ویژه برای گروه های دوستانه و خانوادگی است.

معمولا گروه های اینچنین که برای مسافرت های تفریحی و سیاحتی برنامه ریزی می کنند، ترجیح می دهند با کرایه کردن یک یا چند کوپه به صورت اختصاصی و دربست، در کنار هم سفران خود ساعات خوشی را تا رسیدن به جزیره طی کنند. آن گروه از گردشگرانی که سابقه زیادی در سفر های گروهی دارند، می دانند که قسمت بسیار لذت بخش و مورد علاقه همه گروه، ساعاتی است که در مسیر رفت و برگشت طی می شود. به خصوص برای سفر هایی مانند تور قشم از اصفهان با قطار، این ساعات به اندازه کافی فرصت برای خوشی های حین مسیر را فراهم خواهد کرد.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

 

علاوه بر این موضوع که گروه مسافران می توانند در کنار یکدیگر تا رسیدن به جزیره ساعات خوبی داشته باشند، به دلیل امکانات رفاهی قطار قادر خواهند بود به اندازه کافی استراحت کنند. خوابیدن و استراحت در مسیر های طولانی تا رسیدن به مقصد، باعث می شود که مسافر هنگام رسیدن به جزیره قشم از روحیه بالا و سرحال بخوردار باشد. به این ترتیب دیگر نیازی نیست تا پس از اینکه پا در جزیره می گذارد، نیاز به رفع خستگی در هتل و یا اقامت گاه خود احساس کند. از این بابت، امکان استفاده بهتر از ساعات حضور در جزیره را خواهد داشت.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

تور ارزان قشم

علاوه بر این که در طی مسیر تور قشم از اصفهان با قطار، شرایط دور هم بودن اهالی گروه و خانواده و همچنین استراحت کافی آن ها وجود دارد، نکته مهم دیگر، مقرون به صرفه بودن این سفر است. در حقیقت بسیاری از گروه های طبیعت گردی و بوم گردی، به دلیل قیمت نسبی کمتری که بلیط های قطار دارند، این وسیله را به عنوان وسیله سفر خود بر می گزینند. برای این عده، قیمت تمام شده سفر از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که هر سال چندین سفر دور و نزدیک را در دستور کار خود دارند و با این حساب اگر با هواپیما و نرخ های بالای گردشگری اقدام به سفر کنند، با مشکل مواجه خواهند شد. گروه های طبیعت گردی یا به صورت دربست اتوبوسی را برای سفر به قشم کرایه می کنند و یا در یکی از انواع تور قشم از اصفهان با قطار ثبت نام می نمایند.

تور قشم از اصفهان با قطار

مزیت شرکت در تور، این است که بخش عمده ای از هماهنگی ها و تعیین ساعت رفت و برگشت از قبل مشخص شده و دیگر نیازی به برنامه ریزی توسط افراد گروه ندارد.

جزیره قشم از چنان تنوع و قابلیت برای انواع رشته های گردشگری برخوردار است، که می تواند افراد مختلف با سلایق و علاقه های گوناگونی را به خود جذب نماید. سیل ورود گردشگران مختلف از اقصی نقاط کشور به جزیره قشم، موجب شده تا این جزیره به قطب گردشگری منحصر بفردی در جنوب کشور ایران تبدیل شود. به این ترتیب، انواع تور هایی که به مقصد قشم تعریف و اجرا می شوند از جمله تور قشم از اصفهان با قطار، فرصت بی نظیری را برای سیاحت و استفاده از جاذبه های دیدنی و گردشگری این جزیره فراهم خواهند کرد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید