تور لحظه آخری کیش

تور زمستانه کیش از تهران

ارسال شده توسط: nazemi/ 1236 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

 

تور لحظه اخری کیش از جمله سفر هایی است که بیشترین مخاطب را در میان گردشگران و علاقه مندان به سیاحت جزایر جنوبی کشور ایران دارد. بدون برخورداری از یک برنامه مسافرتی منسجم و از پیش تعیین شده، نمی توان در فصل های زمستان و پاییز که بهترین موقع برای گردشگری در  نواحی جنوبی این سرزمین است، در سفر هایی مانند تور کیش از اصفهان یا تور کیش از تهران شرکت کرد.

تور کیش، پیشنهاد سفر خانوادگی در فصل زمستان

 

همزمان با خنک و سرد شدن هوا در شهر ها و استان های مناطق مرکزی و شمالی کشور، شهروندان تمایل دارند چند روزی از اوقات فراغت خود را به تجربه یک اقلیم و حال و هوای متفاوت بگذرانند. تور لحظه آخری کیش این فرصت را در اختیار این گروه از افراد قرار می دهد که با هزینه کمتر نسبت به سایر برنامه های تور کیش، به سیاحت در این جزیره و مناطق اطراف آن بپردازند.

تور لحظه آخری کیش

شما چه فصلی را برای سفر به کیش انتخاب می کنید؟

 

استان های جنوبی کشور ایران به دلیل اقلیم و وضعیت جوی متفاوت، هر ساله به خصوص در نیمه دوم سال، پذیرای چند میلیون مسافر از سایر شهر ها و استان های سرتاسر کشور خواهند بود. حتی بدون توجه به محدودیت هایی از جمله تعداد هتل یا امکانات اقامتی ناچیز در برخی از قسمت های این مناطق، برخی برای طبیعت گردی و یا بوم گردی رهسپار جزیره هایی مانند کیش و قشم و هرمز می شوند.

تعداد بسیار زیادی از افرادی که جزیره کیش را برای سفر خود مناسب می دانند، در قالب تور کیش و تعداد زیادی نیز در قالب تور کیش لحظه آخری، به سیاحت و کیش گردی مبادرت می نمایند.

جزیره کیش را می توان به نوعی نگین خلیج فارس در نظر گرفت. زمانی که برای شرکت در تور کیش ثبت نام می کنید، باید در نظر داشته باشید که قصد سفر به جزیره ای بسیار کهن و قدیمی را دارید.

هر چند زیر ساخت ها و امکانات مناسب گردشگری طی چند دهه اخیر در کیش گسترش یافته اند، با این حال، نباید تصور کرد که سکونت و سابقه تجارت کیش هم به همین اندازه جوان و جدید است.

در متون کهن ایرانی، کیش را به عنوان قیس می شناختند و همین نام گذاری نشان می دهد که برای دیگران نیز معروف و کاملا آشنا بوده است. از این رو، سابقه سکونت بومیان کیش نیز به همان دوران باستان می رسد. امروز با همراهی تور لحظه آخری کیش، قادر خواهید بود برخی از فعالیت هایی را که برای بومیان اصیل جزیره یک شغل و زمینه درآمد به شمار می رفته، به عنوان یک تفریح تجربه کنند.

 

قیمت مناسب تور لحظه آخری کیش

 

تور لحظه آخری کیش از این بابت مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد، که با قیمت کمتری نسبت به سایر تورهای کیش عرضه می گردد. برخی از گروه ها و خانواده ها تمایل دارند حین سفر به کیش در هتل یا اقامت گاه های مجلل و تشریفاتی ساعات سفر خود را طی کنند. اما برخی دیگر از مسافران، چندان اهمیتی به آسایش و امکانات مجلل هتل نداشته و بیشتر قصد استفاده از زیبایی های طبیعی و جاذبه های تاریخی کیش را دارند.

برای همراه شدن با تور لحظه آخری کیش، می بایست اسباب و لوازم خود را از قبل آماده کرده  در دسترس نگاه دارید. آگهی های لحظه آخری معمولا چند ساعت یا یک روز قبل از حرکت منتشر می شود. به این ترتیب، مسافر فرصت زیادی برای آماده کردن تمام تمهیدات سفر ندارد.

 

تور لحظه آخری کیش

 

سفر به کیش با توجه به قابلیت ها و شرایط متنوع و مختلف این جزیره زیبا گسترش یافته است. آمار بالای شرکت در تور کیش از اصفهان، تور کیش از تهران و همچنین هر گونه برنامه سفر به کیش، نشان می دهد که حتی پس از گذشت چند ده سال، جذابیت این جزیره برای مسافران هنوز زیاد و قابل توجه است.

 

تور کیش از تهران را با چهارسوگشت تجربه کنید!

 

نمی توان بدون در نظر گرفتن ویژگی های بی نظیر جزیره کیش، پیشنهادات مقرون به صرفه ای همچون تور لحظه آخری کیش را نادیده گرفت. در این پهنه زیبا نشسته در میان آب های خلیج همیشه فارس، سواحل مرجانی بسیار شگفت انگیزی خود نمایی می کنند. همچنین بافت قدیمی و مسکونی کیش تحت نام هایی مانند باغو، احیا شده و امروز پذیرای علاقه مندان به بوم گردی و روستا گردی است.

بخشی از جزیره نیز که سابقه بسیار تاریخی داشته است به نام شهر حریره نامیده می شود که بقایای آن اکنون تبدیل به یکی از سوژه های باستانی جنوب کشور شده است.

مسافران زیادی با تور کیش لحظه آخری، خود را به جزیره رسانده و تلاش می کنند با برنامه ریزی خوب و از پیش تعیین شده ای، بهترین گذران اوقات فراغت را در آن جا داشته باشند. نباید فراموش کرد که اعتبار و حسن سابقه آژانس برگزار کننده، تاثیر زیادی بر نحوه برگزاری و لذت بخش بودن سفر و تور لحظه آخری کیش خواهد داشت. در نتیجه باید پیش از ثبت نام مورد بررسی مسافر تور باشد.

 

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید