تور قشم از مشهد

تور قشم از مشهد

ارسال شده توسط: nazemi/ 751 0
Rate this post

از مرز های شمال شرق کشور در استان خراسان رضوی تا مرز های جنوبی کشور در خلیج فارس، مسیری طولانی است که مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار داشته و هنوز هم قرار دارد. این مسیر تحت نام تور قشم از مشهد می تواند هر ساله صدها هزار علاقه مند را به مقصود خود در جزایر و نواحی گرمسیر جنوبی ایران برساند. تور قشم از مشهد برای خانواده ها، گروه های دوستانه یا کارمندی یا هم صنف و همچنین گردشگران انفرادی مختلفی عرضه می شود. انواع تور قشم از مشهد در چارچوب ضوابط گردشگری کشور و توسط آژانس ها و دفاتر سیاحتی و مسافرتی و تفریحی ارائه می گردند.

مشهدی ها با توجه به قدمت و اصالت استان خراسان  خطه توس، به خوبی می دانند که در یک منطقه گردشگری می بایست به دنبال کدام سوژه های مهم برای بازدید بگردند. از جمله مزایای سفر به قشم، برخورداری از فرصت های زیاد و متنوع برای گشت و گذار در محیط های دیدنی این جزیره است. همچنین به دلیل وسعت زیاد و وجود روستا ها و محلات اصلی و قدیمی، می توانید به فعالیت های متنوعی در حین سفر بپردازید.

تور قشم از مشهد برای مسافران مشهدی که همواره در معرض سیل خروشان زائران و علاقه مندان به زیارت بارگاه امام هشتم (علیه السلام) هستند، فرصت مناسب رهایی از شلوغی و هیاهوی شهر و حضور در محیطی با اقلیم متفاوت است. هوای شهر مشهد و استان خراسان نسبتا سرد و خشک و آب و هوای جزایر جنوبی ایران از جمله قشم و کیش، گرمسیری با رطوبت بالا است. در نتیجه طی روز ها و زمان های فراغت و فرصت های سفر، نمی توان به راحتی از سفر به نواحی جنوبی کشور و شرکت در تور قشم از مشهد یا تور کیش از مشهد چشم پوشی کرد.

تور قشم از مشهد

جنگل های حرا و دره ستارگان، دو جاذبه و منطقه دیدنی مهم و زیبا در جزیره قشم محسوب می گردند. به طور کلی سواحل جزیره قشم دارای شگفتی های خاص و منحصر به فرد بوده و پاتوق بسیاری از طبیعت دوستان یا گردشگران فرهنگی و بوم گردی هستند. همچنین دره تندیس ها که آثار به جا مانده صخره ها در اثر فرسایش را شامل می شود، نمایشگاهی طبیعی از دستکاری های باد و آب و سنگ در معرض دید مسافران و گردشگران قرار می دهد.

جاذبه های ذکر شده تنها بخش کوچکی از دیدنی های این جزیره وسیع را بیان می کند اما جالب است بدانید که امروزه فعالات محیط زیست که در کلان شهر های بزرگ از جمله شهر تهران اقامت دارند، برای حفظ بافت طبیعی و محافظت از این منطقه گردشگری دست نخورده، خود را با تور قشم از تهران به این جزیره رسانده و مشغول فعالیت های مهم و مراقبتی در راستای حفظ و پاکیزه نگه داشتن این مناطق بکر می کنند.

معمولا تور ها و برنامه های مسافرتی به مقصد جزیره قشم، بازدید از این آثار را در دستور کار خود قرار داده اند. با این وجود، بد نیست قبل از سفر به جزیره و هنگام ثبت نام، ضمن گفتگو و هماهنگی با مسئول آژانس و مدیر برگزار کننده تور، در مورد نقاط دیدنی و زمان بندی بازدید ها اطلاعات مناسب را دریافت کنید. کسب اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا کمتر در معرض مشکلات ناشی از ناهماهنگی باشید.

همچنین زمانی که برای بازدید از جاذبه های دیدنی قشم می روید، از ریختن هر گونه زباله و آسیب رساندن به بافت این مکان های دیدنی خود داری کنید. با این کار حیات جانداران بومی این منطقه را از بین نبرده و طبیعت بکر و زیبا را دست نخورده باقی خواهید گذاشت تا نسل های دیگر هم بتوانند پی به تاریخ دیرینه و پر رمز و راز سرزمینمان ببرند.

تور ارزان قشم از مشهد، تور اقساطی قشم از مشهد و یا تور قشم از مشهد لحظه آخری، پر طرفدار ترین روش ها برای سیاحت در جزیره وسیع قشم هستند. مسافرانی که قصد دارند از بهترین امکانات رفاهی و اقامتی در جزیره استفاده کنند و ترجیح می دهند در کوتاه ترین زمان ممکن، فاصله طولانی مشهد تا قشم را سپری نمایند، معمولا در تور لوکس قشم از مشهد ثبت نام می کنند.طی سال های اخیر، بسیاری از گردشگران نیز توانسته اند با شیوه های جالب سفر لحظه آخری آشنا شده و اسباب و لوازم خود را در دسترس قرار دهند. با اعلام آگهی تور لحظه آخری قشم در بسیاری از مواقع خاص سال که ممکن است تعداد مسافران کمی کاهش یابد، این گروه به تور پیوسته و با پرداخت قیمت کمتر، از امکانات و خدمات سفر مشابه بقیه مسافران تور قشم از مشهد استفاده می کنند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید