تور دبی لحظه اخری
۱۵
اسفند
۱۳۹۶

تور لحظه آخری دبی، سفری که نباید از دست داد

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 589 0
Rate this post

آن دسته از گردشگرانی که سفر های برون مرزی را در برنامه مسافرتی سالانه خود به طور منظم و یا مناسبتی دارند، تور دبی را جز یکی از اصلی ترین سفر های خود در نظر خواهند گرفت. آمار فراوان شرکت در انواع تور دبی شبیه تور دبی از تهران، تور دبی از اصفهان و یا دیگر سفرها به مقصد این شهر رویایی، نشان می دهد که شهر دبی یکی از قابل توجه ترین مقصد های خارج از ایران برای مسافران و گردشگران ایرانی است. آنچه شهر دبی را از بسیاری دیگر از قطب های گردشگری به خصوص در خاورمیانه و در میان شهرهای تاریخی و زیبای این بخش از جهان متمایز می کند، نو ظهور بودن تقریبا تمامی زیر ساخت ها و امکانات گردشگری آن است. به همین دلیل، انواع و اقسام تور های مسافرتی به مقصد دبی هر ساله میلیون ها مسافر را راهی کشور امارات متحده عربی می کنند. از میان این تورها، تور دبی لحظه آخری، یکی از تور های بسیار پر طرفدار به شمار می رود. تور دبی لحظه آخری از آن جهت باب شده و مورد استقبال قرار گرفته است، که قیمت آن در مقایسه با حالت معمول تور دبی به نسبت کمتر است.

تور دبی لحظه اخری

برای تعداد قابل توجهی از مسافران که شهر دبی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، هزینه های تمام شده سفر یکی از اصلی ترین نکاتی است که محاسبه شده و باید به دقت بررسی گردد. به ویژه گردشگرانی که نه برای یک مسافرت بسیار مجلل و تشریفاتی، که بیشتر به منظور تجربه اوقات خوش و متنوع  به تور دبی ملحق می شوند، گزینه تور دبی لحظه آخری جزو شاخص ترین گزینه های آن ها به شمار می رود.

در حالت عادی، برنامه هایی شبیه تور دبی از اصفهان یا تور دبی از تهران و یا از چند شهر دیگر، هر هفته و توسط پرواز های مستقیم، مسافران را به دبی می رسانند. با این که تور دبی لحظه اخری رونق زیادی برای صنعت گردشگری خارجی به همراه داشته، اما باعث کاهش تمایل علاقه مندان به سفر دبی  نشده است.

برای همسفر شدن با تور  لحظه آخری دبی، لازم است تجربه نسبتا خوبی در مورد سفر به خصوص سفر های لحظه آخری داشته باشید. حتی اگر تور هایی که قبلا شرکت کرده اید، تورهای داخلی بوده اند، با این وجود قادر خواهید بود بهتر از دیگر افراد ثبت نام کننده عمل کنید.

اولین موضوعی که باید مورد توجه مشتری تور  لحظه آخری دبی قرار گیرد، موضوع زمان دقیق حرکت است. موضوع بعدی که بسیار باید به آن دقت شود، محل اقامت مسافران تور لحظه آخری دبی خواهد بود. هر چند در شهر دبی صدها هتل با رتبه ها و سطوح کیفی متفاوت و گوناگون ساخته شده، اما با این حال لازم است خیال شما از بابت محل اقامت راحت باشد.

بدون شک، هتل های شهر دبی طی چندین سال اخیر، به خوبی توانسته اند تجربه میهمان پذیری و اعتبار بالای خود را نشان دهند. نه تنها هتل های مجلل، که اقامت گاه های بوم گردی و سنتی نیز توانسته اند نظر صدها هزار مسافر امارات متحده عربی را در هر سال به خود جلب کنند.

تور دبی لحظه آخری، از جمله سفر هایی است که بیشترین تعداد مخاطب را در میان سایر مسافرت های خارج از کشور دارد.

دلایل گوناگونی را می توان برای سفر به دبی بر شمرد. از جمله این دلایل، وجود مراکز زیاد خرید و فرصت های گرانبهای بازار گردی است. همچنین در فصل های سرد و خنک سال، که افت دما و سرمای زیادی بر شهرهای مرکزی و شمالی کشور حاکم می گردد، تور لحظه آخری دبی یکی از راه های فرار موقت از این سرما و لذت بردن از هوایی گرم و نسبتا معتدل خواهد بود.

تور دبی لحظه اخریطی سال های اخیر که تعداد بسیار بیشتری آژانس و دفتر مسافرتی، تور دبی را در دستور کار خود قرار داده اند، بالطبع تور دبی لحظه آخری نیز کم کم به فهرست پیشنهادات این موسسات سیاحتی و تفریحی اضافه شده است.

تصور این که خدمات تور دبی لحظه آخری  با سایر خدمات تور دبی در حالت عادی متفاوت است، ذهنیتی اشتباه می باشد. تور لحظه آخری دبی در واقع مشمول همان امکانات و خدمات می باشد، اما با توجه به اعلام لحظه آخری آن، و این که مسافر فرصت بسیار کمی تا آماده شدن و تدارک اسباب سفر دارد، در نتیجه قیمت آن به مراتب کمتر از قیمت تور عادی خواهد بود.

تور دبی لحظه آخری، نه تنها با خدماتی کمتر از تور عادی برگزار نمی شود، بلکه در صورت تجربه و آشنایی گردشگر با این قبیل سفرها، و صرف هزینه های کمتر برای بلیط و اقامت و …، امکان خرید و سیاحت بیشتری در دبی به مسافر خود می دهد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید