تور لحظه آخری کیش از تهران

تور لحظه آخری کیش از تهران

ارسال شده توسط: nazemi/ 1062 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پرطرفدارترین تور داخلی برای مسافران تهرانی

 

جزیره کیش به عنوان نگین خلیج فارس هر ساله در ایام تعطیل و یا فرصت های فراغت گروه های کوچک و بزرگ گردشگری، مورد توجه هم وطنان است. از میان شهر های مختلفی که مشتری تور کیش به حساب می آیند، اهالی استان تهران و شهروندان پایتخت نشین، بیشترین تعداد ثبت نام  شرکت در انواع تور تهران به کیش را دارند. آگهی ها و پیشنهادات سفر به جزیره کیش از سوی آژانس ها و دفاتر این کلان شهر با عناوین گوناگونی منتشر و اعلام می گردد. برخی تحت عنوان تور کیش از تهران مشخص شده اند که یکی از پر طرفدار ترین و مهم ترین تور های وابسته به این مسیر، تور لحظه آخری کیش از تهران است.

تعداد زیادی از کسانی که به حوزه گردشگری علاقه مند هستند و در این زمینه فعالیت می کنند، نحوه سفر با شیوه لحظه آخری را به خوبی یاد گرفته اند. این نوع از سفر ها که در قالب انواع تور مانند تور لحظه آخری کیش از تهران نیز قابل اجرا می باشد، شیوه های خاص خود را دارد و البته با قیمت پایین تری نیز عرضه می گردد.

تور لحظه آخری کیش از تهران

طرفدار ها و مشتری های تور لحظه آخری تهران به کیش، سعی می کنند چمدان و اسباب سفر خود را همیشه در دسترس و آماده داشته باشند. با این حساب، در صورت اعلام برگزاری تور لحظه آخری، برای هماهنگی های نهایی و عازم شدن به محل حرکت فرصت کافی در اختیار دارند.

 

چرا جزیره کیش را نگین خلیج فارس می نامند؟

 

تور لحظه آخری کیش از تهران را می توان بدون در نظر گرفتن زمان کم از اعلام تا اجرا، یکی از بهترین و جالب ترین شیوه های سفر به جزیره زیبای کیش دانست. همان طور که گفته شد، این جزیره به عنوان نگین خلیج فارس معرفی شده است. دلیل این نام گذاری، زیبایی های بی نظیر جزیره به خصوص در سواحل مرجانی آن است. در طول سال های متمادی که از تغییرات و تحولات بسته های گردشگری از تهران به کیش می گذرد، امکانات و شرایط ویژه و خوبی برای مسافر تور کیش از تهران فراهم شده است. یکی از مهم ترین و بهترین این شرایط، تسهیلات و وسایل حمل و نقل و انواع مسیر های جابجایی مسافر تا جزیره کیش و بر عکس است. زمانی سفر به کیش در قالب تور هوایی کیش، تنها با تعداد محدودی از پرواز ها انجام می گرفت. امروزه تعداد پرواز ها به جزیره کیش نه تنها از تهران که از دیگر فرودگاه های کلان شهر های کشور به صورت روزانه و منظم انجام می گیرد. علاوه بر این، امکانات اقامتی و هتل های جزیره نیز تا حد زیادی افزایش یافته است که موجب آسان تر شدن شرایط اسکان موقت و شب مانی در هنگام سفر به کیش است. به این ترتیب، گردشگران مختلف از جمله مسافران تور لحظه آخری کیش از تهران، می توانند قبل از سفر در مورد چگونگی سپری کردن گشت و گذار ها و تفریحات خود، برنامه ریزی کنند. هزینه های سفر به این جزیره شگفت انگیز برای تور لوکس کیش به مراتب بیش از سایر تور های سیاحتی است، اما در موارد بسیاری تور کیش ارزان شامل تور کیش اقساطی یا تور لحظه آخری کیش از تهران، با قیمت تمام شده کمتری ارائه می  شود.

تور لحظه آخری کیش از تهران

برخی تصور می کنند که تور لحظه آخری به معنی برنامه ریزی مسئولین و کارشناسان یک آژانس در فاصله کوتاهی از برگزاری است و به نوعی تصمیم گیری ناگهانی ایشان محسوب می شود. در صورتی که تور لحظه آخری عبارتست از فروش صندلی ها و بلیط های تکمیل نشده از ظرفیت تور به قیمت کمتر و در فاصله یک روز یا چند ساعت مانده به برگزاری برنامه است. به عبارت دیگر، تور لحظه آخری کیش از تهران یک معامله برد برد میان مشتری سفر به کیش و همچنین آژانس برگزار کنننده به حساب می آید. از یک سو قیمت ارائه و اجرای سفر کمتر از تو عادی بوده و از طرف دیگر با اعلام آگهی و ثبت نام مشتریان لحظه آخری، از هزینه های اضافی که برای صندلی و بلیط های خالی بر دوش مجری تور است، کاسته می شود.

با افزایش تعداد سفر ها و تور های کیش، به طور طبیعی تعداد آگهی های تور لحظه آخری کیش از تهران نیز افزایش یافته است. از این رو امروز در هر یک از محلات و خیابان های اصلی و فرعی پایتخت، آژانس ها و دفاتر مسافرتی وجود دارند که این برنامه را ارائه می دهند.

تور لحظه آخری کیش از تهران فرصت مغتنمی برای بازدید از صخره های مرجانی، کشتی یونانی و منظره غروب پس زمینه آن و همچنین مناطق باستانی و آثار تاریخی از جمله شهر حریره را به وجود می آورد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید