تور لوکس مشهد از تهران

تور لوکس مشهد از تهران

ارسال شده توسط: nazemi/ 1190 0
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

در میان انواع برنامه های زیارتی در سطح کشور ایران، تور مشهد را می توان شاخص ترین و شناخته شده ترین آن ها بر شمرد. از تمامی شهر های ایران کاروان های زیارتی به مقصد مشهد مقدس در رفت و آمد بوده و این برنامه از اقصی نقاط کشور، زوار و شیفتگان زیارت حرم رضوی (ع) را به مقصود خود می رساند. با توجه به گسترش راه ها و مسیر های ارتباطی از هر گوشه ی ایران تا شهر مقدس مشهد و توسعه ناوگان هوایی و ریلی، سفر به مشهد را می توان متداول ترین سفر زیارتی در بین اقشار مختلف مردم از تمامی استان ها دانست.

تور لوکس مشهد از تهران

به طور کلی سفر مشهد یک سفر ارزان با مخارج و هزینه های پایین قلمداد می گردد. در ذهن بسیاری از هم وطنان، تور مشهد ارزان قیمت تر از سایر تور های مسافرتی است. اما باید توجه داشت که در سال های اخیر و با گسترش امکانات گردشگری و رونق فعالیت های مربوط به این حوزه در شهر مشهد، هتل ها و خدمات سطح بالایی نیز برای مسافران آماده شده است. به این ترتیب، تور هوایی مشهد از تهران یا از اصفهان یا از سایر شهر های بزرگ و کوچک کشور، تبدیل به یکی از گزینه های پر طرفدار از طرف آژانس ها و دفاتر سیاحتی و زیارتی شده است.

در حال حاضر از شهر هایی مانند تهران و اصفهان و تبریز و شیراز، تور های مجلل مشهد تحت همین عنوان یا تحت عنوان تور لوکس مشهد از تهران یا … برگزار می گردد. بخش مهمی رفاه و خدمات سطح بالای این تور ها مربوط به موضوع اقامت است. ضمن این که رفت و برگشت مسافران تورهای درجه یک عموما با هواپیما بوده و به نوعی جزو تور هوایی مشهد از تهران به حساب می آید.

 

تور مشهد از اصفهان

قیمت تور مشهد از تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

غیر از موضوع رفت و برگشت و بلیط هواپیما، تور لوکس مشهد به سطح و رتبه هتل محل اقامت مشتریان نیز بستگی دارد. همان طور که اشاره شد هتل های مجلل در این شهر پذیرای میهمانان و عاشقان زیارت حرم امام هشتم شیعیان (علیه السلام) است. به همین خاطر، تور لوکس مشهد از تهران فرصت اسکان موقت در یکی از این هتل ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

هنگامی که صحبت از تور لوکس مشهد از تهران و یا تور مجلل مشهد می شود، اولین چیزی که به ذهن می رسد اقامت در یک هتل چهار یا پنج ستاره است. نباید فراموش کنید که رتبه یکسان چند هتل به معنای امکانات و خدمات کاملا یکسان نیست. در شهر مشهد هتل هایی مانند هتل هما، هتل درویشی، هتل بین المللی قصر، هتل پردیسان و هتل مدینه الرضا و … جزو لوکس ترین اقامت گاه ها برای مسافران می باشند. امکانات مشترک این هتل ها شامل اتاق لابی و جلسه، اینترنت بی سیم، کافی شاپ و رستوران و … آماده پذیرایی از میهمانان مقیم خود می باشند.

علاوه بر این، هتل های چهار ستاره نیز می توانند محل استقرار میهمانان تور لوکس مشهد از تهران باشند. از جمله این گروه از اقامت گاه ها می توان به هتل الماس مشهد، هتل سی نور، هتل ایران و همچنین هتل کیانا اشاره کرد.

تور لوکس مشهد از تهران

ثبت نام تور لوکس مشهد از تهران

با وجود رتبه یکسان، خدمات هر هتل ممکن است در مواردی نسبت به هتل های هم سطح خود تفاوت هایی داشته باشد. بهترین روش برای اطمینان از این که آیا این خدمات برآورده کننده نیاز مشتری هست یا نه، کسب اطلاعات و بررسی دقیق مشخصات هتل هنگام  ثبت نام در تور لوکس مشهد از تهران است. زمانی که قصد شرکت در این برنامه را دارید، بهتر است با مسئول برگزاری تور و کارشناس آژانس هماهنگی لازم را به عمل آورید. برای بسیاری از مسافران تور لوکس مشهد از تهران ، نزدیکی محل اقامت تا حرم امام رضا (علیه السلام) در اولویت قرار دارد. حتی برخی ترجیح می دهند به جای هتل بسیار مجلل پنج ستاره با فاصله بیشتری از مرقد ثامن الحجج (علیه السلام) در یک هتل چهار ستاره اما نزدیکتر به حرم مستقر شوند. یکی دیگر از اولویت های مسافران و زائرین شهر مشهد، نزدیکی هتل به یکی یا دو مرکز خرید و پاساژ یا بازار است. بیشتر مسافران تور لوکس مشهد از تهران تمایل دارند کالا و سوغات خود را از فروشگاه های معتبر و برندهای مطرح شمناخته شده در سطح شهر خریداری کنند. از این بابت، می توان به اهمیت فاصله هتل های مجلل مشهد تا مراکز فروش پی برد. همچنین غرفه فروش از سوی برخی از این برند ها در برخی هتل ها قرار دارد و همین مسئله نیز یکی از امتیازات برای خرید سوغات در تور لوکس مشهد به حساب می آید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید