تور کیش از تبریز
۰۸
اردیبهشت
۱۳۹۷

تور کیش از تبریز

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 424 0
Rate this post

حتما بارها شنیده اید که در اصطلاحات روزمره، سفر های طولانی به عنوان سفر از یک سوی ایران به سوی دیگر بیان می شوند. تور کیش از تبریز دقیقا مصداق همین عبارت است. سفری طولانی از یک سوی ایران در شمال غربی به جزیره ای زیبا در مرزهای جنوبی کشور که طرفداران و مشتاقان زیادی هم دارد. دلایل این موضوع را نیز می توان از جهات گوناگون بررسی کرد. در حقیقت مبدا و مقصد تور کیش از تبریز، در موارد گوناگونی با یکدیگر تفاوت های اساسی دارند و این تفاوت باعث شده است تا عده زیادی برای تنوع و تجربه حس و حالی متفاوت، به این سفر بپردازند.

تور کیش از تبریزجزیره کیش در قسمت غربی تنگه هرمز و در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس قرار دارد. این پهنه خشکی را معمولا به نام نگین خلیج فارس می شناسند و مقصد بسیاری از علاقه مندان به گردشگری است. تور کیش از تبریز نمونه ای از سفر های طولانی میان استان های آذربایجان شرقی و تبریز است که با در نظر گرفتن امکانات و زیر ساخت های حمل و نقل کشور، امروزه در زمان کوتاه تر و به شیوه های ساده تری برگزار می گردد.

تفاوت اصلی میان تبریز و جزیره کیش، مربوط به آب و هوا و اقلیم این دو ناحیه است. جزیره کیش با برخورداری از اقلیم گرمسیری و دریایی به طور همزمان، شرایط ویژه ی آب و هوایی و ویژگی های منحصر به فرد جوی را پدید آورده است. برای اهالی شهر تبریز، این آب و هوای کاملا متفاوت سوژه ای جذاب و انگیزه خوبی برای سفر خواهد بود. به این ترتیب، می توان تور کیش از تبریز را یک تنوع طلبی آب و هوایی منحصر به فرد دانست.

در بیشتر مواقع سال، هوای شهر تبریز خنک و یا سرد است. بارندگی نیز در این شهر نسبتا زیاد می باشد و این دو موضوع شهروندان تبریزی را به فکر گذراندن اوقات فراغت خود در منطقه ای مانند جزیره کیش می اندازد. انگیزه سفر به کیش برای مسافران تبریزی بیشتر به استفاده از هوای پاک و مطبوع و همچنین طبیعت و محیط متفاوت و خاص جزیره بر می گردد. به این ترتیب، نمی توان تور تبریز به کیش را به عنوان یکی از سفر های متنوع و سیاحت به بخش خوش آب و هوای کشور نادیده گرفت.

همانطور که می دانید درصد اکسیژن خالص هوای جزیره کیش، بیشتر از سایر مناطق ایران است و افراد با مشکلات تنفسی، می توانند به راحتی و بدون استفاده از ماسک در این جزیره پیاده روی کنند. شهروندان کلان شهر بزرگ نظیر اصفهان که آلودگی هوای شهرشان روز به روز در حال افزایش است، بیشترین افرادی هستند که با تور کیش از اصفهان خود را به این جزیره زیبا رسانده تا از شر آلودگی هوا و ترافیک نفس راحتی بکشند. مسافران اصفهانی که تور کیش از اصفهان را برمی گزینند، با پا گذاشتن به این جزیره پی به مفهوم اصلی پاکیزگی هوا و آرامش خواهند برد و حتی این شرایط برخی را به فکر اقامت دائم در کیش می اندازد.

مسافران تور کیش از تبریز را به طور کلی افرادی تشکیل می دهند که یا برای خرید و یا به منظور گشت و گذار در سواحل و دشت های این جزیره راهی دریای زیبای خلیج فارس شده اند. به طور خاص در فصل زمستان و اوایل فصل بهار، هوای دلچسب و بسیار مطبوع کرانه های جنوبی کشور ایران و جزایر پراکنده در خلیج فارس، فرصتی بی نظیر به منظور استفاده از شگفتی های این مناطق است. شهر تبریز به تنهایی یک قطب گردشگری با امکانات و ظرفیت های قابل توجه است، در نتیجه اهالی این شهر به خوبی با روش ها و شیوه های گوناگون گردشگری آشنا هستند و می دانند در مقصد سفر خود به دنبال چه انتظاراتی باشند؛ از این رو متولیان و برگزار کنندگان تور کیش می بایست از دانش و سطح بالای فعالیت حرفه ای برخوردار باشند تا برنامه مورد رضایت مشتریان تبریزی را اجرا نمایند. بدون شک گردشگران تور کیش از تبریز با هدف استفاده از امکانات رفاهی و سرگرمی و همچنین برخورداری از شرایط طبیعی و فضای تاریخی و بوم گردی کیش، پا به این جزیره می گذارند.

تور کیش از تبریزبا وجود آشنایی عموم گردشگران به جوانب مختلف سفر و تور، بهتر است قبل از ثبت نام و یا شرکت در تور کیش از تبریز و تور کیش از اصفهان، علاوه بر اطمینان بابت حسن سابقه اعتبار آژانس برگزار کننده، در مورد سوژه های بازدید و برنامه زمان بندی سفر نیز اطلاعات لازم را مرور کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید