ساحل تور کیش

زندگی در کیش یا سفر با تور کیش از تهران؟

ارسال شده توسط: nazemi/ 1972 1
۵ (۱۰۰%) ۱۳ votes

تور کیش از تهران یکی از جذاب ترین تورهای داخلی به حساب می آید. این تور از پرطرفدار ترین تورهایی است که از تهران پرواز می کند.

وجود ویژگی های خاص در کیش باعث شده تا این تور تا این اندازه جذابیت داشته باشد. تفریحات آبی و از همه مهمتر خود ساحل زیبای کیش اولین جاذبه برای این جزیره جنوبی کشور هستند. ناگفته نماند که خرید از پاساژ ها و مراکز خرید جزیره نیز از دلایل اصلی جذابیت کیش به شمار می رود که همگی با هم به شلوغ شدن تور کیش از تهران کمک می کنند.

موضوعی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم، زندگی در کیش و مقایسه آن با تور کیش از تهران است. برخی افراد گمان می کنند که زندگی در کیش هم مثل تور کیش جذاب و فوق العاده است و همواره مثل اوقاتی که در تور کیش از تهران گذرانده خوش می گذرد.

البته همین طور است و کیش ویژگی هایی دارد که باعث می شود زندگی در یک محیط مدرن و در عین حال خلوت و بدون آلودگی را تجربه کنید؛ اما زندگی در کیش مشکلات خاص خود را نیز دارد که باید قبل از تصمیم به اقامت در کیش مورد توجه قرار گیرد.

آیا این ویژگی هایی باعث می شود که در کیش بمانید؟

 • هوای پاک کیش

یکی از ویژگی های مشترک بین تور کیش از تهران و زندگی در کیش، استنشاق هوای پاک است. شما در کیش می توانید کیلو کیلو هوای سالم را به ریه های خود تزریق کنید و از این بابت خیالتان راحت باشد که هیچ مشکلی شما را تهدید نمی کند.

این ویژگی مشترکی است که برای ساکنین کیش یا همان کیشوندان و همچنین مسافرانی که با استفاده از تور کیش از تهران به جزیره می آیند یکسان است. البته کیشوندان همیشه از این هوای پاک بهره مند هستند و مسافران در حد چند روز. شما در تور کیش باید تا می توانید از این هوای فوق العاده استفاده کنید و فرصت را مغتنم بشمارید. ساکنین کیش اما به مرور زمان به این هوای پاک عادت می کنند و تا به تهران یا شهرهای بزرگ دیگر سفر نکنند، قدر هوای کیش را نمی دانند؛ اما مهم این است که می توانند به صورت دائمی از این هوای خوب و پاک استفاده کنند.

تفریحات آبی تور کیش از تهران

 • تفریحات آبی کیش

یکی دیگر از ویژگی های تور کیش از تهران که عموما برای ساکنین کیش عادی می شود، تفریحات موجود در کیش است. مشخص است که افرادی که در کیش ساکن هستند یا برای تحصیل و یا برای کار و زندگی در این منطقه اقامت گزیده اند.

این افراد عموما بعد از مدتی شرایط ویژه کیش را فراموش می کنند. یکی از این شرایط ها همان تفریحات آبی است. تفریحاتی که در کنار ساحل های مختلف در جزیره کیش ایجاد شده است همگی می توانند گزینه های خوبی برای تفریح باشند.

افرادی که با تور کیش از تهران به این منطقه می آیند با توجه به زمان محدود و با در نظر گرفتن این موضوع که آن ها بیشتر برای تفریح به جزیره آمده اند، سعی می کنند از وقت خود برای استفاده از این جاذبه ها استفاده کنند.

استفاده از تفریحات آبی مثل جت اسکی ، پاراسل، بنانا و … می تواند روحیه مسافران تور کیش از تهران را شاد کند.

برخی از مسافران گمان می کنند که اگر شهر و دیار خود یعنی تهران را رها کنند و به کیش بیایند همواره در حال استفاده از این تفریحات هستند، اما زندگی روزمره در کیش اجازه این همه تفریح را به شما نخواهد داد و همانطور که بیان شد همه این تفریحات برای شما عادی می شود.

پس اگر یکی از گزینه هایی که شما را برای اقامت در کیش ترغیب می کند این نوع تفریحات و خوش گذرانی است، حتما بیخیال شوید چون طبق تجربه افراد این موضوع امکان پذیر نیست. مطمئن باشید با سفرهای مداوم در طول سال با استفاده از تور کیش از تهران، اوقات بهتری را سپری خواهید کرد.

قدم زدن در سواحل جزیره کیش

یکی دیگر از تفریحات فوق العاده در کیش ساحل زیبا و طلوع و غروب فوق العاده ای است که می تواند چشمان شما را به خود خیره کند. به نظر می رسد این زیبایی از جمله مواردی است که هم کیشوندان و ساکنان کیش و هم مسافران تور کیش از تهران از آن استفاده می کنند. لذت قدم زدن در ساحل و یا نشستن در کنار اسکله ها و نگریستن به پهنای زیبای خلیج فارس می تواند رویایی ترین قسمت از تور کیش از تهران باشد که برای ساکنین کیش نیز هر روز در دسترس است. استفاده از این جاذبه زیبا هم به کسانی که زندگی در کیش را برگزیده اند انرژی مثبت تزریق می کند و هم مسافران تور کیش و این فوق العاده است.

 • لذت ماشین سواری با اتومبیل لوکس در کیش

ماشین سواری در کیش نیز تجربه ای فراموش نشدنی است. شما در کیش با آژانس هایی مواجه هستید که به شما ماشین های لوکس کرایه می دهند. این ماشین ها اگر بخواهند از منطقه آزاد کیش خارج شوند، گمرک بسیار زیادی بر روی آن ها افزوده می شود و به همین علت کمتر در سطح شهر ها دیده می شوند.

شما در تور کیش از تهران می توانید تجربه سوار شدن و رانندگی با این ماشین ها را تجربه کنید. تجربه ای فوق العاده که شاید هیچ گاه در تهران امکان تجربه آن نباشد. اگر ماشین کرایه کردید حتما به اطراف دور دست در جزیره نیز سر بزنید و از طبیعت زیبا و بکر کیش آن هم در خارج از شهر لذت ببرید. البته لذت رانندگی در خارج از شهر کیش نیز خود بر جذابیت این طبیعت گردی می افزاید.

ساکنین کیش نیز می توانند از این امکان استفاده کنند. در واقع اگر ساکن کیش شوید و قدرت خرید ماشین را نداشته باشید، می توانید برای کارهایی که نیاز به رانندگی مداوم دارند از این آژانس ها ماشین کرایه کنید. البته لذت رانندگی و تفریح نیز از جمله جذابیت هایی است که برای ساکنین کیش نیز قابل دسترسی است و کیشوندان نیز می توانند از این امکان نهایت استفاده را ببرند.

تور کیش از تهران

 • شرایط شغلی + تحصیلات در جزیره

اما یکی از مهمترین ویژگی های زندگی در کیش شرایط شغلی موجود در این جزیره است. با توجه به رونق تجارت در این منطقه، زندگی در کیش کاملا توجیه پذیر است. افرادی که برای کار کردن و یا ایجاد یک کسب و کار به این منطقه آزاد می آیند با اقامت در کیش می توانند دسترسی راحت تری به کسب و کار خود داشته باشند.

البته بسیاری از مسافران تور کیش از تهران نیز در این جزیره کسب و کاری دارند ولی به علت مشغله نمی توانند در کیش اقامت داشته باشند و به صورت مداوم در رفت و آمد هستند. به نظر می رسد بسیاری از کسب و کارهای شکل گرفته در کیش رضایت نسبی خوبی از کار در کیش دارند چرا که خرید و فروش در این جزیره از رونق خوبی برخوردار است.

علاوه بر کار، یکی از انگیزه های اقامت در کیش تحصیلات است. در سال های اخیر پردیس های دانشگاهی فوق العاده ای در این منطقه شروع به کار کرده اند. این پردیس ها از دانشگاه های معتبر داخلی هستند که حتی برخی از آن ها در رشته های خاص با دانشگاه های خارجی نیز در تعامل هستند.

دانشجویان دانشگاه های کیش

دانشجویان تهرانی که در کیش مشغول به تحصیل هستند در دو دسته قرار می گیرند:

 1. برخی از این افراد با تور کیش از تهران به جزیره آمده اند و بعد از مدتی به این نتیجه رسیده اند که بهتر است در جزیره اقامت داشته باشند. این دانشجویان با اقامت در کیش و رفت و آمد به شهر خود به صورت هر چند ماه به تحصیل خود ادامه می دهند.
 2. برخی از دانشجویان نیز هستند که هر هفته با استفاده از تور کیش از تهران به جزیره می آیند و بعد از دو الی سه روز اقامت در هتل دوباره به تهران باز می گردند و هفته بعد دوباره راهی کیش می شوند. به نظر می رسد در برخی موارد حتی ممکن است این نوع رفت و آمد از کرایه آپارتمان در کیش مقرون به صرفه تر باشد.

تحصیلات در جزیره کیش

کیش پر است از جاذبه هایی که می توانید به دیدن آن ها بروید. فرقی نمی کند که در کیش ساکن شده اید و یا مسافر تور کیش از تهران هستید، مهم این است که در این منطقه برای چند روز یا چند سال! اقامت دارید و باید از این لحظات نهایت استفاده را ببرید.نکته مهم و قابل توجه این است که باید تمام تلاش خود را به کار ببندید تا اگر قصد دارید در کیش اقامت داشته باشید حتما به تمامی جنبه های آن فکر کنید.

اگر قرار باشد بر اساس لحظات خوشی که در تور کیش از تهران تجربه کرده اید تصمیم بگیرید که در کیش زندگی کنید، مطمئن باشید که خیلی زود پشیمان خواهید شد. به نظر می رسد استفاده از تجارب دیگر در این زمینه بتواند به شما کمک کند. برخی از افراد بعد از شنیدن تجارب دیگران به این نتیجه رسیده اند که بیخیال کار کردن در کیش و اقامت در کیش شوند و تنها برای لذت از کیش مسافر این تور شوند؛ و البته برعکس بسیاری از افراد نیز با استفاده از این تجارب به این نتیجه رسیده اند که در کیش اقامت گزینند.

 

Administrator
1 دیدگاه
 • سارا
  آبان ۱۸, ۱۳۹۷

  جالبه
  البتهمن تابحال کیش نرفتم، ولی دیروز تو چندتا سایت میگشتم دیدم واقعا سفر جذابی میتونه باشه. ترجیح میدم در سفر بعدی ام بجای رفتن به کشورهای همسایه برم کیش رو تجربه کنم.

  پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید