تور کیش از اصفهان

تور کیش با جذابیت هایی بیشتر از تفریح و خرید

ارسال شده توسط: nazemi/ 1013 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

برای هر شهروند اصفهانی در طول سال گزینه ها و پیشنهادات زیادی به منظور سفر و گردشگری وجود دارد. از میان این سفرها، تورهایی که به مقصد جزایر و استان های جنوبی کشور و در امتداد خلیج فارس و دریای عمان منتشر می شوند، مخصوص فصل زمستان به حساب می آیند.

از جمله این ها می توان به تور کیش از اصفهان، تور قشم از اصفهان و یا تور چابهار و … اشاره کرد. حتی برخی از افراد نیز ترجیح می دهند تور هر سال یا هر دو سال یک بار سفری زمستانه به شهر دبی داشته باشند و به این ترتیب در تور دبی شرکت کنند.

اما همراه شدن با تور کیش از اصفهان از چند جنبه تفاوت و اهمیت دارد و مزایای منحصر به فردی را شامل می شود.

تور کیش از اصفهاناستقبال بی نظیر اصفهانی ها از تور کیش

یکی از مهم ترین مزایای جزیره کیش که باعث استقبال زیاد از آن می شود، امکانات و خدمات گردشگری این جزیره است. تور کیش برای بسیاری از هم وطنان به مثابه سفری آرام و برای تفریح و سرگرمی به شمار می رود و از این رو، چندان تمایلی به مواجه شدن با خستگی های معمول سفر ندارند. این گروه از هم وطنان تنها برای استراحت و آرامش در کنار چشم انداز های طبیعی زیبا، جزیره کیش و تور کیش از اصفهان را بر می گزینند.

تور کیش از اصفهان

باید به این افراد تبریک گفت، چرا که واقعا بهترین انتخاب را برای استراحت بیرون از زادگاه خود انجام داده اند. جزیره کیش با داشتن ده ها هتل که تعداد قابل توجه آن ها مجلل و با رتبه و سطح کیفی بسیار بالا است، محیطی عالی به منظور استراحت به شمار می رود. خدمات و امکانات این هتل ها چنان مورد توجه و زمینه ساز راحتی و آسایش میهمانان کیش است، که هیچ احساس آزردگی و خستگی نداشته باشند.

تور کیش از اصفهان با هواپیما در چنین هتل هایی، برای  استراحت و تنفس و رهایی از خستگی های روزمره محیط کار و زندگی شهری، بسیار وسوسه انگیز است. البته فراموش نکنید که مسافر باید قبل از انتخاب نهایی هتل و رزرو تخت و اتاق، اطلاعات کافی در مورد شرایط اقامت گاه خود به دست بیاورد.

بازارهای مدرن و سنتی، پاتوقی برای دوستداران کیش

یکی دیگر از مزایای سفر به جزیره کیش و تور کیش از اصفهان، بهره مند شدن از فروشگاه های بزرگ، بازار های وسیع و غرفه های خرید مدرن و سنتی در این جزیره است. تقریبا همه ایرانیان، کیش را به عنوان پاتوقی برای بازارگردی و خرید می شناسند و مسافر تور کیش از اصفهان نیز از این موضوع مستثنی نیست. با تغییر رویه سیاست گذاران و مدیران منطقه  طی چند سال اخیر، بازار ها و پاساژ های بسیاری در این پهنه خشکی شکل گرفته و انواع کالا شامل پوشاک، لوازم آشپزخانه، لوازم خانگی یا الکترونیکی و … را عرضه می کنند.گردشگران نیز طی همین چند دهه، رویکرد متفاوتی نسبت به موضوع سفر به چین تغییر داده اند. در گذشته به خصوص سال های قبل از انقلاب، کیش یک جزیره خوش آب و هوای زمستانه و جایی بود که در طول نیمه دوم سال، برای استراحت و ورزش همه را به سمت خود جذب می کرد.

در آن سال ها بسیاری از اهالی کلان شهر های کشور به خصوص تهران، کیش را مقصد زمستانه هر سال خود می دانستند. تورهایی شبیه کیش از تهران و یا کیش از اصفهان نیز مشتریان گوناگونی داشت که بیشتر برای استراحت چند روزه و خرید از پاساژ های محدود، به رفت و آمد و کیش گردی می پرداختند. حتی مقامات دولتی و سیاسی نیز جزیره کیش را سوژه سفر خود می دانستند.

امروزه بخشی از آن رسم به جا مانده اما تمایل به تفریح و سرگرمی، بیشتر جای خود را به خرید و بازارگردی داده است. بهبود کیفیت خدمات تور کیش از اصفهان منجر به افزایش گردشگران این جزیره می شود.

لحظات به یاد ماندنی در رستوران ها و کافه های کیش

علاوه بر این ها، یکی دیگر از مزایای این جزیره که می تواند مورد پسند مشتریان تور کیش از اصفهان باشد، رستوران ها و کافه های مختلف و کوچک و بزرگی است که در این خطه احداث شده اند. این مکان ها برای آن دسته از مسافران که به رستوران گردی و کافه گردی در کیش علاقه دارند، بهانه بسیار خوبی برای سفر به کیش است.

تور کیش از اصفهان

البته باید مد نظر قرار داد که وضعیت کیش امروز، صرفا برای بازارگردی و تفریح نیست. بخش قابل توجهی از مسافران حتی آنهایی که برای استراحت و خرید به کیش می روند، ترجیح می دهند حداقل یک روز یا نصف روز از زمان خود را به بازدید از آثار طبیعی یا تاریخی کیش اختصاص دهند. در طول تاریخ، این جزیره که به نام قیس معروف بود، آثار مختلف از دوران های متمادی تاریخی در خود نگاه داشته است. به علاوه این که میراث طبیعی و خدادادی کیش مانند سواحل مرجانی، تا حد قابل توجهی نظر میهمانان آن خطه را به سمت خود جلب می نماید. از این رو نمی توان انتظار داشت که مشتری برنامه  ای مانند تور کیش از اصفهان، فقط برای تفریح ساده خود را تا آن جزیره برساند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید