تور کیش از اصفهان

خدمات تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: nazemi/ 1095 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

تور کیش به عنوان یکی از جذاب ترین تورهای داخلی شناخته می شود. شاید کمتر کسی را بتوان مثال زد که قصد سفر تفریحی در داخل ایران را داشته باشد و در بین گزینه هایی که دارد کیش را نگنجاند. اصفهانی ها نیز به سفر کیش علاقه زیادی نشان می دهند و تور کیش از اصفهان یکی از پر رونق ترین تورهای گردشگری در اصفهان محسوب می شود.

برخی تصورات اشتباهی در مورد تور کیش از اصفهان دارند  و به همین علت نارضایتی برای آن ها پیش می آید. در واقع اطلاع از خدماتی که قرار است در طول تور کیش به مسافر داده شود می تواند مشکلات زیادی را از افراد برطرف کند.

 

تور کیش از اصفهان

نکات قابل توجه هنگام خرید بلیط هواپیما

اولین خدمتی که توسط یک آژانس مسافرتی به مسافر تور کیش از اصفهان داده می شود، بلیط هواپیما است. افراد با خرید تور در واقع اقدام به خرید بلیط رفت و برگشت اصفهان کیش اصفهان می کنند. اینکه شما قرار است با چه هواپیمایی و با چه شرکت هواپیمایی پرواز داشته باشید را می توانید قبل از رزرو تور یا خرید تور از کانتر فروش تور کیش از اصفهان بپرسید. اگر برای شما مهم است که دقیقا با چه شرکت هواپیمایی سفر کنید؛ حتما این موضوع را قبل از خرید تور پیگیری کنید تا مشکلی پیش نیاید.

تور کیش از اصفهان

البته ناگفته نماند که آژانس های معتبری مثل آژانس چهارسوگشت تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بهترین هواپیما ها و شرکت های هواپیمایی را در اختیار مسافران قرار دهند؛ هر چند در برخی از موارد این امکان به دلیل پر شدن برخی از این شرکت های هواپیمایی برای تور کیش از اصفهان نیست.

یکی دیگر از خدماتی که باید به مسافران ارائه شود، ترانسفر فرودگاهی است. مسافر انتظار دارد که بعد از رسیدن به کیش و در واقع در بدو آغاز تور کیش از اصفهان، با استفاده از ترانسفر فرودگاهی به هتل انتقال داده شود. برخی از تورهایی که به مقصد کیش از اصفهان هستند، این امکان را بر روی خدمات خود ارائه نمی دهند و بهتر است شما قبل از اینکه تور کیش از اصفهان را خریداری کنید، این موضوع را حتما مورد بررسی قرار دهید تا با دید بازتری نسبت به خدمات خرید خود را انجام داده باشید.

تور کیش از اصفهان

شما چه هتلی را برای سفر به جزیره کیش انتخاب می کنید؟

اما بعد از اینکه این دو مورد از خدمات تور کیش از اصفهان را مورد بررسی قرار دادید، به مهمترین بخش از این بررسی می رسیم و آن انتخاب هتل است. شما باید برای انتخاب هتل به موارد مختلفی دقت کنید تا انتخابی صحیح و درست داشته باشید و بعد از سفر یا در حین سفر، از انتخاب خود پشیمان نشوید.

یکی از مهمترین نکات در انتخاب هتل مکان هتل است. شما در ابتدا باید بدانید که به چه هدفی راهی کیش هستید و بر اساس این هدف تصمیم بگیرید که به چه قسمتی نزدیک تر باشید. این نکته شما برای چه هدفی به کیش سفر می کنید بسیار مهم است و حتما باید قبل از خرید تور کیش از اصفهان آن را تعیین کنید.

اگر شما برای خرید به جزیره زیبای کیش سفر می کنید و مسافر تور کیش از اصفهان شده اید، پس بهتر است حتما هتلی انتخاب کنید که در نزدیکی مراکز خرید معتبر باشد. حتی شما می توانید بر اساس مرکز خریدی در کیش که بیشترین مراجعه به آن را خواهید داشت، انتخاب هتل خودتان را برنامه ریزی کنید. البته نزدیکی به مراکز خرید شاید آنقدرها هم مهم به نظر نرسد اما برا عاشقان خرید در کیش، می تواند نکته مهمی باشد تا درگیر تاکسی گرفتن و پیاده روی زیاد تا مرکز خرید مورد نظر نشوند.

تور کیش از اصفهان

تفریحات ساحلی کیش را فراموش نکنید

برخی افراد هدف از سفر خود به کیش را لذت بردن از طبیعت و زیبایی های ساحل کیش بیان می کنند. در واقع این افراد با استفاده از این ویژگی جزیره که تمامی اطراف آن را سواحل زیبا تشکیل داده است، طبیعت گردی فوق العاده ای برای خود ترتیب می دهند. علاوه بر لذت بردن از طبیعت، جاذبه های تفریحی فراوانی در کنار ساحل زیبای کیش قرار دارد که افراد را به خود جذب می کند. کلوپ های آبی زیادی در کنار ساحل کیش است که برای تفریح فوق العاده عالی هستند.

دلایل گفته شده کافی است برای اینکه برخی افراد تنها به خاطر لذت بردن از ساحل و تفریحات این ناحیه از جزیره کیش، راهی این منطقه توریستی شوند و وقت محدودی از خود را به پاساژگردی سپری کنند. این افراد باید توجه داشته باشند که در هنگام خرید تور کیش از اصفهان هتلی را انتخاب کنند که تا ساحل فاصله کوتاهی داشته باشد. حتی اینکه هتل به کدام قسمت از ساحل جزیره نزدیک است نیز مورد اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد. سعی کنید در هنگام خرید تور کیش به این نکته یعنی انتخاب صحیح هتل توجه کنید تا در جزیره درگیر تاکسی و یا پیاده روی های مداوم و طولانی نشوید.

تور کیش از اصفهان

صرفه جویی در هزینه های سفر

البته لازم به ذکر است که هتل هایی که در نزدیکی ساحل و یا پاساژ های معروف هستند قیمت بالاتری دارند. اگر برای شما استفاده از تاکسی و یا حتی پیاده روی آنقدرها مسئله مهمی نیست می توانید از این هتل ها استفاده کنید تا در هزینه های خود در تور کیش از اصفهان صرفه جویی کنید.

ناگفته نماند که برخی از سفر به کیش هدف خاصی ندارند. این بدان معناست که این افراد هم به ساحل گردی و طبیعت گردی علاقه مند هستند و هم می خواهند وقت خود را در بازارها بگذرانند. این افراد بهتر است حساسیت زیادی در انتخاب مکان هتل در تور کیش از اصفهان نداشته باشند.

تور کیش از اصفهان

کیفیت و خدمات پذیرایی، مبنای قیمت هتل ها در تور کیش

نکته دیگری که در مورد هتل مورد اهمیت است، خدمات پذیرایی است که ارائه می دهد. برخی از هتل ها تنها به ارائه صبحانه می پردازند تا فردی که با تور کیش از اصفهان به جزیره سفر کرده است آزادی بیشتری از نظر زمانی داشته باشد. همچنین ارائه نشدن ناهار و شام بر روی تور کیش می تواند این فرصت را در اختیار مسافران قرار دهد تا خود شان تصمیم بگیرند که از چه نوع غذایی میل کنند. صرف غذاهای محلی کیش یکی از بهترین تجربه هایی است که در طول تور کیش از اصفهان نسیب افراد می شود. البته برخی هتل ها در منو خدمات خود ارائه ناهار و یا ارائه ناهار و شام را نیز دارند. اگر دوست دارید برنامه ریزی شده تر سفر کنید می توانید هتل هایی با این نوع خدمات را برگزینید تا مشکلی از بابت پیدا کردن رستوران مناسب یا غذای مناسب نداشته باشید.

 موضوع بعدی که باید در تور کیش از اصفهان به آن توجه کنید، کیفیت هتل است. البته ستاره های هتل بسیار مهم و حائز اهمیت هستند و بر روی قیمت نیز تاثیر می گذارند؛ اما همه چیز ستاره های یک هتل نیست. بسیاری از هتل های ۳ ستاره در کیش هستند که کیفیتی به مراتب بیشتر از هتل ۴ ستاره دارند. بهتر است قبل از خرید و یا رزرو یک هتل در تور کیش از اصفهان، به سایت های معتبر مثل سایت www.4sootour.com سر بزنید و اطلاعات جامعی نسبت به هتل ها کسب کنید. مطمئن باشید وقت گذاشتن برای دریافت اطلاعات از هتل ها و دیدن تصاویر آن ها، وقت کمی از شما می گیرد اما در انتخاب شما تاثیر زیادی دارد. این کار می تواند رضایت شما را از سفر با تور کیش از اصفهان بیشتر کند.

هتل تعطیلات کیش

اما یکی از اشتباهاتی که برخی از افراد در هنگام خرید تور کیش از اصفهان می کنند این است که فکر می کنند یک تور برنامه ریزی شده کامل را خریداری می کنند و آژانس موظف است تا با ارائه یک برنامه مدون برنامه ای برای گردش، تفریح و بازارگردی برای افراد تهیه کند و طبق این برنامه سفر با تور کیش از اصفهان ادامه پیدا کند. این یک تصور نادرست است. البته برخی از تورها به این صورت هستند اما آنقدرها فراگیر نیستند.

شما خودتان باید به مکان های مختلف جزیره سر بزنید، زمان خود را برنامه ریزی کنید و برای خرید از بازارهای مختلف وقت تعیین کنید. در واقع تور کیش از اصفهان تنها به ارائه خدمات رفت و برگشت و اسکان می پردازد و  این شما هستید که باید با هزینه شخصی به مکان های و جاذبه های گردشگری مختلف سر بزنید و خود را برای خرید در کیش به بازارهای مختلف برسانید. البته می توانید از مسئولان تور کیش از اصفهان برای انتخاب جاذبه ها یا حتی بازارها راهنمایی بخواهید.

تور کیش از اصفهان

نکته قابل توجه در سفر به جزیره کیش

توجه داشته باشید که تور کیش از اصفهان عموما ۳ الی ۴ روزه است و خیلی زود به اتمام می رسد. اگر برنامه ریزی مناسبی برای مدت اقامت در کیش نداشته باشید، خیلی زود این زمان می گذرد و شما نتوانسته اید از سفر خود استفاده کافی را ببرید. طبق تجربه مسافران تور کیش از اصفهان، برنامه ریزی برای خرید از مهمترین برنامه ها است. اینکه وقت خود را بیش از اندازه در بازارهای این جزیره نگذرانید و به فکر استفاده از جاذبه ها و تفریحات موجود در کیش باشید. بسیاری از کالاهای موجود در کیش را می توانید پس از بازگشت از تور کیش از اصفهان خریداری کنید اما جاذبه های کیش و تفریحات آبی و ساحل زیبای این جزیره در هیچ کجا تکرار شدنی نیستند؛ پس برنامه ریزی شده در کیش باشید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید