خیابان کالورست هلند

خرید از هلند

ارسال شده توسط: nazemi/ 958 0
Rate this post

بازار گل هلند

بازار گل، آمستردام
تنها بازار گل شناور جهان که گستره‌ی وسیعی از گل‌های خیره کننده در آن به فروش می‌رسد بازار گل آمستردام است. در این مکان حتما هدیه و سوغاتی های زیبایی می توانید تهیه کنید. علاوه بر این می‌توانید انواع و اقسام بذر و پیاز گل را تهیه کنید. بهترین زمان برای بازدید از بازار گل فصل های بهار و تابستان است.

خیابان کالورست هلند
خیابان کالورسترات ، Kalverstraat ، آمستردام 

یکی از خیابان های فوق العاده در آمستردام که شما را به خرید تشویق می کند، کالورسترات است. در امتداد خیابان کالورسترات بین مونتپلین (Muntplein) و میدان دم (Dam) فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای مد، لباس، کفش و کیف قرار دارد. بیشتر مغازه‌ ها حتی یکشنبه‌ ها نیز باز هستند.
در مرکز خیابان کالور، فروشگاه مرکزی مارک سرشناس هلندی مکس (Mexx) قرار دارد. در طبقه ی بالای آن بزرگترین عرضه از لباس‌های مدرن مکس (Mexx) وجود دارد. در نزدیکی آن فروشگاه ریچوالز (Rituals) قرار دارد که اجناس و لوازم‌ آرایشی و زیبایی برای خانه و بدن را به فروش می‌ رساند. در این جا همه ‌چیز از شامپو و پودر لباس‌ شویی گرفته تا اسپری‌ های خوش‌ بو کننده در بسته ‌بندی‌ های زیبا به فروش می‌ رسد.
در سفر به آمستردام حتما سری به این خیابان بزنید. در این خیابان علاوه بر خرید می توانید از نزدیک با مردم هلند و فرهنگ و نوع خرید آن ها آشنا شوید.

ماگنا پلازا
ماگنا پلازا، Magna Plaza ، آمستردام

آمستردام یکی از بزرگترین شهرهای کشور هلند است. یکی از مراکزتجاری مناسب شهر امستردام، برای گردشگران جهت خرید، مرکز خرید ماگنا پلازا است. این مجموعه در ۴ طبقه ساخته شده و علاوه بر فضای تجاری و مغازه ها، فضای تاریخی هم بر آن حاکم است؛ به گونه ای که در گروه ۱۰ بنای برتر شهر آمستردام جای گرفته است. تمام اجناس ماگنا پلازا از برندهای معروف بوده و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. در طبقه آخر این مجموعه کافه د ویوز با چشم اندازی از دام اسکور (Dam Square) وجود داشته که توانسته به تماشای رفت و آمدهای مردم بپردازید.

نه بازار کوچک هلندناین اسمال استریتس The Nine Small Streets ، آمستردام
ناین اسمال استریتس به نام “۹ خیابان کوچک” معروف بوده و علت معروفیت این منطقه به خاطر بافت قدیمی آن است که با رفتن به آن جا کانال ها و خانه های زیبایی را خواهید دید. این منطقه در بین خیابان Prinsengracht Westerkerk Koningsplein) و (Herengracht) قرار دارد. در نه خیابان کوچک می توانید از انواع بوتیک ها، کافه ها و گالری ها دیدن و کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید. در The Nine Small Streets هم چنین اجناس دوم را پیدا کنید که فروشگاه مارگریت نانینگز بهترین و بیشترین اجناس را دارد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید