تور دبی از اصفهان
۲۸
خرداد
۱۳۹۷

روزهایی سرشار از شادی با ۳ ساحل زیبای دبی

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 207 0
Rate this post

زمانی که از گردش و تفریح در دبی صحبت می کنیم، اغلب به یاد گشت و گذار در شهر و تماشای آسمان خراش های سر به فلک کشیده می افتیم. سواحل زیبای خلیج فارس در این کشور عرب نشین دبی را به یکی از دیدنی ترین شهر های گردشگری بدل ساخته است که سالانه چندین هزار گردشگر که از جمله آن ها می توان به مسافران تور دبی از اصفهان اشاره داشت، برای تفریح و گردش روانه این شهر توریستی و زیبا می شوند. از برترین اماکن تفریحی دبی سواحل گوناگون است؛ سواحلی که انواع امکانات تفریحی در آن ها فراهم شده تا گردشگران تور دبی از اصفهان لحظه آخری را مجذوب و محو خود کند، اگر قصد سفر به دبی را دارید بهتر است برای گذراندن اوقاتی خوش تر ابتدا با سواحل آن آشنایی داشته باشید تا بتوانید باب میل و سلیقیتان مقصد مورد علاقه تان را انتخاب کنید.

سواحل دبی اکثرا متعلق به هتل های ساحلی می باشند اما برخی ساحل ها هستند که ورود عموم مردم به آن ها آزاد است به همین دلیل در این مطلب به معرفی مناطق ساحلی این شهر که عموم گردشگران خصوصا گردشگران تور دبی از اصفهان می توانند از آن بازدید کنند، می پردازیم.

 

تور دبی از اصفهان

  • ساحل جمیرا

ساحل جمیرا از محبوب ترین و شناخته ترین ساحل های دبی نزد گردشگران تور دبی از اصفهان لحظه آخری به شمار می رود.این ساحل تمیز با ماسه های طلایی، درختان نخل و چمن های یکنواخت چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. این ساحل علاوه بر چشم انداز های زیبا به دلیل وجود دو آسمان خراش برج العرب و جمیرا نزد گردشگران تور دبی از اصفهان شناخته شده تر می باشد. دسترسی به ساحل جمیرا بسیار آسان است چون این ساحل مابین خیابانی طویل و دریا قرار گرفته است، خیابانی که محله المینا را به الصفوح وصل می کند.

انواع امکانات رفاهی از جمله صندلی های مناسب، مسجد، دوش و آفتاب گیر هم در جمیرا وجود دارد، مسجد جمیرا از معدود مساجد امارات متحده ی عربی ایست که افراد غیر مسلمان هم اجازه ی ورود به آن را دارند.

تور دبی از اصفهان لحظه آخری

  • ساحل روسی

ساحل روسی که در حال حاضر به ساحل گسترش یافته جمیرا هم شناخته می شود، دلیل نام گذاری این ساحل آن است که در اغلب مواقع افراد روسی و آسیای شرقی در این محل رفت و آمد دارند. این ساحل امکانات زیادی ندارد تنها چند دوش و توالت در آن دیده می شود، اما به دلیل دور نبودن از جاده گردشگران تور لحظه آخری دبی از اصفهان می توانند به آسانی از فروشگاه های تنقلات فروشی خوراکی تهیه نمایند، اروپائیان بیشتر از این ساحل به عنوان ورزشگاه استفاده می کنند و شما می توانید در تمام طول روز آن ها را ببینید که در حال دویدن و طی کردن طول ساحل هستند.

لازم به ذکر است که برخی ساحل روسی را جزئی از ساحل جمیرا می دانند و برخی دیگر برای آن استقلال قائل هستند به همین دلیل ما بخشی جداگانه به این ساحل اختصاص دادیم، از نظر مکان دقیق هم می توان گفت ساحل روسی دبی دقیق در جهت مخالف برج العرب واقع شده است. از تفریحات مهم در این ساحل می توان به شنا، دوچرخه سواری، اسکیت بازی و دوندگی اشاره کرد.

تور لحظه آخری دبی از اصفهان

  • ساحل الممزار

ساحل الممزا یکی از گسترده ترین سواحل دبی به شمار می رود که به دلیل داشتن امکانات تفریحی بی شمار به یکی از ایده آل ترین سواحل برای مسافران تور دبی از اصفهان بدل شده است و مسافران می توانند ساعات طولانی را در کنار خانواده و دوستان خود در این ساحل وسیع به تفریح و خوش گذرانی بپردازند. اگر بخواهیم دقیق تر نگاه کنیم منطقه پارک ساحلی ممزار شامل پنج ساحل کوچک است، این ساحل دو استخر بزرگ طبیعی هم دارد، در حقیقت ساحل دریا در این منطقه طوری برش خورده که دو محوطه شبیه دریاچه را ایجاد کرده است. این ساحل بیشتر شبیه منطقه ای ییلاقی ایست که در آن انواع امکانات رفاهی مانند دوش حمام و اجاق هایی برای پخت جوجه کباب یا کباب، صندلی، چترهای آفتاب گیر فراهم می باشد.

برخی فروشگاه ها هم برای فروش خوراکی های کوچک و سبک و بستنی هم در جای جای این ساحل دیده می شوند، در این ساحل شنا آزاد است و گردشگران به راحتی و با امنیت می توانند شنا کنند زیرا غریق نجات ها به همه مناطق ساحل مشرف هستند و از سیستم های هشداردهنده قوی برخوردار اند. روزهای دوشنبه و چهارشنبه فقط بانوان حق ورود به این ساحل را دارند و این یکی از محاصن ساحل الممزا است که برای خانم های همراه با تور دبی از اصفهان این امکان را فراهم کرده تا با آسودگی خاطر و بدون نگرانی به تفریح و شنا در این ساحل زیبا بپردازند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید