تور قشم

زیبایی های پهناور خلیج فارس در تور قشم

ارسال شده توسط: nazemi/ 940 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

 سفر به بزرگترین جزیره خلیج فارس

بزرگ ترین جزیره در میان جزایر خلیج فارس و به طور کلی خشکی های میان آب های ایران، جزیره قشم است. بدون در نظر گرفتن وسعت این جزیره، مزیت های دیگری باعث اجرای انواع تور قشم از اقصی نقاط کشور ایران شده است. یکی از این مزیت ها، نزدیکی به سواحل استان هرمزگان است. در فاصله حدود یک ساعت با اتوبوس های دریایی می توانید به قشم دسترسی پیدا کنید. همچنین به لطف وجود خطوط و ناوگان هواپیمایی، تور هوایی قشم نیز از فرودگاه های دور و نزدیک برقرار می باشد. دیگر مزیت این جزیره، سابقه دیرینه سکونت انسان و بافت تاریخی شهر ها و محلات واقع در جزیره است. تور قشم فرصت گران بهایی برای علاقه مند به سیر و سیاحت در خشکی های جنوب کشور ایران خواهد بود.

تور قشم از تهران یا اصفهان یا هر یک از شهر های دیگر کشور، موجب می شود تا هر ساله صدها هزار مسافر از استان های دور و نزدیک برای بازدید از این پهنه خشکی زیبا به جزیره قشم رفت و آمد داشته باشند.

تور قشم

دلایلی که شما را مجاب می کنید از شهر قشم دیدن کنید

همان طور که گفته شد حتی اگر وسعت زیاد جزیره را در نظر نگیریم، فاصله کوتاه آن تا سواحل خلیج فارس و همچنین جنبه های تاریخی و باستانی مربوط به سکونت و تمدن بشری در این جزیره، به اندازه کافی انگیزه برای شرکت در تور قشم را به وجود آورده اند. با این حال، وسعت بسیار زیاد این جزیره موجب شده که علاوه بر قابلیت های ذکر شده، اقلیم خاص و تنوع آب و هوایی در آن باعث شود تا حیات وحش و تنوع زیستی نیز بر زیبایی ها و جذابیت های آن خطه اضافه گردد.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

بهترین زمان سفر به قشم

این تنوع آب و هوایی به خصوص برای شهروندان استان های مرکزی و شمالی کشور باعث ترغیب به شرکت در تور قشم شده است. از همین رو، تور قشم از تهران و تور قشم از اصفهان و همچنین انواع گزینه های سفر به قشم از تبریز و مشهد و …، برای هم وطنان ساکن این شهر ها وسوسه بر انگیز خواهد بود. به ویژه در فصل های پاییز و زمستان تا اوایل بهار که سرما و بارندگی بخش جدا ناشدنی از آب و هوای این شهر ها را تشکیل می دهند.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

علاوه بر نیمه دوم، تور قشم با وجود آب و هوای گرم منطقه، در فصل های بهار و تابستان نیز مشتریان پر و پا قرصی دارد. معمولا در این بازه زمانی قیمت تور قشم کاهش یافته و به دلیل استقبال مشتریان برنامه های لحظه آخری، قیمت تور لحظه آخری قشم از اصفهان مورد توجه بیشتری قرار می گیرد. یکی از مواردی که می تواند روی قیمت تور قشم در نیمه اول سال تاثیر گذار باشد، تخفیف خرید تور قشم از سوی برخی از آژانس ها و دفاتر مسافرتی است. این تخفیف همانند شیوه تور لحظه آخری، به منظور جبران کاهش تعداد مسافرانی است که به دلایلی از جمله گرم تر شدن دمای هوا، در مورد شرکت در تور قشم تردید دارند.

علاوه بر تخفیف تور قشم، تور لحظه آخری جزو پر فروش ترین پیشنهادات در فصل های بهار و تابستان است که تقریبا بیشتر آژانس های سطح شهر تهران این پیشنهاد را با نزدیک شدن به موعد هر برنامه تور قشم، اعلام می کنند.

تور قشم

قشم جزیره زیبایی ها

قبلا اشاره شد که جزیره قشم دارای طبیعت خاص و حیات وحش منحصر به فرد است. این جزیره به دلیل شرایط خاص محیط  زیست و اقلیم خود، به عنوان یک ژئوپارک در فهرست ژئوپارک های بین المللی به ثبت جهانی رسیده است. این موضوع سبب شده است تا گردشگران و مشتریان تور قشم تنها محدود به گروه های دوستانه و خانوادگی که قصد تفریح و گشت و گذار در جزیره را دارند نباشد. دانشمندان و پژوهشگران در زمینه هایی مانند جغرافیا و زمین شناسی و محیط زیست و رشته های مشابه، تور قشم را به منظور بازدید از زیبایی های مورد نظر خود انتخاب می کنند. برای این گروه از افراد نیز گرمای هوا نمی تواند مانع سفر و دنبال کردن سوژه های مورد علاقه شان باشد. جنگل حرا، دره تندیس ها، دره ستارگان و سواحل مرجانی و بکر، پاتوق خوبی برای این گروه از مسافران است.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

از طرف دیگر، تاریخ سکونت در جزیره قشم که به زمان قبل از ورود اسلام باز می گردد و روستاه ها و محلاتی مانند لافت، اصالت و ساختار بسیار قدیمی خود را حفظ کرده اند. در نتیجه گردشگران حوزه بوم گردی و فرهنگ و علاقه مند به تاریخ و باستانشناسی ایران نیز می توانند در تور قشم شرکت کرده و از جستجو میان داستان ها و عمارت های قدیمی و کهن قشم و مردمان اصیل آن لذت ببرند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید