رزرو تور کیش از تهران
۱۴
اسفند
۱۳۹۶

سفری خاطره انگیز به نگین آب های خلیج فارس

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 553 0
Rate this post

از جمله مقاصد پر طرفدار مردم ایران خصوصا ساکنان کلان شهرها، جزیره های آرمیده در آب های نیلگون خلیج فارس هستند. یکی از این جزایر زیبا، کیش است. جزیره کیش، این خشکی کوچک با وجود اینکه مساحت کمی که دارد، جاذبه های متنوع و تاریخ بالا بلندی را در دل خود جای داده و تاریخش با دوره هخامنشیان برابری می کند. جزیره کیش به نگین آب های خلیج فارس شهرت دارد که همه ساله میزبان گردشگران زیادی از جای جای سرزمینمان ایران است. تفریحات متنوع آبی در کنار سواحل ماسه ای زیبا و تماشایی، تنها گوشه ای از زیبایی های این جزیره کوچک هستند که پایتخت نشینان را ترقیب به رزرو تور کیش از تهران می کنند.

جدای از امکانات تفریحی و جاذبه های متنوع تاریخی که در کیش وجود دارد، هتل های مختلف و اماکن تفریحی متنوعی که روز به روز به آن توسعه بیشتری می دهند نیز از دیگر دلایل انتخاب تور کیش از تهران است تا اهالی پایتخت اقامتی آسوده و خوش را در این جزیره خوش آب و رنگ تجربه کنند.

سفری ارزان قیمت و به صرفه برای همه افراد خوش آیند است. سفری با هزینه کمتر برای مسافران دور از ذهن نیست چرا که آژانس های برگزار کننده تورها خصوصا تور های داخلی از جمله تور کیش از اصفهان و تور کیش از تهران در برخی اوقات مانند زمانی که برگزار کنندگان تور، اقدامات سفر به کیش را محیا می کنند، ممکن است که ظرفیت افراد شرکت کننده در تور کم تر از حدی باشد که تصور می کردند و افراد کمتری اقدام به رزرو تور کیش از تهران کرده باشند. بنابراین بلیط های باقی مانده را با عنوان تور لحظه آخری کیش از تهران به فروش می رسانند. در این هنگام است که شما می توانید به سرعت این بلیط های ارزان قیمت تر را خریداری کرده و با تور کیش لحظه آخری سفری خوش و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

رزرو تور کیش از تهران

بارها و بارها تعریف کشتی یونانی این عروس زیبای یونانی که آرمیده در ساحل جزیره کیش است را از کسانی که با تور کیش از تهران و یا تور کیش از اصفهان به جزیره کیش سفر کرده اند شنیده اید و یا خودتان زمانی که اقدام به رزرو تور کیش از تهران می کنید آن را از نزدیک مشاهده خواهید کرد. اما تا به حال سوالاتی درباره سرگذشت این جاذبه محبوب کیش برایتان پیش آمده است؟ اصلا مگر می شود پشت این کشتی بزرگ که مدت های زیادی است که مهمان ساحل کیش از داستان و ماجرایی وجود نداشته باشد؟ این یک نمونه از سوالاتی است که شاید برای مسافران تور لحظه آخری کیش از تهران به وجود بیاید. این کشتی یکی از رهگذران آب های خلیج فارس بود که محموله نفتی را با خود حمل می کرد،  ناگهان در نزدیکی روستای باغو و در میان گل و لای ساحل به دام افتاد. خدمه و مردم هرچه تلاش برای بیرون کشیدن آن کردند بی فایده بود و در نهایت به دلیل اینکه هزینه های نگهداری از این کشتی به گل نشسته مقرون به صرفه نبود، خدمه تصمیم گرفتند که کشتی را ترک کرده و آن را آتش بزنند. اگر علت به گل نشستن کشتی برای شما مسافران تور لحظه آخری کیش سوال بر انگیز است باید به عرضتان برسانم که هنوز علت دقیقی برای به گل نشستن کشتی یونانی پیدا نکرده اند و این موضوع در هاله ای از ابهام فرو رفته است. اگر قصد دارید تا از غروب زیبا و دل نشین جزیره، همراه با چشم انداز کشتی یونانی را از لذت ببرید پیشنهاد می کنیم که زود تر اقدام به رزرو تور کیش از تهران کنید چرا که این کشتی روز به روز در حال فرسوده شدن است و دیری نمی پاید که شاهد غرق شدن آن باشیم.

جزیره کیش

ساحل ماسه ای و زیبای جزیره برای همه مسافران تور کیش از تهران دلنشین است. هنگامی که روی ماسه های خیس و خنک ساحل پای بگذارید، رو به دریای نیلگون و مرجانی خلیج فارس چشمانتان را ببندید، بادهای خنک و دلچسب به استقبالتان می آیند، گونه هایتان را بوسه باران کرده، از غوغای خلیج فارس برایتان خبر می آورند و آن را در گوشتان زمزمه می کنند. این اوصاف دل نشین از جزیره و ساحل زیبا را باید از نزدیک ببینید و تجربه کنید، به ساحل رفته هوای پاک را در سکوت و آرامش لمس کنید تا پی به سخنان کسانی که از جذابیت های تور کیش برایتان صحبت کرده اند ببرید. با رزرو تور کیش از تهران می توانید در فصول مناسب و خوش آب و هوا به نگین خلیج فارس سفر کرده و آرامشی غیر قابل وصف را تجربه کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید