تور لحظه آخری مشهد
۲۰
اسفند
۱۳۹۶

سفری مقرون به صرفه با تور لحظه آخری مشهد

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 462 0
Rate this post

نام مشهد برای همه ما ایرانیان آشناست و همه از کوچک و بزرگ با این شهر معنوی خاطره های فراوان داریم. کمتر کسی را می توان سراغ گرفت که بنا به دلایلی نتوانسته به این شهر ملکوتی سفر کند. مشهد دومین کلان شهر ایران به حساب می آید. همچنین شهر مشهد در تمامی فصول سال میزبان زائران امام هشتم شیعیان، از تمام نقاط ایران و حتی خارج از ایران است و همه ما از اولین فرصتی که برایمان پیش می آید استفاده می کنیم، کوله بار سفر را بسته و برای تجدید دیدار با امام رضا (ع) راهی مشهد می شویم. تور لحظه آخری مشهد یکی از این فرصت هاست که با هزینه کمتر، این سفر را برای ما آسان تر و دلپذیر تر می کند.

شهر مشهد به یکی از اولین شهرهای منتخب گردشگری بدل شده است و در هر زمان که بخواهید، می توانید با تورهایی که از شهر های مختلف مانند تور لحظه آخری مشهد از اصفهان و تور مشهد از تهران که در تمامی فصول سال برگزار می شود، خود را به مشهد رسانده و در کنار زیارت حرم مطهر امام هشتم شیعیان مشغول تفریح و بازار گردی شوید و برای عزیزان خود سوغاتی های متنوع و بی نظیر مشهد را خریداری کنید.

تور لحظه آخری مشهد

کسانی که مشتاق سفرهای بدون برنامه ریزی هستند همیشه منتظر تور های لحظه آخری که آژانس های هواپیمایی برگزار می کنند می شوند. اخیرا تور لحظه آخری مشهد از محبوبیت بالاتری برخوردار شده است چرا که در عین حالی که به یک سفر زیارتی و معنوی رهسپار می شوید، می توانید از امکانات بسیار خوبی برخوردار شده و هزینه کمتری بابت این موضوع بپردازید. بیشتر تورهای لحظه آخری مشهد زمانی برگزار می شوند که تعداد کمتر  از آنچه تصور می کردند برای تور مشهد ثبت نام کرده باشند و تعدادی بلیط باقی مانده باشد، در این صورت افراد برگزار کننده تور مشهد از تهران و یا تور لحظه آخری مشهد از اصفهان بلیط های باقی مانده را با عنوان تور لحظه آخری مشهد و با قیمت کمتر به فروش می رسانند که این فرصتی مناسب برای افرادی است که می خواهند سفری پر بار و البته مقرون به صرفه به شهر مقدس مشهد داشته باشند.

زمانی که شما به مشهد سفر می کنید، قطعا اولین جایی که می روید حرم مطهر امام رضا (ع)  است. حرم مطهر صحن ها و رواق های متعددی دارد که حتی اگر یک روز هم برای گشت و گذار درون آستان قدس رضوی وقت بگذارید، نمی توانید از تمام مکان های آستان دیدن کنید. موزه های مختلف، کتاب خانه بزرگ رضوی، بخش شمیم رضوان تنها گوشه ای از دیدنی های آستان قدس رضوی هستند و مسافران تور لحظه آخری مشهد زمانی که رهسپار آستان قدس رضوی می شوند می توانند به کمک یک راهنما از نقاط مختلف این مجموعه بزرگ دیدن کنند.

در کنار دیدنی های آستان قدس رضوی، شهر مشهد جاذبه ها و دیدنی های دیگری هم دارد که نظر مسافران تور مشهد را به سوی خود جلب می کند . جاذبه های تاریخی، پارک ها، موزه ها و همچنین پاساژها و بازارهای مختلف شهر مشهد گوشه ای از دیدنی های این شهر معنوی هستند که مسلما مسافران تور مشهد لحظه آخری سر زدن به این نقاط را از دست نخواهند داد.

نام بازار رضا برای همه ما شناخته شده است. حتی کسانی هم که تا به حال به مشهد مقدس مشرف نشده اند نیز این بازار مشهور را می شناسند. بازار رضا یکی از قدیمی ترین بازار های سرپوشیده شهر مشهد است که یک کیلومتر طول دارد. این بازار بنام، در نزدیکی حرم امام رضا (ع) قرار دارد و همین امر باعث شده تا مسافران تور لحظه آخری مشهد تمایل بیشتری برای خرید سوغات، از این بازار را داشته باشند. بازار رضا به صورت دو طبقه ساخته شده است در طبقه همکف شاهد مغازه های سوغات فروشی هستیم. انواع و اقسام سوغاتی ها و خوراکی های معروف شهر مشهد را در این بخش از بازار می بینیم. طبقه دوم بیشتر به فروشندگان نقره جات و تعمیرات نقره تعلق دارد و مسافرانی که قصد خرید نقره و یا تعمیرات داشته باشند به طبقه بالای بازار رضا مراجعه می کنند.

تور لحظه آخری مشهد

شهر مشهد سوغاتی های متنوعی دارد از نقره جات و سنگ های قیمتی همچون فیروزه گرفته تا زعفران و خشکبار و عطریات. خوراکی هایی همچون زعفران و زرشک از معروف ترین سوغاتی های شهر مشهد هستند که می توانید این سوغاتی گران بها را برای عزیزان خود خریداری کنید. اگر بخواهید به غیر از خوراکی هدیه ای معنوی به عنوان سوغاتی تهیه کنید، می توانید مهر و سجاده مشهد مقدس را همراه با عطر معروف حرم تهیه کنید. قطعا این سوغاتی معنوی مورد استقبال عزیزان شما مسافران تور لحظه آخری مشهد واقع خواهد بود.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید