تور قشم از تهران

سفر به بکرترین منطقه جنوبی ایران

ارسال شده توسط: nazemi/ 669 0
Rate this post

تور قشم از تهران از جمله بهترین و پر طرفدار ترین گزینه ها و پیشنهادات سفر برای علاقه مندان به گردشگری در استان و شهر تهران است. این تور در قالب های متفاوت و متنوعی برنامه ریزی و اجرا می گردد. از این میان می توان به تور لوکس قشم از تهران، تور لحظه آخری قشم از تهران و یا تور اقساطی قشم اشاره کرد. البته با توجه به این که گروه هایی از مسافران جزایر جنوبی ایران، قصد استفاده از امکانات و خدمات ارزان تر را دارند، تور ارزان قشم نیز یکی دیگر از گزینه های مورد توجه به شمار می رود.

تور قشم از تهران با در نظر گرفتن ثبت جزیره قشم به عنوان یک ژئو پارک در فهرست جهانی ژئو پارک های خاص، از رونق و اعتبار ویژه ای برخوردار گشته است. نه تنها علاقه مندان به گردشگری، بلکه گروه های پژوهشگر محیط زیست و زمین شناسی و محققان حوزه حیات وحش نیز بخشی از مسافران علاقه مند به قشم گردی را تشکیل میدهند. علاوه بر این گروه ها، افرادی که به موضوع بوم گردی علاقه دارند نیز از تهران یا سایر استان ها راهی جزیره قشم شده و با تور قشم از تهران یا هر شهر دیگر، فرصتی را به گشت و گذار در روستا ها و بافت تاریخی جزیره اختصاص می دهند. جزیره قشم بیش از شصت روستا و محله قدیمی دارد و بسیاری از این محلات نیز وضعیت سنتی و ساختمان های قدیمی و اصلی خود را حفظ کرده اند. اگر به بوم گردی و تجربه فضای بومی یک منطقه تاریخی علاقه مند هستید، می توانید در تور قشم از تهران ثبت نام کرده و به همراه گروهی با دغدغه های مشابه، به این سوژه های دیدنی بپردازید.

تور قشم از تهران

یکی از روش های سفر به قشم که اتفاقا مورد توجه شهروندان تهرانی هم قرار می گیرد، تور لوکس قشم است. معمولا قیمت تور قشم و قیمت کلیه تور های مسافرتی از دو عامل پیروی می کند و همین دو عامل بر تغییرات قیمت تاثیر اساسی می گذارند. یکی از این موارد، قیمت بلیط تور و دیگری سطح خدمات و نرخ اقامت در جزیره است. به همین سبب، تور لوکس قشم مشتریان خود را در قالب تور هوایی قشم به جزیره رسانده و بهترین امکانات اقامتی در هتل های مجلل این جزیره را در اختیارشان قرار خواهد داد. یکی از موضوعاتی که برای استفاده بهتر از فرصت تور لوکس قشم می بایست در نظر بگیرید، فاصله هتل تا بازار و همچنین امکانات رفت و برگشت میان هتل و محل اقامت شما تا جاذبه های دیدنی جزیره است. در سرتاسر این پهنه خشکی، زیبایی های طبیعی و یادگار های باستانی و تاریخی مهمی به چشم می خورند. از جمله لازم است به دره ستارگان، دره تندیس ها، قلعه پرتغالی ها، غار خربز و همچنین بندر قدیمی لافت اشاره کرد. جنگل های حرا به عنوان آب شیرین کن بزرگ طبیعی و سواحل زیبای قشم، از چنان جذابیت خاصی برخوردار هستند که مشتری نمی تواند از بازدید آن ها چشم پوشی کند.

گروه هایی که در تور قشم از تهران لحظه آخری ثبت نام می کنند نیز می توانند با پرداخت هزینه ای کمتر نسبت به سایر مسافران، از همان امکانات و خدمات تور استفاده کنند. شرط استفاده بهتر از گزینه لحظه آخری، این است که اسباب و لوازم سفر خود را آماده کرده و در دسترس نگاه دارید. به این ترتیب زمانی که آگهی لحظه آخری منتشر می گردد، قادر خواهید بود در زمان کوتاه باقیمانده، خود را به تور برسانید.

تور قشم از تهران در تمام فصول سال به ویژه از پاییز تا اوایل بهار، پیشنهاد خوبی از طرف آژانس ها و دفاتر برگزار کننده سفر های تفریحی و سیاحتی است.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید