آذری ها در استانبول
۲۶
اردیبهشت
۱۳۹۷

سیاحت آذری ها در استانبول

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 382 0
Rate this post

فاصله سفر از تبریز به استانبول چندان زیاد نیست. شهر تبریز در شمال غرب کشور و در فاصله نه چندان دور از مرز ایران با ترکیه قرار دارد. به این ترتیب، تور استانبول از تبریز می تواند به عنوان یک سفر کوتاه اما به مقصد شهری آسیایی اروپایی تلقی شود. دلیل این که شهر استانبول را می توان شهری اروپایی آسیایی نامید، این است که نیمی از شهر در قاره آسیا و نیمی دیگر در قاره اروپا قرار گرفته اند. این دو بخش به وسیله رودخانه ای که از میان استانبول می گذرد از یکدیگر جدا شده اند. اگر مسافر تور استانبول از تبریز باشید، با عبور از پل بسفر در میان این شهر قادر خواهید بود بین دو قاره بزرگ آسیا و اروپا رفته و باز گردید. تور استانبول از تبریز ممکن است در قالب برنامه های گوناگونی اجرا گردد. تور زمینی استانبول و تور استانبول هوایی، اصلی ترین روش های سفر به این شهر پر از زیبایی را تشکیل می دهند.

تور استانبول از تبریزمسافرانی که زمان زیادی برای ماندن در جاده و قطار ندارند و مایل هستند به سرعت خود را به استانبول برسانند، می توانند در تور استانبول با هواپیما شرکت کنند. در صورتی که مسافر زمان زیادی داشته باشد و همچنین قصد پرداخت پول زیادی به منظور برنامه تفریحی و استانبول گردی خود ندارند، تور زمینی استانبول را بر می گزینند. این شیوه نه تنها با قطار یا اتوبوس انجام می شود و برای گروه ها و مسافرت های دسته جمعی خانوادگی بسیار خاطره انگیز خواهد بود، ضمن این که زیبایی های بی بدیل مسیر در استان های آذر بایجان شرقی و غربی و کشور ترکیه را نیز در معرض دید مسافر قرار می دهد.

یکی از بهترین شیوه ها برای سفر به استانبول، تور استانبول با قطار است. این تور در مقایسه با برنامه هایی مانند تور لوکس استانبول و یا تور استانبول از تبریز هوایی، هزینه های کمتری به دنبال دارد. برای مسافران و گردشگران به ویژه آن هایی که به صورت حرفه ای تر اقدام به ایران گردی و سفر های برون مرزی می کنند، تور لحظه آخری استانبول از تبریز در اولویت توجه  ثبت نام قرار دارد. این افراد می توانند وسایل و اسباب سفر خود را مهیا کرده و آماده نگاه دارند و در زمان انتشار آگهی تور لحظه آخری، بلافاصله ثبت نام نمایند. تور لحظه آخری استانبول از تبریز برای مشتریان حرفه ای یکی از بهترین پیشنهادات به حساب می آید.

تور استانبول از تبریز هواییعوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت تور استانبول مانند دیگر تور های مسافرتی و زیارتی و تفریحی، شامل هزینه بلیط رفت و برگشت و همچنین هزینه های مربوط به اقامت می باشد. اگر مشتری تور استانبول از تبریز هستید، بد نیست به موضوعاتی همچون نوع و رتبه بلیط و همچنین سطح کیفی خدمات و امکانات هتل دقت کنید. برخی از آژانس ها با سوء استفاده از اعتماد مشتریان، خدماتی کمتر از آنچه قرار بوده ارائه دهند را در اختیار مشتری می گذارند. به خصوص خدماتی که باید در محل اقامت ارائه شود و در این حالت مشتری به سختی می تواند مشکلات احتمالی پیش آمده را حل کند.

برای گردشگران اهل تبریز، در شهر استانبول مشکل برقراری ارتباط و گفتگو وجود ندارد، چرا که تقریبا تمامی آذری ها با ترکی استانبول نیز آشنایی نسبی دارند. گروه های طبیعت گردی و بوم گردی که عازم ترکیه می شوند، قادر خواهند بود بخشی از وقت سفر خود را به خیابان گردی و خرید و پرسه زدن در خیابان ها و تماشای تکاپوی شهر بگذرانند. کافه گردی در استانبول به دلیل ازدیاد تعداد کافه ها و قهوه خانه ها و پاتوق های بازار، جزو لذت بخش ترین فعالیت ها خواهد بود.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید