تور لحظه آخری قشم از اصفهان
۱۷
بهمن
۱۳۹۶

شرکت در تور لحظه آخری قشم از اصفهان

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 747 0
۵ (۱۰۰%) ۶ votes

لیست قیمت های تور قشم از اصفهان آژانس مسافرتی چهارسو گشت را درادامه مشاهده کنید، برای اطلاعات بیشترمی توانید با کارشناسان ما  در تماس باشید:

۰۳۱-۳۲۲۴۲۶۶۱ , ۰۲۱-۴۴۴۷۸۶۹۱

رنک هتل

نام هتل

پرواز

تاریخ

قیمت (تومان)

**
آزادی
تابان
۹۷/۰۸/۰۹
۶۵۰٫۰۰۰
***
مارنیا۱
تابان
۹۷/۰۸/۰۹
۸۶۰٫۰۰۰
***
مارنیا۲
تابان
۹۷/۰۸/۰۹
۹۲۰٫۰۰۰
***
پرشین گلف
تابان
۹۷/۰۸/۰۹
۸۵۰٫۰۰۰

 

تور لحظه آخری یکی از شیوه های نوین در برگزاری سفرهای گروهی است که توانسته است جایگاه خوبی در میان انواع روش های گردشگری به خود اختصاص دهد. این شیوه به دلیل خالی ماندن برخی از صندلی ها و تخت های محل اقامت در تور عادی به وجود آمده است. زمانی که برگزار کنندگان یک تور تصمیم به ثبت نام و اجرای آن می گیرند، بر اساس نیاز و برآوردهای حساب شده ای برای تعداد مشتریان مشخصی هماهنگی های لازم را انجام می دهند. به عبارت دیگر، متولیان تور و مدیران آژانس، با توجه به ذهنیت از پیش شکل گرفته، یک تور با ظرفیت مشخصی تعریف کرده و مقدمات آن را فراهم می آورند. از این بابت، نمی توان اینطور در نظر گرفت که تورهای لحظه آخری صرفا نوع جدیدی از شیوه های برگزاری تور است. این قبیل برنامه ها از جمله تور لحظه آخری قشم از اصفهان و یا کیش از تهران و موارد مشابه، بخشی از همان برنامه اصلی خواهد بود.

تور لحظه آخری قشم از اصفهانعوامل موثر در خرید بلیط تور قشم

ضمن ثبت نام عده ای از مشتریان برای شرکت در تور، تعدادی بلیط فروخته نشده و همچنین ظرفیت تکمیل نشده باقی خواهد ماند. هر چند این اتفاق امری کاملا طبیعی است، اما به متغیر های مختلفی وابسته است. یکی از این متغیرها، اعتبار و حسن سابقه آژانس برگزار کننده است. این اعتبار باعث می شود تا تعداد صندلی های فروخته شده در تور عادی بیشتر شده و صندلی ها و ظرفیت کمتری باقی بماند.

باید توجه داشته باشیم که وجود تعداد قابل توجهی ظرفیت خالی برای برگزاری تور لحظه آخری قشم از اصفهان و …، همیشه نشان دهنده اعتبار و سابقه ناچیز کم موسسه برگزار کننده نیست. چرا که این ظرفیت، به متغیر های دیگری نیز بستگی مستقیم یا غیر مستقیم دارد.
علاوه بر اعتبار آژانس، فصل سفر نیز بر این مسئله تاثیر قابل توجهی می گذارد. در صورتی که در ماه های گرم سال قصد سفر به قشم داشته باشید، بدون شک شانس بیشتری برای ثبت نام در تور لحظه آخری قشم از اصفهان در اختیار شماست. چرا که مسافران کمتری این ماه ها را برای سفر به قشم انتخاب می کنند. در راستای این استقبال کمتر به دلیل گرمای هوا و رطوبت نسبی بالا، ظرفیت تور لحظه آخری نیز افزایش پیدا خواهد کرد، چرا که بلیط های کمتری در قالب تور عادی به فروش رفته است. به طور کلی بخش عمده ای از سفر به قشم در ماه های خنک و سرد سال رخ می دهد. چرا که هوای مناطق مرکزی کشور در این ماه ها سرد و خشک است. در این شرایط، اهالی این مناطق تلاش می کنند تا قسمتی از زمان فراغت خود را به سیاحت زمستانه در جزایر جنوبی ایران بگذرانند.

تور لحظه آخری قشم از اصفهان

یکی دیگر از موارد تاثیرگذار، جشنواره ها و حراج های مناسبتی خواهد بود. از آنجا که تعداد قابل توجهی از مسافران قشم به دلیل بهره مندی از فرصت های تجاری و کسب و کار به این جزیره سفر می کنند، تمرکز آن ها بر روی همین جشنواره ها و حراج ها خواهد بود. در صورتی که تمایل به شرکت در تور لحظه آخری قشم از اصفهان دارید، بد نیست به این رویدادهای فصلی و یا سالیانه نیز توجه داشته باشد. چنین مواردی می توانند بر میزان ثبت نام در تور اصفهان به قشم، اثر به سزایی داشته باشند.

با توجه به مجموع موارد گفته شده، این طور برداشت می شود که برای همراه شدن با تور لحظه آخری قشم از اصفهان، می بایست شرایط و نکات مختلفی مدنظر قرار گیرد. شاید مهم ترین این نکات، اعتبار و پیشینه برگزار کننده آن است. هر چقدر آژانس برگزار کننده توانسته باشد رضایت خاطر مسافران را بیشتر تامین کند، بر اعتبار آن افزوده خواهد شد. در این صورت، تورهای قابل اجرا را نیز به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی و هدایت خواهد نمود. مسافران تور قشم از اصفهان نیز می توانند با ذهنیت و آمادگی بیشتری در این سیاحت شرکت کنند. از جمله روش هایی که در شناخت بیشتر و بهتر مجری تور به کار می رود، پرسش از مشتریان قبلی همین برگزار کننده است. در شرایطی که بدون بررسی دقیق سابقه و نحوه انجام کار یک آژانس تصمیم گیری و در آن برنامه ثبت نام کنید، ممکن است در حین سفر به مشکلات و ناهماهنگی های خاصی برخورد کنید.

تور قشم از اصفهان

سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان، پیش نیازها و جوانب خاص خود را نیز دارد. یکی از این پیش نیازها، مهیا بودن چمدان و یا کوله پشتی حاوی مواد و تجهیزات ضروری سفر است. چرا که در هنگام اعلام برنامه تور لحظه آخری، فرصت چندانی برای جمع آوری مایحتاج مسافرت در اختیار مسافر نیست. همچنین توجه به امکانات و خدمات تور، از جمله دیگر مسائلی است که باید قبل از شرکت در تور لحظه آخری قشم از اصفهان مورد توجه قرار گیرد. در غیر این صورت احتمال دارد برخی از خدمات در حین سفر مورد پسند مسافر نبوده و در آن شرایط نیز امکان رفع مشکلات وجود نداشته باشد.

بهترین زمان سفر به قشم

جزیره هفت گانه قشم در منطقه گرمسیری قرار دارد و به همین علت از تابستان های بسیار گرم و زمستان های معتدل برخوردار است. مناسب ترین زمان برای سفر به قشم فصل زمستان و پاییز و نیمه اول فصل بهار است در این زمان ها درجه حرارت فصلی جزیره قشم کاش پیدا کرده و شما مسافرین تور لحظه آخری قشم می توانید به راحتی مشغول تفریح و خرید باشید. گرمای هوا در اوایل تیر ماه تا شهریور روند افزایشی داشته و به اوج خود می رسد، از طرف دیگر دی و بهمن ماه دمای هوا سرد تر می شود به همین منظور اگر تحمل گرمای شدید هوا را ندارید بهتر است در فصول سرد تر سال با تور لحظه آخری قشم از اصفهان همراه شوید.

نکات سلامت و بهداشت در سفر به قشم

یکی از شایع ترین مشکلاتی که برای گردشگران تور لحظه آخری قشم از اصفهان در این سفر چند روزه به وجود می آید، مشکلاتی از قبیل گرما زدگی و کم آبی است چرا که دمای هوا در قشم بالاست و افرادی که به گرمای هوا عادت نداشته باشند و مایعات کافی در این سفر مصرف نکنند با کمبود آب بدن مواجه خواهند شد. از این رو پیش از این که از محل اقامت خود خارج شوید حتما آب آشامیدنی همراه خود ببرید.

 

تور لحظه آخری تور قشم از اصفهان

 

اگر به صورت اتفاقی در این سفر  مشکلی برای سلامت بدنتان رخ داد نگران نباشید چرا که در جزیره خدمات درمانی و پزشکی خوبی به گردشگران تور لحظه آخری قشم از اصفهان ارائه می شود و نیروهای امدادی همیشه در حالت آماده باش قرار دارند چرا که می دانند مسافران به دلیل نا آشنا بودن با شرایط جوی آب و هوا ممکن است با مشکلات متعددی از قبیل گرما زدگی روبرو شوند. مردم محلی جزیره از آب لوله های شهری استفاده می کند ولی ما این کار را به مسافران توصیه نمی کنیم، بهتر است در تمامی سفر هایتان آب را پیش از مصرف بجوشانید.

اگر از داروی خاصی استفاده می کنید حتما قبل از سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان دارو های مورد نیاز خود را تهیه کرده و به همراه داشته باشید همچنین بهتر است مقداری وسایل کمک های اولیه از قبیل چسب زخم، دارو های سرما خوردگی و اسهال، پماد های ضد باکتری و … تهیه کرده و با خود ببرید. موارد ذکر شده نه تنها برای سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان توصیه می شود بلکه برای تمامی سفر هایتان به دیگر نقاط ایران ضروری است. دستشویی های جزیره قشم عموما ایرانی هستند و  در توالت های عمومی سطح شهر کمتر شاهد توالت فرنگی خواهید بود با این حال توصیه می شود خدالامکان از دستشویی های فرنگی عمومی استفاده نکنید.

خدمات درمانی تور قشم

 نکات امنیتی در سفر به قشم

در سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان امنیت کامل را در این جزیره احساس خواهید کرد؛ حتی زمانی که تا نیمه های شب بیرون از محل اقامتتان باشید احساس نا امنی نخواهید کرد. شرایط امنیتی به طور کامل در قشم برقرار است و جرایم جنایی به ندرت در اینجا رخ می دهد اما باید بدانید که دزد ها و جیب بر ها در تمامی شهر ها وجود دارند پس مراقب وسایل ارزشمند خود باشید. با وجود اینکه آمار تصادفات رانندگی در ایران بالاست اما در جزیره قشم کمتر با بی دقتی در رانندگی و تصادفات ناشی از رانندگی بد هستید از این رو اگر در سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان به این جزیره سفر کرده اید و برای تفریح ماشین های لوکس کرایه می کنید توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین رانندگی در جزیره مجازات سنگینی برای شما در پی خواهد داشت.

 

رانندگی در جزیره قشم

 

جزیره قشم جزء خاک ایران است و همان گونه که مصرف مشروبات الکلی در دیگر شهر های ایران ممنوع بوده در این جزیره نیز غیر مجاز است و خرید یا حتی قاچاق آن مجازات سنگینی دارد. همچنین همراه داشتن مواد مخدر نیز مجازاتی تا سر حد مرگ دارد بنابراین از انجام هر گونه عمل غیر قانونی در خاک جزیره قشم بپرهیزید تا سفری دلچسب و بدون دردسر را با تور لحظه آخری قشم از اصفهان تجربه کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید