تور لحظه آخری قشم از اصفهان

شرکت در تور لحظه آخری قشم از اصفهان

ارسال شده توسط: nazemi/ 2557 6
۵ (۱۰۰%) ۱۲ votes

برای آگاهی از تور لحظه آخری قشم از اصفهان با کارشناسان چهارسوگشت تماس بگیرید. لیست قیمت های دی ۹۷ تور قشم از اصفهان درادامه قرار دارد، قیمت ها در طول ماه تغییرات چندانی نخواهد داشت ولی  برای اطلاع از قیمت دقیق در هر تاریخ می توانید با کارشناسان ما  در تماس باشید:

۰۳۱-۳۲۲۴۲۶۶۱ , ۰۲۱-۴۴۴۷۸۶۹۱

رنک هتل

نام هتل

پرواز

تاریخ

قیمت (تومان)

***
نخل زرین
تابان
۴ شب
۹۶۰٫۰۰۰
***
مارنیا۱
تابان
۴ شب
۱٫۰۳۰٫۰۰۰
***
مارنیا۲
تابان
۴ شب
۱٫۰۷۰٫۰۰۰
***
پرشین گلف
تابان
۴ شب
۱٫۱۰۰٫۰۰۰

 

تور لحظه آخری قشم از اصفهان یکی از شیوه های نوین در برگزاری سفرهای گروهی است که توانسته است جایگاه خوبی در میان انواع روش های گردشگری به خود اختصاص دهد. این شیوه به دلیل خالی ماندن برخی از صندلی ها و تخت های محل اقامت در تور عادی به وجود آمده است.

زمانی که برگزار کنندگان یک تور تصمیم به ثبت نام و اجرای آن می گیرند، بر اساس نیاز و برآوردهای حساب شده ای برای تعداد مشتریان مشخصی هماهنگی های لازم را انجام می دهند. به عبارت دیگر، متولیان تور و مدیران آژانس، با توجه به ذهنیت از پیش شکل گرفته، یک تور با ظرفیت مشخصی تعریف کرده و مقدمات آن را فراهم می آورند. از این بابت، نمی توان اینطور در نظر گرفت که تورهای لحظه آخری صرفا نوع جدیدی از شیوه های برگزاری تور است. این قبیل برنامه ها از جمله تور لحظه آخری قشم از اصفهان و یا کیش از تهران و موارد مشابه، بخشی از همان برنامه اصلی خواهد بود

 

تور لحظه آخری قشم از اصفهان

عوامل موثر در خرید بلیط تور قشم

ضمن ثبت نام عده ای از مشتریان برای شرکت در تور، تعدادی بلیط فروخته نشده و همچنین ظرفیت تکمیل نشده باقی خواهد ماند. هر چند این اتفاق امری کاملا طبیعی است، اما به متغیر های مختلفی وابسته است. یکی از این متغیرها، اعتبار و حسن سابقه آژانس برگزار کننده است. این اعتبار باعث می شود تا تعداد صندلی های فروخته شده در تور عادی بیشتر شده و صندلی ها و ظرفیت کمتری باقی بماند.

 

باید توجه داشته باشیم که وجود تعداد قابل توجهی ظرفیت خالی برای برگزاری تور لحظه آخری قشم از اصفهان و …، همیشه نشان دهنده اعتبار و سابقه ناچیز کم موسسه برگزار کننده نیست. چرا که این ظرفیت، به متغیر های دیگری نیز بستگی مستقیم یا غیر مستقیم دارد.

علاوه بر اعتبار آژانس، فصل سفر نیز بر این مسئله تاثیر قابل توجهی می گذارد. در صورتی که در ماه های گرم سال قصد سفر به قشم داشته باشید، بدون شک شانس بیشتری برای ثبت نام در تور لحظه آخری قشم از اصفهان در اختیار شماست. چرا که مسافران کمتری این ماه ها را برای سفر به قشم انتخاب می کنند. در راستای این استقبال کمتر به دلیل گرمای هوا و رطوبت نسبی بالا، ظرفیت تور لحظه آخری نیز افزایش پیدا خواهد کرد، چرا که بلیط های کمتری در قالب تور عادی به فروش رفته است. در این زمان نیز آژانس های سطح اصفهان تور اقساطی قشم از اصفهان نیز برگزار می کنند.

به طور کلی بخش عمده ای از سفر به قشم در ماه های خنک و سرد سال رخ می دهد. چرا که هوای مناطق مرکزی کشور در این ماه ها سرد و خشک است. در این شرایط، اهالی این مناطق تلاش می کنند تا قسمتی از زمان فراغت خود را به سیاحت زمستانه در جزایر جنوبی ایران بگذرانند.

 

تور لحظه آخری قشم از اصفهان

یکی دیگر از موارد تاثیرگذار، جشنواره ها و حراج های مناسبتی خواهد بود. از آنجا که تعداد قابل توجهی از مسافران قشم به دلیل بهره مندی از فرصت های تجاری و کسب و کار به این جزیره سفر می کنند، تمرکز آن ها بر روی همین جشنواره ها و حراج ها خواهد بود. در صورتی که تمایل به شرکت در تور لحظه آخری قشم از اصفهان دارید، بد نیست به این رویدادهای فصلی و یا سالیانه نیز توجه داشته باشد. چنین مواردی می توانند بر میزان ثبت نام در تور اصفهان به قشم، اثر به سزایی داشته باشند.

با توجه به مجموع موارد گفته شده، این طور برداشت می شود که برای همراه شدن با تور لحظه آخری قشم از اصفهان، می بایست شرایط و نکات مختلفی مدنظر قرار گیرد. شاید مهم ترین این نکات، اعتبار و پیشینه برگزار کننده آن است. هر چقدر آژانس برگزار کننده توانسته باشد رضایت خاطر مسافران را بیشتر تامین کند، بر اعتبار آن افزوده خواهد شد. در این صورت، تورهای قابل اجرا را نیز به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی و هدایت خواهد نمود.

مسافران تور قشم از اصفهان نیز می توانند با ذهنیت و آمادگی بیشتری در این سیاحت شرکت کنند. از جمله روش هایی که در شناخت بیشتر و بهتر مجری تور به کار می رود، پرسش از مشتریان قبلی همین برگزار کننده است. در شرایطی که بدون بررسی دقیق سابقه و نحوه انجام کار یک آژانس تصمیم گیری و در آن برنامه ثبت نام کنید، ممکن است در حین سفر به مشکلات و ناهماهنگی های خاصی برخورد کنید.

تور قشم از اصفهان

سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان، پیش نیازها و جوانب خاص خود را نیز دارد. یکی از این پیش نیازها، مهیا بودن چمدان و یا کوله پشتی حاوی مواد و تجهیزات ضروری سفر است. چرا که در هنگام اعلام برنامه تور لحظه آخری، فرصت چندانی برای جمع آوری مایحتاج مسافرت در اختیار مسافر نیست. همچنین توجه به امکانات و خدمات تور، از جمله دیگر مسائلی است که بهترین تور قشم از اصفهان را برای شما رقم بزند. باید قبل از شرکت در تور لحظه آخری قشم از اصفهان مورد توجه قرار گیرد. در غیر این صورت احتمال دارد برخی از خدمات در حین سفر مورد پسند مسافر نبوده و در آن شرایط نیز امکان رفع مشکلات وجود نداشته باشد.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

هزینه های سفر زمینی و هوایی به قشم

شما مسافر عزیز بنا به سلیقه خود می توانید سفر به قشم را از راه زمینی یا هوایی تجربه کنید. برای سفر زمینی با خودرو شخصی، بعد توقف ماشین در پارکینگ بندر عباس با اتوبوس دریایی راهی قشم شوید. هزینه تهیه بلیط ۱۵ هزار تومان است. در صورت تمایل به بردن ماشین به قشم، حدود نیم ساعت دیگر تا بندر پل باید رانندگی کنید. در آن‌جا ماشین با لندینگ کرافت به لافت منتقل می‌شود و از آن‌جا تا جزیره‌ی قشم رانندگی خواهید کرد.

همچنین می توانید با قطار به قشم سفر کنید. بعد از توقف قطار در ایستگاه بندر عباس، با لنج راهی جزیره قشم خواهید شد. هزینه‌ی این بلیط به ازاء هر نفر از ۶۷ هزار تومان برای کوپه‌ی ۶ نفره تا ۱۱۷ هزار تومان برای کوپه‌ی چهار نفره متفاوت است. اتوبوس دریایی از ۶ صبح تا ۱۱:۳۰ شب به ‌مقصد قشم حرکت می‌کند. سفر با اتوبوس از راه های دیگر سفر زمینی به قشم است.

هزینه تهیه بلیط اتوبوس اصفهان به بندرعباس بین ۵۳ تا ۸۹ هزار تومان است. از گزینه های دیگر سفر به اسم هواپیما است سفر با هواپیما گزینه مناسب دیگری است که قیمت بلیط هواپیما از حدود ۱۵۰ هزار تا ۳۴۵ هزار تومان افزایش و کاهش قیمت دارد. برای صرفه جویی در هزینه سفر می توانید از تور آف خورده قشم استفاده کنید که هزینه کمتری دارد.

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

هزینه ۱ شب اقامت در هتل های قشم چه قدر است؟

هزینه ۱ شب اقامت در هتل لوکس قشم

مسافران بنا به بودجه خود می توانند هتل خود را انتخاب کنند. اگر دغدغه هزینه اقامت را ندارید هتل های لوکس گزینه مناسبی برای شما هستند که هزینه یک شب اقامت در این هتل ها به علاوه دو وعده غذای خوب در رستوران ۵۷۰ هزار تومان است.

هزینه ۱ شب اقامت در هتل متوسط قشم

با پرداخت ۲۹۰ هزار تومان می توانید به مدت یک شب و یک روز همراه با وعده شام سبک در هتل های متوسط قشم اقامت کنید. اقامت با هزینه کمتر نیز امکان پذیر است.

هزینه ۱ شب اقامت در هتل ارزان قشم

برای صرفه جویی در هزینه های سفر می توانید هتل های ارزان را انتخاب کنید که برای یک روز اقامت در قشم حدود ۱۶۰هزار تومان باید پرداخت کنید.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

هزینه تاکسی برای بازدید از جاذبه های بیرون شهر در قشم چه قدر است؟

اگر با خودرو خود به قشم سفر نکرده اید، می توانید برای حمل و نقل از تاکسی استفاده کنید که کرایه جابجایی در بین هتل تا مراکز خرید یا ساحل از قیمت بالایی برخوردار نیست. در صورت بازدید از جاذبه های بیرون شهر به ازای هر ساعت حدود ۲۵هزار تومان پرداخت خواهید کرد. در صورت استفاده از تور هزینه های حمل و نقل کمتر خواهد شد.

 

قیمت دقیق تفریحات آبی و هیجان انگیز جزیره قشم

قشم شامل جاذبه های زیاد طبیعی است که بازید از آن ها رایگان بوده و نیازی به تهیه بلیط نیست؛ تنها برای حمل و نقل باید هزینه کنید. علاوه بر مکان های طبیعی از دیگر جاذبه ها و تفریحات قشم می توانید لذت ببرید.

هزینه‌ی بازدید از پارک کردوکودیل قشم ۹ هزار تومان است.

از تفریحات و سرگرمی های جذاب و لذت بخش جزیره قشم، غواصی بوده که به دوستداران ورزش های آبی پیشنهاد می کنیم این سرگرمی را امتحان کنند. هزینه تجربه غواصی در قشم بین ۱۰۰ تا ۱۸۰ هزار تومان است.

برای تجربه‌ی دیگر سرگرمی های آبی این شهر مانند اسکی روی آب ۸۰ هزار، انواع قایق‌سواری بین ۲۰ تا ۱۲۰ هزار، جت اسکی ۸۰ هزار و آفرود یا سافاری بین ۵۰ تا ۸۰ هزار تومان هزینه خواهید کرد. مسافران علاقه مند به پرواز و ارتفاع پاراگلایدر را از دست ندهند. هزینه پرواز با پاراگرایدر به مدت ۵ تا ۱۰ دقیق حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

بهترین زمان سفر به قشم

جزیره هفت گانه قشم در منطقه گرمسیری قرار دارد و به همین علت از تابستان های بسیار گرم و زمستان های معتدل برخوردار است. مناسب ترین زمان برای سفر به قشم فصل زمستان و پاییز و نیمه اول فصل بهار است در این زمان ها درجه حرارت فصلی جزیره قشم کاش پیدا کرده و شما مسافرین تور لحظه آخری قشم می توانید به راحتی مشغول تفریح و خرید باشید. گرمای هوا در اوایل تیر ماه تا شهریور روند افزایشی داشته و به اوج خود می رسد، از طرف دیگر دی و بهمن ماه دمای هوا سردتر می شود به همین منظور اگر تحمل گرمای شدید هوا را ندارید بهتر است در فصول سردتر سال با تور لحظه آخری قشم از اصفهان همراه شوید.

 

نکات سلامت و بهداشت در سفر به قشم

یکی از شایع ترین مشکلاتی که برای گردشگران تور لحظه آخری قشم از اصفهان در این سفر چند روزه به وجود می آید، مشکلاتی از قبیل گرما زدگی و کم آبی است چرا که دمای هوا در قشم بالاست و افرادی که به گرمای هوا عادت نداشته باشند و مایعات کافی در این سفر مصرف نکنند با کمبود آب بدن مواجه خواهند شد. از این رو پیش از این که از محل اقامت خود خارج شوید حتما آب آشامیدنی همراه خود ببرید.

 

تور لحظه آخری تور قشم از اصفهان

 

اگر به صورت اتفاقی در این سفر  مشکلی برای سلامت بدنتان رخ داد نگران نباشید چرا که در جزیره خدمات درمانی و پزشکی خوبی به گردشگران تور لحظه آخری قشم از اصفهان ارائه می شود و نیروهای امدادی همیشه در حالت آماده باش قرار دارند چرا که می دانند مسافران به دلیل نا آشنا بودن با شرایط جوی آب و هوا ممکن است با مشکلات متعددی از قبیل گرما زدگی روبرو شوند. مردم محلی جزیره از آب لوله های شهری استفاده می کند ولی ما این کار را به مسافران توصیه نمی کنیم، بهتر است در تمامی سفر هایتان آب را پیش از مصرف بجوشانید.

 

اگر از داروی خاصی استفاده می کنید حتما قبل از سفر به قشم دارو های مورد نیاز خود را تهیه کرده و به همراه داشته باشید همچنین بهتر است مقداری وسایل کمک های اولیه از قبیل چسب زخم، دارو های سرما خوردگی و اسهال، پماد های ضد باکتری و … تهیه کرده و با خود ببرید. موارد ذکر شده نه تنها برای سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان توصیه می شود بلکه برای تمامی سفر هایتان به دیگر نقاط ایران ضروری است. دستشویی های جزیره قشم عموما ایرانی هستند و  در توالت های عمومی سطح شهر کمتر شاهد توالت فرنگی خواهید بود با این حال توصیه می شود خدالامکان از دستشویی های فرنگی عمومی استفاده نکنید.

 

خدمات درمانی تور قشم

نکات امنیتی در سفر به قشم

در سفر با تور قشم امنیت کامل را در این جزیره احساس خواهید کرد؛ حتی زمانی که تا نیمه های شب بیرون از محل اقامتتان باشید احساس نا امنی نخواهید کرد. شرایط امنیتی به طور کامل در قشم برقرار است و جرایم جنایی به ندرت در اینجا رخ می دهد اما باید بدانید که دزدها و جیب برها در تمامی شهر ها وجود دارند پس مراقب وسایل ارزشمند خود باشید. با وجود اینکه آمار تصادفات رانندگی در ایران بالاست اما در جزیره قشم کمتر با بی دقتی در رانندگی و تصادفات ناشی از رانندگی بد هستید از این رو اگر در سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان به این جزیره سفر کرده اید و برای تفریح ماشین های لوکس کرایه می کنید توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین رانندگی در جزیره مجازات سنگینی برای شما در پی خواهد داشت.

 

رانندگی در جزیره قشم

 

جزیره قشم جزء خاک ایران است و همان گونه که مصرف مشروبات الکلی در دیگر شهر های ایران ممنوع بوده در این جزیره نیز غیر مجاز است و خرید یا حتی قاچاق آن مجازات سنگینی دارد. همچنین همراه داشتن مواد مخدر نیز مجازاتی تا سر حد مرگ دارد بنابراین از انجام هر گونه عمل غیر قانونی در خاک جزیره قشم بپرهیزید تا سفری دلچسب و بدون دردسر را با تور لحظه آخری قشم از اصفهان تجربه کنید.

Administrator
6 نظرات
 • مهسا
  دی ۱۲, ۱۳۹۷

  نکات سلامتی و بهداشتی در سفر به قشم خیلی عالی بود

  پاسخ
  • Nazemi
   خرداد ۲۰, ۱۳۹۸

   ممنون
   CHAHARSOOGASHT@

 • Mehran
  دی ۱۶, ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید. چطوری میتونم از تورهای لحظه اخری اژانس شما اطلاع پیدا کنم؟ قیمت تور لحظه اخری قشم از اصفهان نسبت به تورهای عادی قشم از اصفهان چقدر تفاوت قیمت داره؟

  پاسخ
  • Nazemi
   خرداد ۲۰, ۱۳۹۸

   سلام میتونید در کانال تلگرام ما عضو بشین و از نرخ تورها اطلاع پیدا کنید chaharsoogasht@

 • کریمی
  دی ۱۷, ۱۳۹۷

  کریمی هستم از کرمانشاه شما به جز تهران و اصفهان از شهرهای دیگه هم تور دارید؟

  پاسخ
  • Ghasemi
   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸

   سلام بله از هر شهری که مد نظرتون باشه براتون رزرو میکنیم
   تلفن۴ سو گشت ۰۳۱۳۲۲۴۲۶۶۱ — ۰۹۱۳۶۴۳۵۴۶۹

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید