تور استانبول
۲۰
مرداد
۱۳۹۷

شهربازی ویالند استانبول

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 336 0
۴٫۳ (۸۶٫۶۷%) ۳ votes

هرساله گردشگران زیادی از سراسر دنیا با تور استانبول سفر می کنند و از جاذبه های وصف ناپذیر این شهر اروپایی- آسیایی بازدید به عمل آورده تا تجربه یک تور باشکوه را برای خود رقم زنند. از جاذبه های تاریخی گرفته تا دیدنی های مدرن، از رستوران های به روز اروپایی تا اغذیه فروشی های سنتی بعضا با قدمت فراوان، از بازارهای شیک و لوکس با معماری چشم نواز اروپایی تا بازارهای عظیم و مسقف سنتی استانبول که علاوه بر تجربه خرید، امکان آشنایی بیشتر گردشگران تور استانبول را با تاریخ و فرهنگ و زندگی مردم محلی استانبول فراهم می کند همگی نوید یک سفر تاریخی مدرن را به گردشگران تور استانبول می دهند.

توصیه ما به علاقمندان تفریح و هیجان شرکت کننده در تور استانبول این است که از شهربازی های مهیج این دیار غافل نشوند چرا که تجربه یک خوش گذرانی باشکوه را از دست خواهید داد. اگر خواهان لمس یک دنیا هیجان به صورت یک جا هستید، با ما همراه باشید تا سفری به شهربازی ویالند که آن را به دیزنی لند ترکیه نیز میشناسند داشته باشیم.

شهربازی ویالند یکی از بزرگ ترین و مهیج ترین شهربازی های استانبول است که با وسعت بیش از ۲۰۰ هزار مترمربع و چیزی در حدود ۳۰ بازی هیجان انگیز، عنوان بهترین و معروف ترین شهربازی های استانبول را به خود اختصاص داده است.

قسمت های مهیج ویالند

شهربازی ویالند صرفا در بازی های مهیج خود محدود نمی شود چرا که این مکان از کافه ها و رستوران ها، فروشگاه های بزرگ و متنوع برای خرید سوغات و همینطور سالن برگزاری مراسم مختلف، مراکز نمایش و اجراهای هنری برای رفاه حال هر چه بیشتر گردشگران برخوردار است. شهربازی ویالند درسال ۲۰۱۳ افتتاح شد و با وجود نداشتن قدمت زیاد، تا به حال پذیرای گردشگران بسیار زیادی از تور های مهیج استانبول بوده و توانسته نام خود را جز لیست بهترین تفریحات تور استانبول قرار دهد.

شهربازی ویالند

کافه ها و رستوران های شهربازی ویالند

تمام تمهیدات لازم برای داشتن لحظاتی خوب و خوش در شهربازی ویالند در نظر گرفته شده است و چیزی در حدود ۱۰ کافه و رستوران در بخش های مختلف شهربازی وجود دارند تا گردشگران تور استانبول بتوانند از تنوع غذایی رستوران ها و کافه ها با قیمت مناسب آن ها استفاده کنند.

سرویس های رفت و برگشت شهربازی ویالند

یکی دیگر از امکاناتی که لذت گردشگری با تور استانبول را برای شما بیشتر و بیشتر می کند، سرویس های رفت و برگشت شهربازی است؛ چرا که شهربازی در منطقه ای خارج از مرکز شهر و به دور از نقطه های معروفی همچون میدان تکسیم قرار گرفته است. البته شرط رایگان بودن این سرویس ها این است که شما بلیط شهربازی را از قبل تهیه نموده باشید.

فروشگاه های ویالند

فروشگاه های ویالند بیشتر برای خرید سوغات تعبیه شده اند و گردشگران تور استانبول می توانند سوای از مکانی صرفا برای تفریح، سوغات خود را نیز از آن جا تهیه کنند.

سالن برگزاری مراسم ویالند

اگر خواهان غافلگیر کردن فرزند خود در روز تولدش هستید، سالن برگزاری مراسم در شهربازی ویالند می تواند یک گزینه فوق العاده برای این کار باشد. فقط کافیست از قبل هماهنگی های لازم صورت گیرد تا بتوانید یک جشن تولد فراموش نشدنی برای فرزندتان رقم بزنید.

در ادامه به معرفی دقیق تر و جزئی تر تعدادی از بازی های مهیج  شهربازی ویالند خواهیم پرداخت.

ترن نفس گیر

گردشگران تور استانبول اگر به دنبال هیجان غیر قابل انکار و تجربه واقعی ترشح آدرنالین هستند، ترن نفس گیر را از دست ندهند. چرا که تمامی عاشقان سرعت و هیجان در بدو ورود به شهربازی خواه ناخواه خود را در صف ترن پیدا می کنند. ترنی که در کسری از ثانیه به چنان سرعتی می رسد که تجربه یک هیجان فراموش نشدنی را برایتان رقم خواهد زد.

شهربازی استانبول

تور استانبول

رودخانه وحشی

سفری کوتاه با نهایت هیجان را سوار بر موج های خروشان شهربازی ویالند به صورت دسته جمعی تجربه کنید و هیجان یک قایق سواری فوق العاده جذاب را برای خود رقم بزنید. قایق های مربوطه بصورت گرد تعبیه شده اند که می توانید مسیر ۷۰۰متری رودخانه وحشی را مانند نشستن بر سر یک میزگرد متلاطم طی کرده و به پایان برسانید.

اتاق جادو

در هر رده سنی که قرار دارید می توانید از لذت اتاق جادو بهره مند شوید و لحظات جذابی را در اتاق جادو داشته باشید. هر قسمت از اتاق جادو به ابعاد ظاهری شما شکل و شمایل جدیدی می دهد و از دیدن خود در آن حالت خرسند خواهید شد. فناوری به کار رفته در اتاق جادو باعث خطای دید در افراد می شود و شما با دیدن تصویر جدید خود هیجان زده خواهید شد.

جت اسکی

سوار بر جت اسکی شوید؛ فرمان را محکم بچسبید و آماده تفریح بر سطح آب های شهر بازی ویالند در دل شهر استانبول شوید.

ترن ماجراجو

بدون شک سرعت و ارتفاع دو مشخصه انکار ناپذیر از هر بازی مهیج و لذت بخش است. خوشبختانه شهربازی ویالند با در نظر گرفتن این دو مقوله مفرح برای گردشگران تور استانبول هیچ کم و کاستی در این زمینه ندارد. ترن ماجراجو با ارتفاع ۳۰ متری و رسیدن به سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت در کسری از ثانیه، شما را از مسیر های منحنی وار و پرپیچ و خم عبور داده و هیجان را به مسافران ترن عرضه می کند.

شهربازی تور استانبول

شهربازی ویالند استانبول

روزی روزگاری استانبول

اگر می خواهید با استانبول قدیم بهتر آشنا شوید می توانید وارد این قسمت از شهربازی شوید و خیابان ها، کوچه ها، خانه ها و مغازه های قدیم استانبول را نظاره گر باشید و لذت گشت و گذاری در تاریخ استانبول را نصیب خود کنید.

کودکان چرخان

وقت آن رسیده است که با خیال راحت کودکان خود را به تفریح و بازی در قسمت بازی کودکان چرخان بفرستید و اجازه دهید از برخی قسمت های شهربازی به تنهایی لذت ببرند.

سافاری تونل

اگر گردشگران تور استانبول  به دنبال به چالش کشیدن شجاعت خود هستند، سافاری تونل می تواند گزینه خوبی برای آن ها باشد پس نفس عمیقی بکشید و از درب تونل وارد شوید و منتظر رقم خوردن یک ساعت خاطره انگیز در زندگی خود باشید چرا که باید رهبری ۵۰۰ نفر دیگر را نیز در این تونل بر عهده بگیرد و به مدت یک ساعت به چالش های دشوار تونل بپردازید.

برج عدالت

اگر دوست دار ارتفاع هستید و با تور استانبول به این شهر سفر کرده اید، می توانید در شهر بازی ویالند هیجان یک روز وصف ناپذیر را با نمای کلی از شهربازی تجربه کنید، انتخاب برج عدالت یک گزینه بسیار مناسب است که پیش روی شما قرار دارد.

ارتفاع برج عدالت ۵۰ متر است اما اینکه در کسری از ثانیه می توانید به سرعت این ارتفاع را طی کنید سرشار از هیجان خواهد بود. دلیل نام گذاری برج عدالت این است که به برجی در کاخ توپکاپی اشاره دارد و این برج در دومین حیاط کاخ قرار دارد.

شهربازی ویالند

تور استانبول

قطار معدنچی کوچک

قطعا یکی از تماشایی ترین و زیباترین حس های دنیا حس تماشای لذت و خنده کودکان است. قطار معدنچی کوچک با داشتن بازی های متنوع برای سنین کودکان، می تواند این حس را برای فرزند دلبندتان به ارمغان آورد.

رویای فاتح

با تجربه بازی رویای فاتح به سادگی هر چه تمام تر می توانید به تاریخ قسطنطنیه (استانبول کنونی) سفر کنید و زمانی که این شهر در دست امپراتوری روم شرقی قرار داشت تا فتح آن توسط سلطان محمد در قرن پانزدهم و شکل گیری و گسترش حکومت عثمانی را بصورت یکجا و ساده نظاره گر باشید.

سرسره وایکینگ

سرسره وایکینگ که در دسته مهیج ترین و پرطرفدار ترین بازی شهربازی های مطرح دنیا قرار می گیرد، با یک سقوط ۱۵متری حس لذت بخش سرعت را به گردشگران تور استانبول و میهمانان شهربازی ویالند، نشان می دهد.

شهربازی ویالند

تور استانبول

 جهانگرد کوچک

خوشبختانه شهربازی ویالند برای هر گروه سنی از گردشگران تور استانبول بازی های مختص به آن گروه سنی  را ارائه می دهد. در بازی جهانگرد کوچک فرزند خود را روانه یک سفر کوتاه مدت کنید و از میان فرهنگ ها و کشورهای جذاب شرق تا غرب جهان عبور دهید و با آن ها آشنا شود.

پرندگان دیوانه و سفر جذاب

بازی پرندگان دیوانه با نور پردازی خاص و جذاب، متناسب با گروه سنی فرزند شما، می تواند حس یک سفر متفاوت را به کودک شما هدیه دهد. بازی پرندگان دیوانه با تصویر شخصیت های بازی معروف و جذاب انگری بردز طراحی شده است و لحظات خوبی را کودکتان رقم می زند.

 چرخ و فلک

دست فرزند خود را بگیرید و با هم به بازی چرخ و فلک بروید با انتخاب این بازی هیجان ماجراجویی های کودکانه را با فرزند خو شریک شوید.

قطار سریع السیر

بازی مناسب افراد کم توان جسمی و خانواده ها می باشد و این فرصت را به گردشگران تور استانبول می دهد که نفسی تازه کنند، استراحتی کنند و بعد از آن به دیگر بازی های باقی مانده شهربازی ویالند بپردازند.

شهربازی ویالند

شهربازی استانبول

آتش نشان قهرمان

با سوار شدن بر ماشین های قرمز و جالب بازی آتش نشان قهرمان فرصتی برای یک استراحت کوتاه مدت همراه با لذت ماشین سواری را پیدا کنید و آماده تجربه دیگر بازی های مهیج شهربازی شوید.

قصر تاب ها

سوار بر تاب شوید، نکات ایمنی تعبیه شده بر روی تاب را در نظر بگیرد و آماده یک چرخش هیجان انگیز در آسمان شوید. قطعا گردشگران تور استانبول که به تفریح و سرگرمی در شهربازی ویالند مشغول می شوند، بازی قصر تاب ها را دوست خواهند داشت.

ترامبولین کانگورو

ترامبولین کانگورو می تواند یکی از مهیج ترین بازی های کودکان باشد چرا که بچه ها از طرفداران پر و پا قرص بالا و پایین پریدن هستند و بدون شک این بازی مهیج می تواند یکی از بهترین هدیه هایی باشد که در طول سفر با تور استانبول می توانید به آن ها بدهید.

رانندگان شجاع

این قسمت از شهر بازی ویالند مختص آن دسته از بچه های نترس و شجاعی است که خواهان به رخ کشیدن دست فرمان خود در پیست رانندگی  کاملا امن شهربازی هستند.

مزرعه فوق العاده

این بار گردشگران تور استانبول می توانند با فرزندان خود سوار قطار قرمز رنگی شوند که از میان مزرعه های با صفای شهر بازی ویالند گذر می کند و به تماشای حیوانات مزرعه مانند گاو، گوسفند، مرغ و خروس های بازیگوش بنشینند که این خود تجربه زندگی در محیطی خارج از شهر و سروصداهای معمول زندگی شهرنشینی را برای شما به ارمغان می آورد.

شهربازی استانبول

تور استانبول

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید