تور لحظه آخری قشم از اصفهان

شگفت انگیزترین ساحل نقره فام ایران

ارسال شده توسط: nazemi/ 892 0
Rate this post

در تمامی کشور ها سواحل زیبا و خیره کننده ای وجود دارند با طبیعتی دست نخورده و ناب. جنوب کشور مان ایران نیز از این موهبت برخوردار است و بیشتر مردم، لحظه شماری می کنند تا در اولین فرصت بار و بندیل سفرشان را جمع کرده و مدتی را در سواحل بگذرانند. تور لحظه آخری قشم از اصفهان این امکان را برای مسافران خود محیا کرده است تا در کوتاه ترین زمان خود را به این مناطق زیبا برسانند.

حال مقصدی درست میان آب های خروشان خلیج فارس پیش روی ما وجود دارد و ما آن را برگزیدیم تا به شرح مختصری از آن برای شما بپردازیم. اکنون با تور لحظه آخری قشم از اصفهان راهی این جزیره پهناور هستیم و می خواهیم به دیدن یکی از جاذبه های زبانزد این جزیره که در همسایگی قشم است برویم. از جایی حرف می زنیم که بازارگردی و لذت هم صحبتی با مردم خون گرم این خطه و تماشای دلفین های آب های جنوبی، شامل حالتان خواهد شد و فرقی نمی کند که شما با چه روحیه و سلیقه ای در تور لحظه آخری قشم از اصفهان شرکت کرده اید چرا که این مقصد همه افراد با سلایق گوناگون را راضی خواهد کرد.

هِنگام، نام جزیره ای کوچک در خلیج فارس است که در دو کیلومتری جنوب شرقی جزیره قشم قرار دارد. این جزیره با ۹ کیلومتر طول و شش کیلومتر عرض، وسعتی حدود ۳۳.۶ کیلومتر مربع دارد و ساختار آن به شکل یک مخروط ناقص به نظر می رسد. همین جزیره ی کوچک با ظاهری کاملا ساده، به بهترین شکل از شما میزبانی می کند و خوش ترین لحظات عمرتان را رقم می زند. اولین خوش گذرانی شما در این سفر چند روزه با تور قشم از اصفهان لحظه آخری، قایق سواری در میان آب های خلیج فارس است و خاطره سازی از همان ابتدای راه آغاز می شود. در این جزیره خبری از هیاهو نیست، خیابانی وجود ندارد و ماشینی تردد نمی کند. مردم مهربان، ساده و آرامند و رسم مهمان نوازی را به بهترین شکل به جای می آورند. همه چیز در اینجا آماده است تا آرامش را تجربه کنید و به یاد ماندنی ترین خاطرتتان را خلق نمایید.

دیدنی های جزیره هنگام

هنگام سرزمین بسیار کوچکی است که دنیایی متفاوت را پیش رویتان قرار می دهد؛ فقط باید بدانید که در این جزیره به سراغ کدام دیدنی ها و تفریحات بروید. در ادامه به شما می گوییم که چه چیزهایی در این جزیره انتظارتان را می کشند.

تور قشم از اصفهان

ساحل نقره ای هنگام

حساب ساحل نقره ای هنگام از همه سواحل ایران سواست به همین خاطر به عنوان موردی کاملا مجزا از سایر سواحل از آن نام می بریم. در این ساحل ذراتی از نوعی کانیِ براق به چشم می‌ خورد که در میان ماسه ها جا خوش کرده اند و جلوه ای درخشان به ساحل داده اند. گردشگران تور قشم از اصفهان لحظه آخری راه زیادی را می پیمایند تا دقایقی کوتاه را در این ساحل بگذرانند و از درخشش آن لذت ببرند. البته خیلی به اینکه بتوانید قدم در ساحل نقره ای بگذارید، دل خوش نباشید چرا که ممکن است مانع ورود شما به این قسمت از جزیره شوند. در پی آسیب هایی که چند سال گذشته به خاطر برداشتن خاک توسط گردشگران به این ساحل وارد آمده، محدودیت هایی برای ورود به آن وجود دارد. اگر از تورهای گردشگری مستقر در جزیره قشم و بندر کندالو، استفاده کنید، می توانید سوار بر قایق از کنار این ساحل زیبا عبور نمایید و شاهد دلبری آن باشید. برای استفاده از این تورها، احتیاجی به پرداخت هزینه اضافی نیست؛ در واقع با خرید بلیط قایق کندالو- هنگام، قایقرانان با مهربانی هر آنچه را که می توانند نشانتان داده تا گردشی خاطره انگیز را برایتان رقم بزنند.

ساحل درخشان هنگام

تماشای رویایی ترین چشم انداز آب های نیلگون خلیج فارس که آب به رنگ آبی درخشان در می آید را در شب هنگام می توانید نظاره گر باشید. عامل این پدیده زیبا فیتوپلانکتون‌های دریایی هستند و این صحنه جادویی را پدید می آورند. شاید جالب باشد که بدانید این پدیده در سواحل مالدیو و کالیفرنیا هم اتفاق می افتد. برای دیدن این منظره شگفت انگیز حتما در تور لحظه آخری قشم از اصفهان سفر به جزیره هنگام را در اولویت بازدید هایتان از قشم قرار دهید.

تور قشم از اصفهان

حیات وحش

اگر فکر می کنید که هنگام به واسطه محصور بودن در آب نمی تواند پاسخگوی دوست داران حیات وحش که با تور قشم از اصفهان همراه هستند، باشد، کاملا در اشتباهید، در این جزیره و حوالی آن می توانید از تماشای جانداران لذت ببرید.

dolphin

دلفین ها

با فرارسیدن پاییز، آب های خلیج فارس مهمانان تازه ای را میزبانی می کنند. در اواسط این فصل، دلفین ها یکی یکی به نزدیکی هنگام می رسند و تا اواسط اردیبهشت در همین منطقه می مانند. گفته می شود که تا کنون ۱۳ گونه از ۴۰ گونه دلفین در آب های ایران از جمله خلیج فارس و دریای عمان ثبت شده است. دلفین های بازیگوش در آب بالا و پایین می روند و نمایشی کم نظیر را به راه می اندازند. گردشگران سوار بر قایق ها می شوند و خودشان را به میان آب های دریا می رسانند، آن ها فقط چند دقیقه منتظر می مانند تا اینکه دلفین ها به سطح آب آمده و زیبایی های دنیای آزاد و رهایشان را به نمایش بگذارند.

سخن آخر

جزیره هنگام یکی از بکرترین و زیباترین مقاصد برای خوشگذرانی و لذت بردن از جلوه زیبای خلیج فارس است. اگر به دنبال یک مقصد مناسب برای دور شدن از هیاهوی زندگی شهری می گردید حتما هنگام را در گزینه های سفرتان با تور لحظه آخری قشم از اصفهان قرار دهید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید