تور دبی از اصفهان

غیرممکن هایی که تنها در دبی می یابید…

ارسال شده توسط: nazemi/ 711 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

اکنون می خواهیم به شهری مدرن سفر کنیم که آوازه اش به گوش دنیا رسیده است و همه از آن به عنوان مدرن ترین شهر خاورمیانه یاد می کنند؛ درست حدس زدید مقصد امروز ما دبی است، شهری توریستی در حاشیه خلیج فارس که در کشور امارات متحده عربی قرار دارد. این شهر با سرعت چشمگیری رو به پیشرفت است و هر روز شاهد یک پدیده جدید در این مکان هستیم. از آسمان خراش های پر آوازه گرفته تا جاذبه های دیدنی مدرن که هر کسی را وسوسه می کند تا با تور دبی همراه شده و خود را به این شهر لوکس برساند تا از تفریحات مهیج و بازدید از دیدنی های هیجان انگیزش نهایت بهره را ببرد همگی از جمله جذابیت های دبی به شمار می روند. دبی این روز ها به یکی از جذاب ترین مقاصد دنیا برای سفر های زمستانه بدل شده است و مهم نیست چه سلیقه ای دارید و یا به چه چیزی علاقه مند هستید چرا که در دبی هر آنچه را که اراده کنید برای شما محیاست پس در سفر با تور دبی از اصفهان نگران هیچ چیز نباشید و از سفرتان لذت ببرید…

اکنون نوبت آن رسیده تا با هم به جالب توجه ترین جاذبه های دبی نگاهی بیاندازیم:

همنشینی با موجودات دریایی

زندگی زیر آب رویایی بود که همه ما در کودکی هر از چند گاهی در ذهنمان می پروراندیم و خود را هم نشین با موجودات دریایی وماهیان رنگارنگ دریا تصور می کردیم اما امروزه این اتفاق دیگر رویا نیست و به حقیقت پیوسته است! بله درست متوجه شدید اقامت زیر دریا… هیدروپلیس نام هتلی است که زیر آب ها گرم خلیج فارس آرام گرفته است و عنوان اولین هتل زیر دریایی دنیا را از آن خود کرده است. هیدرو پلیس در نزدیکی ساحل جمیرا شهر توریستی دبی و در عمق ۲۰ متری قرار دارد.

تور دبی از اصفهاناین هتل لوکس اقامتگاهی گران قیمت برای مسافرانی است که می خواهند زندگی در زیر آب و همنشینی با ماهی های رنگارنگ خلیج فارس را تجربه کنند. جنس این سازه رویایی از فولاد محکم و شیشه پلکسی است که انعکاس چشم گیری دارد و تمام مسافران تور دبی از اصفهان را بر آن می دارد که از این هتل مجلل دیدن کنند. برای رسیدن به هیدرو پلیس سوار بر ترن زیر دریایی خواهید شد و رویای کودکیتان را با حقیقت پیوند خواهید زد، حال از اتاق های شیشه ای این هتل دیدن کرده و حس ناب این سفر را دوچندان کنید.

با شکوه ترین مرکز خرید دنیا در دبی قرار دارد

یکی دیگر از جاذبه های بی نظیر دبی، بزرگ ترین مرکز خریدی است که در این شهر قرار دارد و به قدری وسیع است که شاید برای گشت و گذار در آن زمان کافی نداشته باشید. لازم نیست حتما به قصد خرید به دبی مال بروید بلکه این مرکز خرید به قدری جذابیت و دیدنی در دل خود جای داده که شما را ساعت ها به قدری سرگرم می کند که گذر زمان را احساس نخواهید کرد.تور دبی از اصفهان

شما در دبی مال به جز خرید می توانید به دیدن کوسه ها بروید، از پیست اسکی روی یخ استفاده کنید و حتی غواصی در آکواریوم را هم تجربه کنید. بی شک با برج خلیفه دبی آشنایی دارید و یا آوازه آن را شنیده اید، دبی مال در بخشی از این سازه با شکوه قرار دارد و به راستی یکی از فوق العاده ترین سازه های تجاری تفریحی جهان است.

اسکی روی یخ در کویر!

تا چند سال پیش اگر کسی به شما می گفت در یک شهر کویری پیست اسکی وجود دارد با خود خیال می کردید که این یک شوخی بیش نیست اما امروزه این رویا دیگر شوخی نیست بلکه به حقیقت پیوسته است! شهر دبی پذیرای عجایب رویایی است و این پیست اسکی روی یخ نیز یکی از همان رویاهایی است که در این شهر بیابانی تحقق  یافته است.

پیست اسکی دبی بزرگ ترین پیست سرپوشیده دنیاست و لقب بهترین پیست جهان را به خود اختصاص داده است. نکته جالب توجه در رابطه با این سازه هیجان انگیز، وجود ۶ هزار تن برف سفید خالص است که به کمک پیشرفته ترین سیستم های خنک کننده دنیا از آب شدن آن ها جلوگیری می کنند.تور دبی از اصفهان

سیستم تولید برف این مجموعه به گونه ای است که برف پاش های تعبیه شده بر روی سقف مجموعه، قطرات ریز آب را در هوا پخش کرده و ذرات ریز یخ را روی سطح پیست می ریزند، این ذرات به قدری ریز هستند که با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند و به آن جهت که با قطرات آب ترکیب شوند و بلور های برف را تولید کنند کاربرد دارند.

این پیست با شکوه در دبی مال قرار دارد که می توانید به راحتی به آن دست یافته و ساعت ها مشغول تفریح و خوشگذرانی باشید، مربیان حرفه ای این مجموعه به شما کمک می کنند که اسکی روی یخ را یاد بگیرید و سپس به تنهایی اسکی بازی کنید.

تمام قاره های جهان در۴۲۰۰۰ متر مکعب!

بستر دریای نیلگون خلیج فارس مکان خوبی برای استقرار سازه های جاه طلبانه بشر است! یکی از این سازه ها جزایر مصنوعی است که امروزه یکی پس از دیگری در میان خلیج فارس خود نمایی می کنند. مجمع الجزایر جهان یکی از این چند جزیره است که اعراب در نزدیکی ساحل دبی بنا کرده اند و نمای کلی و هوایی آن به صورت نقشه ای از قاره های کره زمین به چشم می آید و به همین علت نام آن را مجمع الجزایر جهان نهاده اند.تور دبی از اصفهان

این جزیره نیز مانند سایر جزایر مصنوعی دبی با شن شسته و لایروبی شده ساخته شده است و ایده اولیه آن را حاکم دبی یعنی محمد ابن رشید المکتوم ارائه داد. اگر مسافر تور دبی از اصفهان باشید می توانید در سفر خود به دبی از این شگفتی های مدرن دیدن کنید و خاطراتی خوش برای خود و دوستانتان رقم بزنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید