تور لحظه آخری مشهد از اصفهان
۰۲
بهمن
۱۳۹۶

فرصتی مناسب برای زیارت حرم رضوی

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 345 0
Rate this post

اگر قصد سفر و سیاحت دارید، یکی از بهترین روش ها برای این کار، شرکت در تورهای مسافرتی است. همراه شدن با تور و گروهی هماهنگ که هدف و انگیزه ای مشترک دارند، می تواند باعث ایجاد خاطراتی خوش و به یاد ماندنی شود. در عین حال، ثبت نام و و سفر با این شیوه، باعث بالا رفتن امنیت و اطمینان بیشتر برای انجام یک برنامه ی سیاحتی با خیالی راحت و به دور از برخی نگرانی ها و استرس ها خواهد بود.

در میان گزینه های مخاتلفی که برای مسافرت با تور پیشنهاد می شوند و قابل تامل و اجرا هستند، سفر زیارتی با تور لحظه آخری مشهد از اصفهان است. اما باید ببینیم تفاوت تور لحظه آخری با سایر تورهای مسافرتی عادی چیست. در حقیقت تور لحظه آخری، پیشنهادی است به تعداد محدودی از مخاطبان آژانس یا دفتر برگزار کننده ی تور. این پیشنهاد زمانی مشخص و اعلام می شود که ظرفیت صندلی ها و تخت اقامت گاه تور عادی به حد نصاب نرسیده باشد. به عنوان نمونه، ممکن است ظرفیت تور اصفهان به مشهد شامل چهل نفر به طور کلی باشد. در این حالت، با توجه به برخی شرایط خاص، شاید تعدادی از بلیط های تور به فروش نرسند. این مسئله امری کاملا عادی و طبیعی است و نباید باعث تردید مسافر شود، چرا که در برخی از فصل ها و ماه های سال، استقبال عمومی برای شرکت در هر گونه تور و بسته ی مسافرتی کاهش می یابد. دلیل این اتفاق نیز متغیر است، گاهی فصل امتحانات، گاهی نزدیک بودن به عید نوروز و بعضی اوقات نیز شرایط آب و هوایی می توانند عاملی برای مسافران کم در تورهای سیاحتی یا زیارتی باشند. پس از مشخص شدن تعداد بلیط های فروخته نشده حدود یک روز قبل از موعد حرکت، آژانس و موسسه ی مجری تور، به همان تعداد ظرفیت خالی، بلیط تور لحظه آخری مشهد از اصفهان یا به طور کلی بلیط لحظه آخری را برای فروش اعلام می نماید. این اتفاق هم به نفع برگزار کننده، و هم به نفع مشتری است.

تور لحظه آخری مشهد از اصفهان

باید توجه داشته باشیم که برگزاری هر سفر زیارتی یا تفریحی، هزینه های ثابتی دارد که حتی اگر فقط یک بلیط فروخته شود، آن هزینه ها پابرجا هستند و بر عهده ی آژانس مجری خواهند بود. در این صورت، هر بلیط فروخته شده به عنوان بلیط تور عادی، بخشی از آن هزینه ها را پوشش می دهد. در شرایطی که تعداد مسافران به حد نصاب نرسد، باز بخشی از هزینه ها باقی خواهد ماند که به عهده ی مجری هستند. با این حساب ضمن تغییر آگهی برای صندلی های باقی مانده به تور لحظه آخری، و در صورت استقبال و ثبت نام برخی از علاقمندان به ثبت نام، آن هزینه ها نیز جبران می گردند.

یکی از مواردی که به نام چالش یا مشکل تورهای لحظه آخری مشهد از اصفهان یا در مجموع سختی تور لحظه آخری شناخته شده، زمان و فرصت کمی است که مسافر برای آماده شدن سفر در اختیار دارد. به بیان واضح تر، مشتری تنها چند ساعت از لحظه ی انتشار آگهی تا لحظه ی حرکت، برای مهیا کردن شرایط سفر خود فرصت دارد.

اما مزیتی که شرکت در تور لحظه آخری مشهد در اصفهان برای مسافر به همراه خواهد داشت، قیمت پایین تر آن است. علی رغم این که شرکت در تور لحظه آخری باید در کمترین زمان انجام شود، اما قیمت آن کمتر از قیمت شرکت در تور عادی خواهد بود. به این ترتیب، یک بازی برد برد میان آژانس و مسافر شکل می گیرد. چرا که برگزار کننده، با انتشار آگهی لحظه آخری، هزینه های ثابت را جبران کرده و صندلی و تخت های خالی هواپیما و هتل را تکمیل می نماید. مشتری نیز با پرداخت پول کمتر، از خدمات و امکاناتی استفاده می کند که سایر مسافران تور نیز از آن استفاده می کنند.

اما نکته ای که باقی می ماند، مهارت شرکت در تور لحظه آخری مشهد از اصفهان است. برخی از افراد ممکن است برای آمادگی هر نوع سفر، حتی برنامه های یک روزه، وسواس خاصی در جمع آوری وسایل و اسباب خود دارند. به همین دلیل، در صورتی که لوازم ضروری از پیش آماده باشند، دیگر زمان کمتری برای مهیا کردن مقدمات سفر نیاز است.

تور مشهد از اصفهان

نباید فراموش کنیم که سفر زیارتی با تور لحظه آخری مشهد از اصفهان، نیاز به لوازم و اسباب زیادی ندارد. به این دلیل که بخش مهم تر این سفر را زیارت بارگاه امام رضا (علیه السلام) تشکیل می دهد و بسیاری از مسافران نیز به بازارگردی یا گشت و گذار در رستوران های شهر مقدس مشهد می پردازند. به این ترتیب، کسانی که مشتاق زیارت حرم مطهر رضوی و بهره مندی از تجربه ای معنوی و آرامش بخش هستند، می توانند در تور لحظه آخری مشهد از اصفهان شرکت کرده با سایر زائرین همراه شوند.

 

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید