تور قشم هوایی

قشم گردی سریع و آسان

ارسال شده توسط: nazemi/ 1293 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

سفر به بزرگترین جزیره خلیج فارس

اگر از هر شهروند ایرانی در مورد دیدنی های جنوب کشور ایران سوال کنیم، و از او بخواهیم نام پنج سوژه گردشگری در این نواحی را بیان کند، بدون شک جزیره قشم یکی از آن هاست. به همین ترتیب، انواع سفر ها به این جزیره در قالب انواع تور های مسافرتی از جمله تور زمینی قشم، تور لحظه آخری قشم از اصفهان و تور قشم هوایی ، به فراخور سلیقه و خواست مشتریان تعریف و اجرا می شوند.

یکی از دلایل مهمی که باعث شده تا جزیره قشم جزو شناخته شده ترین مقصد های سفر در ایران باشد، وسعت بی نظیر این پهنه است. قشم در میان کل جزایر خلیج فارس و در خاورمیانه، بزرگ ترین جزیره به شمار می رود. از این رو، این منطقه به تنهایی به اندازه یک استان گردشگر پذیر، ظرفیت برای حضور میهامان خود دارد.

تور قشم هوایی

همان طور که اشاره شد، تور قشم هوایی از جمله برنامه هایی است که به دنبال افزایش استقبال از قشم، و اشتیاق برای سپری کردن چند روز تعطیلات در این جزیره، مود توجه مشتریان و علاقه مندان به حوزه گردشگری قرار گرفته است.

وسعت جزیره قشم باعث می شود تا اقلیم و در نتیجه شرایط جوی خاصی بر این خطه حکم فرما باشد. به علاوه این که همجواری و واقع شدن در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس، تنوع آب و هوایی و اقلیمی قشم را افزایش داده است.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

معرفی شهرهای مهم جزیره قشم

دو شهر اصلی قشم و درگهان و همچنین دهها روستای قدیمی، در جزیره پراکنده اند. پیش از احداث فرودگاه اختصاصی قشم، سفر به آنجا از شهر بندر عباس و به وسیله لنج های مسافر بر انجام می گرفت. حتی برای کسانی که تور قشم هوایی آن زمان را انتخاب می کردند، پرواز ها تنها تا شهر بندر عباس بود و ادامه جابجایی مسافر از فرودگاه بندر عباس با لنج به جزیره صورت می پذیرفت. امروزه دیگر معنای تور هوایی قشم مانند قدیم نیست. در حال حاضر، فعال بودن فرودگاه داخل جزیره باعث می شود تا مسافران دسترسی بسیار راحت تر و سریع تری به قسمت ها و شهر یا روستاها داشته باشند.

نمی توان قشم را تنها مجموعه ای از چند سکونت گاه کهن و در حال خاموشی دانست. گرد هم آیی بی نظیری از مواهب خدادادی طبیعی به علاوه آثار تاریخی و باستانی، شکل دهنده گنجینه های جزیره قشم هستند. غیر از این آثار که هر کدام جاذبه منحصر به فردی برای مشتری تور قشم هوایی به شمار می روند، بافت سنتی شهر ها و روستا ها  همچنین آداب و رسوم و سابقه فرهنگی و معیشتی مردم و بومیان، موارد قابل ملاحظه ای هستند که ارزش حتی یکبار تجربه کردن را با خود به همراه می آورند.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

تور لحظه آخری قشم از اصفهان

تور قشم هوایی از جمله پر مخاطب ترین تور های موجود در میان گزینه های سفر به قشم است. به ویژه اگر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان همراه شوید. سفر به قشم در نیمه دوم سال و همزمان با فصل های پاییز و زمستان، به دلیل هوای معتدل و بسیار مطلوب جزیره استقبال بیشتری پیدا خواهد کرد. از طرف دیگر در جزیره قشم بازار ها و پاساژ های سنتی و مدرن زیادی دایر هستند که فرصت خوبی برای خرید و بازارگردی در اختیار مسافر خود قرار می دهند.

دیدنی های قشم

این خطه نه تنها یک جزیره، که یک ژئو پارک جهانی به شمار می رود. به این دلیل که به دنبال وجود تنوع آب و هوایی و همچنین تغییرات اقلیمی متفاوت در طول سال زمینه ای برای رشد و تنوع پوشش گیاهی و به دنبال آن پوشش جانوری خاص کیش به وجود امده است.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

از این رو محیطی ویژه و بی نظیر به وجود امده که در اصطلاح ان را ژئو پارک می نامیم و به دلیل شرایط بسیار مناسب، این ژئو پارک در فهرست ژئو پارک های جهانی ثبت شده است. این اتفاق موجب می شود تا تمهیدات و ضوابط خاصی برای نگهداری از طبیعت و حیات وحش قشم به وجود بیاید. تور قشم هوایی این امکان را در اختیار مسافر خود قرار می دهد که ضمن بازدید از این ژئو پارک طبیعی، با محیط زیست منطقه جنوب کشور نیز بیشتر آشنا شوند.

به طور حتم زمانی که یک ناحیه از وضعیت جغرافیایی قابل توجهی بهره مند باشد، شرایط اسکان مردم نیز در آن جا نیز سابقه ای طولانی به خود خواهد گرفت، چرا که همواره انسان در جستجوی جایی برای زندگی بهتر بوده است. زمانی که اجداد ما برای نخستین بار پا در جزیره قشم گذاشتند، توانستند محیطی کاملا آرام با خصوصیات اقلیمی مهم و منابع غذایی غنی همچون دریا پیدا کنند. تور قشم هوایی به دنبال سفر صدها ساله انسان به این جزیره، گردشگران قرن بیست و یکمی را در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد مورد علاقه شان خواهند رسانید.اگر مشتری این تور در یکی از آژانس های معتبر و دارای سابقه هستید، حتما پیش از سفر اطلاعات پرواز و زمان دقیق برگشت و امکانات حین اقامت را بررسی کنید.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید