تور کیش از اصفهان

لذت بردن از طبیعت زیبای کیش در تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: nazemi/ 961 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

افزایش قیمت دلار، عامل اصلی استقبال از تورهای داخلی

در طول سال های گذشته ایران گردی و لذت بردن از طبیعت ایران به شدت افزایش داشته است. مردم ایران علاقه مند شده اند تا ابتدا ایرانگردی کنند و بعد جهانگردی. ایرانگردی هم هزینه کمتری دارد و هم دردسر کمتری و به همین علت توانسته روز به روز پیشرفت کند. با ایجاد هتل های خوب و امکانات رفاهی مناسب در شهرهای مختلف، دور از انتظار هم نبوده است که ایران گردی تا این حد افزایش داشته باشد. تور کیش از اصفهان یا تور مشهد از اصفهان از جمله تورهایی هستند که تنها از اصفهان برای ایران گردی مشغول به فعالیت هستند و عموما در بیشتر زمان های سال خیلی زود تکمیل می شوند. به نظر می رسد این افزایش استقبال از تورهای داخلی متاثر از بالارفتن قیمت دلار نیز باشد. در واقع افرادی هم که در سال های گذشته ترجیح می دادند برای مسافرت به جای گشت و گذار در ایران به خارج از کشور سفر کنند، حالا در تور کیش از اصفهان و دیگر تورها شرکت می کنند و این خود نوید بخش رونق کسب و کارهای ایرانی است.

تور کیش از اصفهان

تورهای طبیعت گردی کیش

اما یکی از دلایلی که کیش را به عنوان یکی از برترین جاذبه های ایران می شناسیم، طبیعت فوق العاده آن است. طبیعت زیبای کیش جاذبه بسیار زیادی دارد تا آنجا که حتی برخی از توریست ها در برنامه کوتاه خود در سفر به ایران، گشت و گذار در طبیعت زیبای قشم را در برنامه خود می گنجانند. قطعا در یک سفر کوتاه با تور کیش از اصفهان، نمی توان به تمامی جاذبه های طبیعی کیش سر زد و قطعا نیاز به زمان بیشتری وجود دارد. در واقع مسافران این تور باید برای اینکه به تمامی این جاذبه ها سر بزنند حتما با برنامه ریزی عمل کنند.
یکی از مواردی که توانسته به رونق توریسم منطقه آزاد کیش کمک کند، صنعت هتلداری است. شاید تاثیری که صنعت هتلداری بر روی افزایش گردشگری طبیعت در کیش و رونق تور کیش از اصفهان و تهران و شیراز و دیگر نقاط کشور داشته است، هیچ عملیات دیگری نداشته است.
طبیعت زیبای کیش متنوع نیز هست. در واقع شما با یک جزیره زیبا با طبیعتی بکر و فوق العاده طرف هستید. از سواحل پهناور این جزیره که در دور تا دور آن قرار گرفته است بگیرید تا بوستان های طبیعی و دلفیناریوم که از جاذبه های طبیعی کیش محسوب می شوند. سر زدن به این جاذبه ها آن هم در خلال تور کیش از اصفهان کمی بعید به نظر می رسد اما سعی کنید تا می توانید برنامه ریزی شده عمل کنید تا به بازدید تمامی آن ها برسید.

سواحل مرجانی جزیره کیش

از ساحل زیبای کیش شروع می کنیم. ساحلی فوق العاده که نمونه آن در دنیا نیز کمیاب است. ساحل مرجانی کیش به عنوان یکی از برترین ساحل های دنیا به حساب می آید که از گذشته مورد توجه بوده است. ساحل زیبای کیش مهمترین، زیباترین و بهترین جاذبه کیش است و هیچ چیز دیگری جای ساحل زیبای این جزیره را نمی گیرد. سر زدن به ساحل مرجانی کیش را هر روز در طول زمانی که در تور کیش از اصفهان هستید، انجام دهید.
ساحل کیش خود به تنهایی یکی از مهمترین جاذبه هایی است که باعث شده جذب توریست های داخلی و خارجی به آن با سهولت بیشتری صورت پذیرد. به گفته برخی محققان، این ساحل حتی خواص درمانی نیز دارد و می توان با استفاده از لمس این ساحل و یا راه رفتن بر روی آن، اثرات درمانی آن را دریافت کرد.
یکی از جاذبه هایی که فوق العاده عالی است و نمی توان از آن به سادگی عبور کرد، غروب زیبای خورشید در ساحل کیش است. با توجه به محدود بودن زمان تور کیش از اصفهان، شما تنها چند بار می توانید غروب خورشید را نظاره گر باشید، پس سعی کنید آن را از دست ندهید. البته فراموش نکنید که طلوع خورشید نیز زیبایی خود را دارد و اصولا با توجه به اینکه ساعت خواب در شب های کیش کمی دیرتر از حد معمول است، صبح ها خواب، مانع از تماشای طلوع زیبای خورشید می شود.

تور کیش از اصفهان
تا هنوز از کنار ساحل زیبای کیش به سمت دیگری نرفته ایم بهتر است کمی هم در مورد جاذبه های تفریحی ایجاد شده در کنار این جاذبه طبیعی در کیش صحبت کنید. تفریحات فوق العاده ای در کنار ساحل تشکیل شده است که همگی آن ها در لذت بردن از ساحل زیبا و آب های نیلگون خلیج فارس نقش دارند.

تفریحات آبی کیش، سفر شما را هیجان انگیزتر خواهد کرد

چتر پاراسل از لذت بخش ترین و هیجان انگیز ترین جاذبه هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. شما با یک چتر بر روی آب های زیبای کیش کشانیده می شوید و این کار را یک قایق موتوری یا جت اسکی انجام می دهد. خود جت اسکی نیز از جمله تفریحاتی است که طرفداران زیادی در تور کیش از اصفهان دارد. البته استفاده از این وسیله نیاز به مهارت دارد اما لذتی فوق العاده عالی را برای شما به ارمغان می آورد. سعی کنید به هیچ عنوان باعث نشوید که قایق موتوری به صورت برعکس بر روی آب بیافتد، در این صورت باید هزینه ای مجزا به عنوان جریمه در ساحل پرداخت کنید. سوار شدن به قایق موتوری و بانانا و بسیاری از تفریحات دیگر آبی نیز می تواند برای شما جذاب و فراموش نشدنی باشد.

تور کیش از اصفهان
اگر کمی از ساحل زیبای کیش دور شویم، به مردم بومی این منطقه می رسیم. تماشای این مردم و صحبت کردن با آن ها خود لذتی وصف ناپذیر دارد و به همین علت توصیه می شود زمانی از گشت و گذار در کیش را به تماشای مردم کیش بگذرانید. فرهنگ فوق العاده غنی مردم کیش خود موید این نکته است که شما باید به آداب و رسوم و فرهنگ این مردم احترام بگذارید. مشخص است که شما با استفاده از تور کیش از اصفهان به این منطقه آمده اید و میهمان هستید. نباید به هیچ عنوان به دید تمسخر به مردم کیش بنگرید.
پوشش خاص مردم کیش به ویژه بانوان و نوع لهجه و آداب و رسوم آن ها برای خود این مردم منطقی و قابل قبول است و برای گردشگران نیز باید لذت بخش باشد. سعی کنید حالا که با تور کیش از اصفهان یا هر شهر دیگری به کیش آمده اید، از آشنایی با این فرهنگ و رسوم لذت ببرید.

تور کیش از اصفهان
لاک پشت های کیش را از نزدیک دیده اید؟

یکی از جاذبه های قابل انکار در کیش، لاک پشت های زیبای این منطقه هستند. دو نوع خاص از لاک پشت در کیش وجود دارد که در کمتر نقطه ای از جهان می توان آن را یافت. لاک پشت نوک دار و لاک پشت سبز را تنها می توانید در کیش پیدا کنید. لاکپشت هایی که علاوه بر نادر بودن، بسیار زیبا هستند و شما را مبهوت تماشای خود می کنند. علاوه بر این لاک پشت ها که عموما در جنوب جزیره کیش پیدا می شوند، یکسری از لاک پشت های غول پیکر نیز در دماغه غربی جزیره حضور دارند که از بالای صخره ها قابل تماشا هستند. لذت تماشای این لاک پشت ها آن هم از نزدیک، یکی از جاذبه هایی است که نمی توان به این سادگی ها در تور کیش از اصفهان، از آن دل کند. به ویژه وقتی آفتاب در حال غروب کردن است و این لاک پشت ها به روی آب می آیند، منظره ای وصف ناپذیر شکل می گیرند که شاید به این سادگی ها نتوان آن را وصف کرد.

تور کیش از اصفهان
جالب است بدانید که غذای این لاک پشت ها، عروس دریایی، اسفنج های دریایی، نوزادان سخت پوستان دریایی و یا نرم تنان است و برخی نیز از گیاهان دریایی تغذیه می کنند. شما می توانید برخی از این لاک پشت ها را در هنگام میل کردن عروس یا اسفنج دریایی ببنید.

باغ وحش کیش

یکی دیگر از جاذبه های کیش که برای مسافران در تور کیش از اصفهان جذاب است، باغ وحش جزیره است. باغ وحش کیش که با نام بوستان آهوان شناخته می شود، یکی از بهترین باغ وحش های موجود در ایران است. علت نام گذاری این باغ وحش به بوستان آهوان این است که علت شکل گیری این باغ وحش، عظیمت تعدادی آهوی در حال انقراض به این مکان بود. بعد از ان به مرور بر حیواناتی که در این باغ وحش اجازه حضور پیدا کردند افزوده شد و حالا در یک فضا به وسعت ۲ هکتار حیواناتی از جمله شیر، گوزن، میمون، روباه و بسیاری از حیوانات دیگر حضور دارند. البته ناگفته نماند که هنوز آهوان موجود در این باغ وحش برخلاف دیگر حیوانات، آزادانه در محیط باغ وحش حرکت می کنند و شما می توانید آن ها را بدون حصار و از نزدیک مشاهده کنید. از جمله دلایل افزایش استقبال از تور کیش از اصفهان وجود جاذبه های طبیعی و گردشگری در این جزیره است.

تور کیش از اصفهان

این موارد تنها برخی از جاذبه های طبیعی در کیش محسوب می شوند. برخی جاذبه های طبیعی دیگر مثل دلفیناریوم و حتی جزیره هندورابی همه ساله پذیرای خیل عظیمی از گردشگران هستند که در تور کیش از اصفهان یا شهر های دیگر به این جزیره آمده اند. سعی کنید برای بازدید از تمامی این جاذبه ها برنامه داشته باشید تا در طول زمان محدودی که در جزیره هستید بتوانید به همه این جاذبه های فوق العاده سرک بکشید و از آن ها لذت ببرید. سعی کنید از زمان خرید و بازارگردی و پاساژگردی کم کنید و عمده وقت خود را در تور کیش از اصفهان صرف لذت بردن از زیبایی های این جزیره کنید.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید