تور استانبول
۰۸
مهر
۱۳۹۷

لذت تجربه تفریحات آبی در تنگه بسفر

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 172 0
Rate this post

دریا نوردی در تنگه بسفر

تنگه ای که قاره آسیا را از اروپا جدا می سازد بسفر یا بوسفور نام دارد. این تنگه یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی استانبول است و می توانید از تفریحات آبی هیجان انگیزی بهره مند شوید. کشتی سواری یکی از لوکس ترین تفریحات استانبول به شمار می رود؛ دریا نوردی بر روی موج های دریای نیلگون مرمر، یکی از لذت بخش ترین تفریحاتی است که مسافران تور استانبول می توانند در این تنگه از آن بهره مند شوند. در زمان سفر میان تنگه بسفر، شاهد چهره دیگری از استانبول خواهید بود و خاطراتی فراموش نشدی از سفر با تور استانبول را برای خود و عزیزانتان به ارمغان خواهید آورد.

سفر به تنگه بسفر با کشتی کروز

تور استانبولدر سفر با تور استانبول، شرکت های داخلی که تور های دریا نوردی با کشتی کروز را برگزار می کنند همراه شوید و با برنامه ریزی دقیق، مشغول تفریح در این بخش از استانبول زیبا باشید. اگر می خواهید به بسفر بروید سفر با کشتی کروز را امتحان کنید؛ برای سوار شدن به یک کشتی کروز مناسب و لوکس به اسکله اصلی که در بخش امین اوغلو و یا کاباتاس و بشیکتاش قرار دارد مراجعه کرده و از آن جا کشتی مورد نظرتان را انتخاب کنید. سفر با کشتی کروز در میان تنگه حدودا دو ساعت به طول خواهد انجامید. بهتر است قبل از این که برای تجربه این تفریح لوکس به اسکله مراجعه کنید، از هزینه کرایه وسایل تفریحی موجود اطلاعات کامل را کسب نمایید.

سفر به تنگه بسفر با کشتی کروز همراه با صرف شام و سرگرمی

تور استانبولاگر تمایل به کشتی سواری همراه با صرف شام و برنامه های سرگرم کننده باشید، می توانید با کشتی کروز این سفر دلچسب را در کنار عزیزانتان تجربه کنید. برای همراه شدن با این سفر ۵ ساعته می توانید از دم هتل محل اقامتتان سوار بر سرویس های مخصوص شده و به اسکله بروید. خدمه کشتی با روی گشاده به استقبال شما آمده و با سرو نوشیدنی و پخش موسیقی زنده از شما پذیرایی می کنند. حال به سمت دماغه تنگه حرکت می کنیم؛ این سفر از ساعت ۱۹ آغاز شده و تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت. در سفر چند ساعته تان در طول تنگه مناظر خیره کننده و چشم نوازی از تاریخ کهن عثمانی را نظاره گر خواهید بود و پل های زیبا و درخشان در شب چشم نوازی خواهند کرد.
منوی غذایی کامل کشتی دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است؛ میتوانید انواع غذا های دریایی و مدیترانه ای به همراه دسر و پیش غذا را سفارش داده و در کنار عزیزانتان از این شام رمانتیک و دلنشین بر کرانه تنگه لذت ببرید. در حین صرف غذا سرگرمی های متنوعی برای شما برگزار می شود که از جمله آن ها می توان به رقص محلی، موسیقی زنده، نمایش اسکوم ماسوک، رقص رومانی، جشن حنا و رقص سنتی شکم اشاره کرد. در پایان این برنامه سرگرم کننده و لذت بخش، متصدی تور استانبول، شما را تا محل اقامتتان همراهی خواهد کرد.

سفر به تنگه بسفر با قایق تفریحی

تور استانبولحکومت بر موج های خروشان تنگه بسفر به وسیله قایق های تفریحی، یکی از آسوده ترین و در عین حال ارزان ترین راه ها برای سفر دریایی به این تنگه زیبا است. با استفاده از قایق های تفریحی می توانید به راحتی میان آب های قاره آسیا حرکت کرده و به قاره اروپا بروید چرا که این تنگه مرزی میان این دو قاره بزرگ است. برای تهیه بلیط می توانید به اسکله قایق های تفریحی مراجعه کرده، اقدام به خرید بلیط نمایید و از سفر ۲۰ دقیقه ایتان میان آسیا و اروپا لذت ببرید.
سفر به تنگه بسفر با قایق بادبانی و به صورت خصوصی

تور استانبول
اگر بخواهید به صورت خصوصی و با دوستانتان سفری دو ساعته در تنگه بسفر را تجربه کنید، می توانید قایق بادبانی کرایه کرده و از تجربه سفری خصوصی در میان تنگه، لذتی وصف نشدنی برای خود و همراهانتان به ارمغان بیاورید. در این سفر دو ساعته می توانید از میان دریا نظاره گر باغ دلمه باغچه، کاخ بیگلربیگی، قلعه راملی، قصر سیراگان و دو پل موجود در تنگه بسفر باشید. اگر به دنبال تجربه حس آرامش و تمدد اعصاب هستید این سفر دریایی مناسب ترین گزینه پیش روی شماست؛ خوردن یک نوشیدنی خنک در کنار لمس آغوش اشعه های طلایی خورشید، لذتی وصف نشدنی را برای شما به همراه خواهد آورد.
در پایان به اسکله بروید خاطرات به یادماندنی این سفر لذت بخش را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز در سفر با تور استانبول این تفریح دریایی را امتحان کنند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید