تور کیش از اصفهان

مزیت های شرکت در تور کیش از اصفهان

ارسال شده توسط: nazemi/ 858 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

جزیره ی کیش، در فاصله ی نسبتا نزدیکی از سواحل جنوبی ایران و در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس قرار دارد. این جزیره، از توابع استان هرمزگان است و بر روی نقشه نیز می توانید آن را در سمت غربی جزیره ی قشم پیدا کنید. همچنین یکی از جزایر مهم خلیج فارس است و در مقابل سایر جزایر کوچک و کم وسعت آب های جنوبی ایران، اندازه وسیع تری دارد.

محبوب ترین امکانات تفریحی و گردشگری در جزیره کیش

اطراف کیش، جزایر کوچکتری واقع شده اند. این منطقه، که ممکن است در مقایسه با سایر شهرها و استان های کشور ایران، کوچک و کم وسعت به نظر بیاید، توانسته است نقش مهمی در گردشگری حوزه ی خلیج فارس ایفا کند؛ چرا که به عنوان یکی از محبوب ترین سوژه های تفریحی و سیاحتی، به همت اهالی و مدیران تبدیل به قطب نمونه ی گردشگری شده است.از چندین دهه پیش، این محل مورد توجه خانواده ها و افرادی است که قصد سفر به نواحی خوش آب و هوا در فصل زمستان را دارند. این پیشینه و استقبال از انواع برنامه های تور کیش از اصفهان و سایر شهرهای کشور، سبب شده تا برای تسهیل رفت و آمد گردشگران، و صرف زمان کمتر برای تردد به جزیره، فرودگاه کیش به بهره برداری برسد. وجود این فرودگاه علاوه بر تردد آسان تر گردشگران داخلی، برای دسترسی بهتر و سریع تر توریستهایی که از کشورهای دیگر قصد سفر به کیش را دارند، نقش مهمی بازی می کند.

تور کیش از اصفهان
به عنوان نمونه، در صورت اجرای تور کیش از اصفهان با هواپیما، فاصله ی زمانی بسیار کمتری صرف رفت و آمد خواهد شد و امکان حضور بیشتر در جزیره وجود دارد. به همین ترتیب، شرکت کننده ی تور می تواند بخش بیشتری از زمان سفر خود را به برنامه های حین سیاحت اختصاص دهد.

ترنسفر مسافر در تور کیش از اصفهان

البته یکی از خدماتی که باید مورد توجه مسافر تور کیش از اصفهان باشد، خدمات ترنسفر از فرودگاه کیش است. این خدمات شامل وسیله نقلیه با راننده برای انتقال مسافران تور از فرودگاه به هتل در هنگام ورد و بالعکس در هنگام ترک جزیره می باشد.
این موضوع سبب شده تا برای شهرهای مرکزی و شمالی ایران، شبیه اصفهان، سفر به جزیره ی کیش در زمان کوتاه تر و با اتلاف وقت کمتری در مسیر رفت و برگشت انجام گردد و لذا در تنوع و گسترش انواع برنامه های تور کیش از اصفهان تاثیر بسزایی داشته باشد.

آب و هوای معتدل، عامل اصلی رونق تور کیش در فصول سرد سال

استقبال از جزیره ی کیش به ویژه در فصل های سرد سال، از طرف اهالی شهری مانند اصفهان که سرمای خشکی را تجربه می کنند، می تواند بسیار دلپسند و لذتبخش باشد. به همین علت، جزیره ی کیش یکی از شناخته شده ترین مقصد های گردشگری به ویژه در ماه های آبان تا فروردین برای اهالی این شهر به حساب می آید هم همین امر باعث رونق روزافزون تور کیش از اصفهان می گردد. از طرف دیگر، بسیاری از شهروندان یا قبلا تجربه ی سفر با کیش را داشته اند و یا از افراد نزدیک به خود، کسانی را می شناسند که یک یا چند بار به کیش رفته اند. با این حساب، سفر به کیش در قالب تور کیش از اصفهان، برای هر یک از اهالی اصفهان در ماه های گفته شده، نوعی وسوسه به شمار می رود.
علاوه بر آب و هوا و اقلیم مساعد کیش، یکی دیگر از عواملی که مسافر را برای شرکت در تور کیش از اصفهان ترغیب می کند، محیط ها و امکانات ویژه ی تفریحی است.

جاذبه های تاریخی و گردشگری کیش

بخشی از این امکانات شامل دیدنی های طبیعی و تاریخی جزیره هستند. به عنوان نمونه، عده ای سواحل مرجانی بی نظیر کیش را برای گردش انتخاب می کنند و برخی دیگر نیز تلاش دارند تا در تورهای ورزشی و دوره های نسبتا حرفه ای که برای انواع ورزشهای آبی و دریایی برگزار می گردد، شرکت کنند.
بخش دیگر امکانات نیز به صورت مصنوعی و دست ساز حاصل تلاش اهالی و مدیران است. انواع سالن های بازی و تجهیزات تفریحی مانند جت اسکی و … جزو این دسته از تفریحات و سرگرمی ها به شمار می رود.

تور کیش از اصفهان
علاوه بر امکانات و شرایط مناسب و پر طرفدار تفریح و سرگرمی، یکی دیگر از مزیت های شرکت در تور کیش را می توان خرید از بازارهای مدرن و بازدید از آخرین نمایندگی های برندهای معروف دانست. البته با وجود نمایندگی برخی از این برندها در سطح شهر اصفهان، خرید از سایر فروشگاه های بزرگ و پاساژهای مجلل کیش، می تواند برای مسافر تور کیش از اصفهان لذتبخش و هیجان انگیز باشد. البته سابقه ی شناخته شده ی کیش در امر تجارت و بازرگانی، محدود به سال های اخیر نمی باشد. هر چند از سالهای گذشته، این جزیره به عنوان منطقه آزاد تجاری به ثبت رسیده، اما پیشینه ی تجارت در کیش به دلیل همجواری آن با مسیرهای دریایی بازرگانی، به قرنها قبل باز می گردد. پس نتیجه می گیریم که با توجه به اصالت موضوع داد و ستد کالا در کیش، می توان بازارگردی و خرید را جزئی اجتناب ناپذیر از برنامه ی مسافران تور کیش از اصفهان دانست.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید