تور مشهد از شیراز
۰۶
اردیبهشت
۱۳۹۷

مشهد هوایی و زمینی

ارسال شده توسط: mehran fallahi/ 465 0
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

شهر شیراز و شهر مشهد دو منطقه گردشگری بسیار شناخته شده و مهم در میان شهر ها و استان های کشور ایران هستند. هر دو شهر نیز از جنبه های نسبتا مشترکی محل حضور گردشگران و مسافران می باشند. یکی از دلایل ورود گردشگران به هر دو شهر، پیشینه فرهنگی و تاریخی و جاذبه های دیدنی و آثار به جا مانده به دلیل همین موضوع است.

زیارت بارگاه مطهر امام رضا

به عنوان نمونه، شهر شیراز با داشتن یادگار هایی از دوره زندیه و یا دوران های دیگر اسلامی، و شهر مشهد به خاطر برخورداری از سابقه زیاد و نقش ویژه در تحولات دوران اسلامی، دارای آثار واجد شرایط خاص است.اما مهم ترین دلیل برای سفر گردشگران به شهر مشهد، وجود بارگاه مطهر حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه السلام) در این شهر است. شهر شیراز نیز به دلیل وجود حرم و آرامگاه حضرت احمد بن موسی معروف به شاهچراغ، برای بسیاری از مسافران و هم وطنان در حکم یک مقصد زیارتی به شمار می رود.در صورتی که مایل به شرکت در تور مشهد از شیراز هستید، اولین موضوعی که باید مد نظر قرار دهید، تعیین وسیله نقلیه است.

همانگونه که همه ما می دانیم، شهر مشهد به برکت وجود بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) رونق فراوانی یافته است و همه ساله تعداد زیادی از زائران را به سوی خود فرا می خواند. شهروندان تهرانی که قصد تجربه سفری زیارتی سیاحتی را دارند، می توانند با تور مشهد از تهران همراه شده و در کنار زیارم حرم امام رضا (ع) از جاذبه های تاریخی این شهر دیدن کنند، به مناطق بکر مشهد مانند ترقبه و شاندیز بروند و با خریداری بلیط استخر های بزرگ این شهر لذتی سرشار از هیجان را تجربه کنند. بازار های زیادی برای خرید سوغات در شهر مشهد وجود دارد که مسافران تور مشهد از تهران می توانند اقلام مورد نیاز و سوغات خود را از این بازار ها که معروف ترین آن ها بازار رضا است خریداری کنند.

تور مشهد از شیراز

فاصله دو شهر شیراز و مشهد زیاد بوده و معمولا با هواپیما طی می شود. میزان استقبال از تور هوایی مشهد به مراتب بیشتر از سایر برنامه ها و روش های سفر به این شهر است. تور مشهد از شیراز با قطار نیز جزو سایر گزینه های سفر به شهر مشهد است. برای تعداد قابل توجهی از گردشگران که مایل به پرداخت هزینه های سفر با هواپیما نیستند و تمایل دارند در تور زمینی مشهد از شیراز شرکت کنند، سفر با قطار یکی از بهترین انتخاب ها و گزینه ها خواهد بود. گروه های دوستانه یا خانوادگی زیادی ترجیح می دهند به صورت دسته جمعی در قالب تور مشهد از شیراز ثبت نام و حضور داشته باشند. در صورتی که این افراد با قطار به سفر خود مبادرت کنند، قادر خواهند بود با در اختیار گرفتن چند کوپه در بست، مسیر طولانی و زمان گیر رفت و برگشت را در کنار یکدیگر طی کنند.

از طرف دیگر، تور مشهد از شیراز با قطار مزیت منحصر به فردی دارد و آن، امکان استراحت و رفع خستگی حاصل از ماندن در مسیر است. هنگامی که با قطار از شیراز به مشهد رفت و سپس برگشت خواهید داشت، امکان خواب و استراحت کامل در کوپه برای شما فراهم خواهد بود. در نتیجه زمان رسیدن به هتل دیگر نیازی به استراحت و تجدید قوا نداشته و به سرعت می توانید به کار ها و برنامه هایی که از پیش مشخص کرده بودید، مشغول شوید. بدون شک اولین کاری که گردشگران تور زیارتی مشهد انجام می دهند، رفتن به حرم مطهر است. ممکن است طی روز های بعدی، مسافران و زائران برای بازار گردی و خرید نیز اقدام نمایند. همچننی سر زدن به مراکز تفریحی و فرهنگی و مناطق خاص دیدنی داخل یا اطراف مشهد، بخش های متفاوت و جذابی از تور مشهد از شیراز را به خود اختصاص می دهند.

تور مشهد از شیراز

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید