تور دبی از اصفهان

معجزه ای به نام میراکل در دل کویر دبی

ارسال شده توسط: nazemi/ 706 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

سفر به دبی همواره یکی از جالب توجه ترین سفر ها برای مسافران تور لحظه آخری دبی از اصفهان خواهد بود. اما نکته جالب تر که دانستن آن در سفر چند روزتان به دبی مهم است، گشت و گذار در دل باغ سرسبز و رنگارنگ در دل این منطقه کویری است. تکه ای بهشت در کویری به نام دبی! تعجب نکنید ما در رابطه با مکانی اعجاب انگیز به نام باغ گل های میراکل صحبت می کنیم. این بهشت کوچک میراکل نام دارد و آن را با نام بهشت دبی می شناسند. این باغ با افکار شما معجزه می کند انگار تمام فکرهای خسته کننده و منفی از شما دور می شود، میلیون ها گل در این باغ رویایی گرد هم آمده اند تا مکانی فوق العاده را برای شما عزیزان در تور دبی از اصفهان لحظه آخری بسازند، جایی که با هیچ جای کره زمین قابل مقایسه نیست.

اما شاید این سوال در ذهنتان نقش ببندد که چگونه در این هوای گرم و آفتاب سوزان دبی باغی به این وسعت و با اینهمه زیبایی بنا کرده اند؟ تور دبی از اصفهان ارزان را همراهی کنید تا به معرفی این باغ سرسبز پرداخته و پی به اسرار آن ببریم.

تور دبی از اصفهان

معرفی باغ گل میراکل دبی

مکانی خوش آب و هوا و سر سبز در دل منطقه ای کویری بی شک هوش از سر تمام گردشگران تور دبی از اصفهان خواهد برد. این مکان زیبا و چشم نواز در دل کویر نهفته است در قلب شهر دبی!

برای جلوه دادن هر چه تمام تر به این مجموعه از معماری خاصی استفاده کرده اند تا این باغ گل به شکل ۳ بعدی و برجسته به نظر بیاید و چشم همگان را به خود خیره کند. در تمام بخش های این مکان ماکت هایی از ماشین، ساختمان یا حتی برج ها قرار داده اند که آن ها را با گل پوشانده اند به عبارت دیگر در اتومبیل ها، مجسمه ها و اشیایی از این دست گل کاری کرده اند. وجود پروانه های رنگارنگ در این مجموعه برای همگان جالب توجه خواهد بود. یکی از جذاب ترین نکات دیگر درباره باغ گل میراکل وجود باغی به نام باغ پروانه در آن است که محل نگهداری صدها پروانه ی زیبا و رنگین می باشد. با تور لحظه آخری دبی از اصفهان همراه باشید تا بیشتر با باغ پروانه و دیگر قسمت های میراکل آشنا شویم.

از باغ گل های شهر دبی دیدن کنید!

محوطه اصلی باغ گل میراکل دبی همانند پارکی بسیار بزرگ و مملو از گل است که هر گوشه آن رنگ و شکل خاصی دارد. توجه داشته باشید که گیاهان دارویی جالبی هم در این باغ وجود دارند که از ۲۰۰ کشور جمع آوری شده اند. از مهم ترین تفریحات موجود در باغ گل میراکل یا معجزه دبی قدم زدن و لذت بردن از دیدن این همه گل گوناگون در یک منطقه کویری است. گل های این باغ ها همه ساله ترمیم و بازکاشت می شوند بنابراین اگر دو سال متوالی هم با تور لحظه آخری دبی از اصفهان به دیدار باغ گل میراکل بروید باز هم برایتان جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.

لازم به ذکر است که قسمتی از این باغ گل هم به گیاهان خوراکی اختصاص داده شده است که بسیار مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

تور دبی از اصفهان

باغ پروانه

بخشی از این باغ بزرگ به پروانه های اختصاص داده شده است و می توانید زمانی که با تور دبی از اصفهان به این شهر مدرن سفر می کنید به باغ گل میراکل بروید، از انواع و اقسام گونه های مختلف پروانه بازدید کرده و لذت ببرید. پروانه های این قسمت باغ از ۲۶ ناحیه مختلف جهان جمع آوری شده اند و به صورت حدودی ۱۵۰۰۰ گونه ی مختلف دارند. این قسمت از باغ میراکل سرپوشیده است تا پروانه ها در کل محوطه پخش نشوند. از نظر ظاهری باغ پروانه از ۹ گنبد پلاستیکی تشکیل شده که محل زندگی پروانه ها می باشند.

اینجا همه چیز حول پروانه ها می چرخد، نوع طراحی و تزئین، دکوراسیون و گیاهانی که در باغ وجود دارد همه و همه برای راحتی پروانه ها تهیه شده اند.

حوضچه ماهی ها

زیبایی های این مجموعه تمامی ندارد و زمانی که با تور دبی از اصفهان ارزان پا به این بهشت کوچک می گذارید، شاهد حوضچه هایی خواهید بود که ماهی های رنگارنگ در آن خود نمایی می کنند. می توانید مدتی را لب این حوضچه ها نشسته، از تماشای ماهی ها لذت ببرید و لحظات خوشی را در تور دبی از اصفهان برای خود رقم بزنید.

تور دبی از اصفهان ارزان

سوغات دبی با طرحی از گل و پروانه

اگر با تور دبی از اصفهان به باغ گل های دبی رفته اید و به دنبال سوغات منحصر به فرد می گردید، قسمتی در این باغ وجود دارد که شما می توانید انواع و اقسام سوغاتی هایی که رد پایی از پروانه ها و گل های این شهر مدرن را دارند، برای دوستان و آشنایان خود خریداری کنید.

اغلب اشیایی که در این فروشگاه ها در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد مارک و آرم پروانه و باغ گل دبی را دارند به همین دلیل می توانند از بهترین گزینه ها برای سوغات باشند.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید