تور کیش از تهران

معیار قیمت گذاری تور کیش

ارسال شده توسط: nazemi/ 869 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

جزئیات سفر به کیش با تورهای مسافرتی

 

با توجه به استقبال فراوان مسافران از تور کیش از تهران، این برنامه هر ساله در قالب خدمات بهتر و امکانات بیشتری برگزار می شود. به طور کلی استقبال مسافران و مخاطبین از یک تور مسافرتی به مقصدی خاص، چند نتیجه و اثر به دنبال دارد. اول این که موجب می شود تعداد برگزار کنندگان این برنامه به مرور افزایش یابد. امروزه صدها آژانس، دفتر مسافرتی و گروه های دارای مجوز از مراجع قانونی، برگزاری تور کیش از تهران را جزو اصلی ترین سفر های خود قرار داده اند. با توجه به هزینه های نسبتا خاص و فضای گردشگری جزیره کیش، این برگزار کنندگان سعی کرده اند از راهنمایان مجرب و برنامه ریزی های پر بار و مورد استقبال، استفاده نمایند. همچنین متولیان تور کیش از تهران تلاش دارند تا دو مورد از اصلی ترین محور های یک سفر ایده آل را نیز تا جای ممکن به بهترین شکل تامین نمایند. این دو مورد نیز عبارتند از نحوه رفت و برگشت و وضعیت اسکان مسافر!

معیارهای قیمت گذاری تور کیش از تهران

 

در حقیقت اگر به تفاوت ها و معیار های برگزاری و قیمت گذاری یکی از تور های مسافرتی مانند تور کیش از تهران و یا قشم از اصفهان دقت داشته باشید، متوجه تاثیر این دو مورد بر سیاست گذاری ها خواهید شد. نوع وسیله ای که مسافر با آن تا مقصد و سپس برای بازگشت تا شهر خود جابجا می شود، تاثیر انکار ناپذیری بر قیمت تور کیش از تهران خواهد داشت. مثلا این که مسافر با هواپیما در قالب تور هوایی کیش رهسپار شود یا این که در قالب تور کیش از تهران ریلی خود را به نگین خلیج فارس برساند. علاوه بر وسیله و رفاه مسافر برای جابجایی از مبدا به مقصد و بالعکس، محل و چگونگی اسکان نیز برای مسافران اهمیت بالایی دارد. می دانیم که کیش یک قطب گردشگری و دارای اهمیت خاصی در میان سایر مناطق گردشگری کشور است؛ در نتیجه رسیدگی به زیر ساخت های مهم برای جذب گردشگر به خصوص در زمینه اقامت، می تواند تا جای ممکن مقدمات پیشرفت و توسعه مناطق و جزایر جنوبی کشور در این حوزه را فراهم کند. به بیان واضح تر، مسافر تور کیش از تهران یا به طور کلی تور کیش، با ارزیابی وضعیت اقامت گاه ها و هتل ها و محل های اسکان می تواند به جمع بندی مطلوبی برای ادامه تردد خود درآینده به این جزیره برسد.

 

تور کیش از تهران

 

تور کیش از تهران برنامه ای با سابقه طولانی چند دهه است. در سال های قبل از انقلاب نیز، وسایل ارتباط جمعی و شبکه های مجازی برای معرفی ویژگی ها و خصوصیات بی نظیر این جزیره زیبا و تبلیغ و اطلاع رسانی وسیع، وجود نداشتند. با این حال، شمار همسفران و شرکت کنندگان در این تور از افزایش قابل ملاحظه ای برخوردار بود.

 

جلب رضایت مشتری، عامل اصلی فروش تورهای مسافرتی

 

یکی دیگر از مسائلی که باید به عنوان پیامد استقبال از تور کیش به آن پرداخته شود، بالا رفتن میزان رقابت در میان تمامی متولیان مختلف این تور است. تور کیش از تهران از جمله تور هایی است که ممکن است در ظاهر یک سفر ساده و معمولی به حساب بیاید. با این حساب، نباید پیامد بعدی استقبال از این تور را نادیده گرفت که آن هم عبارتست از فضای رقابتی. اگر در گذشته تعداد انگشت شماری از آژانس ها و دفاتر مسافرتی به برگزاری تور کیش مبادرت می کردند، امروزه در هر خیابان و محل یکی از این دفاتر و موسسات برای چنین فعالیت هایی در زمینه گردشگری تفریحی، مشغول به کار هستند. بدون شک در صورتی که این دفاتر نتوانند جلب رضایت حداکثری مشتریان خود را محقق کنند و آن طور که باید و شاید، سفری خوش برای ان ها تامین نمایند، از فضای این حوزه کاری عقب خواهند ماند.

 

در هر دوره از افت و خیز های صنعت گردشگری کشور ایران، شرایط و چالش های متفاوتی برای اهالی این صنعت و ارائه دهندگان انواع خدمات مسافرتی به وجود آمده است. شاید سال های اخیر را بتوان پر رونق ترین دوره برای گردشگری جزیره کیش دانست. چرا که میزان ثبت نام و شرکت در این نوع تورها، به مراتب نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است. بخش مهمی از این سفرها، مربوط به زیبایی های دیرینه کیش و ارزش های طبیعی و فرهنگی آن است. در مجموع بدون برخورداری از یک روال کارآمد و آینده نگر، نمی توان انتظار حفظ و احیای پاتوق های مسافرتی و میهمان پذیری در هر یک از مناطق زیبای کشور را داشت. با یک سیاست گذاری حساب شده بر اساس معیار های گردشگری پایدار و حفظ محیط زیست و میراث فرهنگی مناطقی همچون جزیره کیش و جزیره قشم، شاهد تداوم سفر دوستداران این مناطق از اقصی نقاط کشور هستیم.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید