تور لحظه اخری قشم از اصفهان

مهارت شرکت در تور لحظه آخری

ارسال شده توسط: nazemi/ 1280 0
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

استقبال بی نظیر از تورهای لحظه آخری

همه ما به نوعی مستقیم یا غیر مستقیم مخاطب برنامه های آژانس های مسافرتی تفریحی یا زیارتی بوده و یا هستیم. این برنامه ها می تواند انواع تور های داخلی، تور های خارج از کشور و یا تور لحظه آخری باشد. اهداف این سفر ها نیز ممکن است از سرگرمی و استراحت گرفته تا زیارت و یا سفر های تجاری و بازرگانی، متغیر باشند.

اما در میان این شیوه های گوناگون مسافرت، تور های لحظه آخری از استقبال ویژه و خاصی برخوردار شده اند. این نوع سفر ها در میان انواع گروه ها و سلیقه های مختلف برای سفر،  جایگاه خوبی پیدا کرده اند و البته مخاطبین مخصوص خود را دارند.

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

قیمت تور لحظه آخری قشم از اصفهان

یکی از عوامل و حتی می توان گفت مهم ترین عاملی که باعث شده تا بسیاری از گردشگران و حتی خانواده ها و گروه هایی که گردشگر حرفه ای هم نیستند، از تور لحظه آخری استفاده کنند، قیمت مقرون به صرفه این تور است. به طور کلی، زمانی که ظرفیت تور های عادی به حد نصاب نرسند، آژانس برگزار کننده برای باقیمانده صندلی ها و بلیط های خالی، تصمیم دیگری می گیرد و آن ها را با قیمت کمتر به فروش می رساند. این روش و فروش ارزان تر، به تور لحظه آخری معروف شده است. دلیل این نام گذاری، اعلام قیمت های کمتر صندلی های باقی مانده در فاصله یک روز یا چند ساعت مانده به برگزاری تور است. در میان انواع این قبیل آگهی ها، می توان به تور لحظه آخری مشهد و یا تور لحظه آخری قشم و کیش و … از شهر های گوناگون کشور اشاره نمود.

این قبیل برنامه ها، از چنان محبوبیت بالایی برخوردار شده که برخی از گردشگران، فقط مشتری تور لحظه آخری هستند. بدون در نظر گرفتن هزینه های پایین تر، دلیل خاص دیگری برای طرفداری از این دسته از آگهی ها وجود ندارد.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

امکانات و خدمات در تورهای لحظه آخری

موضوع دیگری که نباید در مورد تور لحظه آخری نادیده گرفته شود، این است که امکانات و خدمات این نوع برنامه در مقایسه با تور های عادی، تفاوتی ندارد. به عبارت دیگر، اینطور نیست که آن گروه از افراد ثبت نام شده برای تکمیل ظرفیت خالی تور در قالب لجظه آخری، از خدمات و امکانات کمتری نسبت به همسفر ها و دیگر مسافرین برخوردار باشند. تفاوت این عده با سایرین در این مسئله است که زمان کمتری تا ساعت حرکت قطار یا پرواز هواپیما در اختیار داشته اند و لذا از این بابت، شرایط سخت تری برای مهیا شدن و جمع آوری وسایل داشته اند.

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

چگونه آماده سفر با تورهای لحظه آخری باشیم؟

همان طور که اشاره شد، گردشگران خاصی مشتری تور لحظه آخری به حساب می آیند. چرا که چگونگی آماده شدن برای شرکت در تور لحظه آخری، نیاز به تمرین و تا حدودی مهارت دارد. افراد و گروه هایی که برای شرکت در برنامه های لحظه آخری تبحر بیشتری دارند، می دانند که لازم است همیشه چمدان خود را آماده نگاه داشته و لوازم ضروری را در گوشه ای در دسترس قرار دهند. به این ترتیب، با دنبال کردن آگهی های لحظه آخری و پیدا کردن آگهی مناسب و آژانس معتبر، قادر خواهند بود در اولین فرصت سایر موارد ضروری را بردارند. معمولا بخش قابل توجهی از مشتریان و طرفداران تور لحظه آخری را علاقه مندان به طبیعت گردی تشکیل می دهند. این افراد در بیشتر ایام سال، کوله پشتی آماده و مجهز خود را در دسترس داشته و به محض مشاهده آگهی مورد نظرشان، آن را تکمیل کرده و به همراه می برند.

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

البته برای برخی از سفر های لحظه آخری مانند تور لحظه آخری مشهد، موضوع طبیعت گردی چندان مطرح نیست. اگر قصد شرکت در تور لحظه آخری زیارتی را دارید، بد نیست بدانید که اسباب و لوازم چندان زیادی نیاز نخواهید داشت، چرا که بیشتر امکانات مورد نیاز در هتل یا اقامت گاه مناسب ارائه خواهد شد. این مورد به شرطی است که در یک آژانس خوش سابقه و با اطلاع کامل پیرامون امکانات و خدمات تور، ثبت نام کرده باشید. غیر از سفر های زیارتی، برنامه هایی همچون تور لحظه آخری قشم یا کیش یا به سایر مقصد های تاریخی و طبیعی، می تواند فرصت ارزان قیمتی به منظور طبیعت گردی باشد.

 

تور لحظه اخری قشم از اصفهان

راهنمای خرید تور لحظه آخری

در هنگام استعلام و پیگیری آگهی ها، می بایست حتما به جزئیات مربوط به موسسه و دفتر برگزار کننده توجه داشته باشید. ضمن این که پس از احراز سابقه و اطمینان شما برای اعتبار آژانس، باید به خوبی در مورد محل اقامت و همچنین خدمات و امکانات آن جا نیز اطمینان حاصل کنید.

با توجه به این که تور لحظه آخری فرصت کمی برای بررسی این مسائل به شما می دهد، اما هماهنگی برای داشتن سفری آسوده با کمترین مشکل و بیشترین بازدهی، لازمه شرکت در هر برنامه است.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید