تور کیش از اصفهان

چرا تور کیش از اصفهان؟

ارسال شده توسط: nazemi/ 1030 0
Rate this post

برای اهالی شهر اصفهان، به دلیل برخورداری از هوای سرد و خشک زمستانه و همچنین دوری از مناطق دریایی و سواحل شمالی و جنوبی کشور، سفر به جزایر پراکنده در خلیج فارس از جمله جزیره ی کیش، می تواند یکی از بهترین انتخاب های تفریحی برای مسافرت و سیاحتی زمستانی باشد.
البته این سیاحت زمستانی به معنای سفر به مناطق برف پوش و سرد و تجربه ی یک زمستان شدید نیست، بلکه دقیقا برعکس: هدف از شرکت در تورهای مسافرتی به مناطق جنوبی کشور از جمله تور کیش از اصفهان، ایجاد تنوع و تفاوت در حال و هوای زمستانی خواهد بود. چرا که در فصول سرد سال، نواحی جنوبی ایران برای اهالی مناطق مرکزی و شمالی، دارای آب و هوایی معتدل و مطلوب و شبهایی خنک و دلپسند می باشند و به همین دلیل برای تغییر حال و هوای ناشی از فصل سرما، تجربه ی لذتبخش و متفاوتی خواهند بود.
جزیره ی کیش از جمله جزایر خلیج فارس و از توابع استان هرمزگان، شناخته شده ترین و معروف ترین این جزایر به لحاظ برخورداری از امکانات و شرایط پذیرش مسافر از دیرباز است. حتی در سال های قبل از انقلاب نیز این جزیره مورد توجه افراد متمولی بوده است که قصد داشته اند چند روز از سال را به گردش و سیاحت در آب و هوای گرمسیری و اقلیم دریایی اختصاص دهند.

تور کیش از اصفهان
در حقیقت آب و هوای این جزیره در فصل سرد سال، با روزهای معتدل و شب های خنک و همچنین رطوبت متوسط و دلپذیر، قطب گردشگری مهمی را در حاشیه دریاهای جنوبی ایران ایجاد نموده است.
همچنین وسعت جزیره و سابقه ی سکونت بومیان از قرن های گذشته در آن، که عموما به کار ماهیگیری و صید و خرید و فروش مروارید مشغول بوده اند، توانسته است پشتوانه ی قابل توجهی را برای این جزیره شکل دهد. در حقیقت برای مسافر تور کیش از اصفهان، بررسی و مطالعه پیرامون سوابق و تاریخچه ی این نگین خوش آب و هوای خلیج فارس، موجب برنامه ریزی بهتر برای سیاحت و بهره مندی بیشتر از فرصت گردشگری خواهد گشت.

به دلیل همین شرایط اقلیمی ویژه و مطلوب و همچنین سابقه ی سکونت و فعالیت های تجاری و دریایی در کیش، هر سال بیش از یک میلیون نفر از شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان، این ناحیه را به عنوان هدف سیاحت و گردشگری خود انتخاب می کنند و لذا برگزاری تورهای کیش از جمله تور اصفهان به کیش، در طول سال های اخیر از رونق و استقبال رو به افزایشی برخوردار شده است.
بخش قابل توجه مسافران و علاقمندان به سیاحت در جزیره ی کیش از جمله مسافران تور کیش از اصفهان، و آنهایی که از سایر کلان شهرهای ایران به کیش سفر می کنند، تمایل دارند علاوه بر تغییر در روحیه و تجربه ی آب و هوایی متفاوت و استراحتی به دور از هیاهو و شلوغی شهر خود، بخشی از وقت خود را صرف بازارگردی و گشت و گذار در پاساژها و فروشگاه های بزرگ و کوچک این جزیره اختصاص دهند.
در واقع تعداد رو به رشد گردشگران به این جزیره، منجر شده تا زمینه ی بسیار وسیعی برای توسعه ی فرصت های تجاری و واردات و فروش کالاهای گوناگون از برندهای معتبر یا درجه دوم و سوم جهانی در آنجا فراهم گردد. همانطور که گفتیم سابقه ی تجارت در کیش نسبتا طولانی است و پاساژهای امروزه به دنبال همان عوامل قدیمی به ویژه نزدیکی به سواحل ایران و همچنین نزدیکی به مسیر آبی تنگه هرمز، توسعه یافته و هر روز با تردد بیشتر مخاطب و مشتری مواجه هستند.
از همین رو، با شرکت در تور کیش از اصفهان نیز می توانید بخش قابل توجهی از زمان سفر خود را به گشت و گذار در مراکز خرید و تهیه پوشاک، لوازم و اسباب منزل و همچنین سایر اقلام مورد نیاز بگذرانید.

در سفر به کیش باید حتما به پارک دلفین های آن سر زد، دیدن دلفین های جزیره کیش خالی از لطف نیست.

تور کیش از اصفهان
از دیگر دلایل بسیار مهمی که می تواند انگیزه ی سفر به جزیره ی کیش باشد، امکانات و شرایط انواع فعالیت ها، سرگرمی ها، ورزش ها و تفریحات دریایی و صحرایی در این جزیره است. به بیان بهتر، به دلیل برخورداری همزمان کیش از صحراها و نواحی بیابانی، سواحل مرجانی و ماسه ای و همچنین ناحیه دریایی کم عمق و زلال در اطراف خود، حتی برای کسانی که قصد خرید و پاساژگردی نداشته باشند و صرفا با هدف استراحت، ورزش و سرگرمی به این سفر پرداخته باشند، خدمات و انواع امکانات نیز گرد آمده است.

البته گاهی بهره مندی تفریحی و ورزشی از کیش نیاز به تجهیزات و امکانات ویژه و مدرن ندارد. حتی دوچرخه سواری، پیاده روی و دویدن در امتداد سواحل ماسه ای و همچنین شنا در پلاژهای تعین شده نیز ممکن است برای بسیاری از مسافرین از جمله همسفران تور کیش از اصفهان، موجب آرامش و آسودگی و رضایت خاطر فوق العاده شود.
با توجه به تمامی این موارد، نیاز است تا یکی از اصلی ترین زیرساخت های گردشگری و میهمان پذیری یعنی اقامت و هتل مناسب و درخور، فراهم باشد و از این بابت نیز انصافا باید به کیش نمره ی قبولی داد. پس اگر قصد ثبت نام در تور کیش از اصفهان دارید، باید خیالتان بابت تعداد و تنوع هتل ها و اقامت گاه ها، آسوده باشد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید