تور دبی از اصفهان

چرا سفر به دبی با تور دبی از اصفهان پر رونق است؟

ارسال شده توسط: nazemi/ 2085 2
Rate this post

سفرهای خارجی در سال های اخیر رشد مضاعفی داشته است و مردم ایران ترجیح می دهند که در برنامه های خود علاوه بر ایران گردی، جهانگردی را نیز بگنجانند. یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در سال های اخیر دبی بوده است. تور دبی از اصفهان و تهران و مشهد و دیگر شهرها به صورت دائم برگزار می شود و همواره نیز متقاضیان خود را دارد. در واقع تنوع بالای اهداف برای سفر به دبی است که این تور را در زمره بهترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان قرار داده است.

تنوع بالای جاذبه های موجود در دبی باعث شده تا همه ساله مردم ایران به ویژه اصفهانی ها از سفر به این منطقه استقبال کنند. تور دبی از اصفهان به عنوان یکی از پر رفت و آمد ترین تورهای خارجی محسوب می شود که از همه نظر فوق العاده است. سفر به دبی با استفاده از این تور می تواند لحظات خوب و خوشی را برای شما به ارمغان بیاورد که فراموش نشدنی هستند

اما چرا سفر به دبی تا این اندازه پر رونق است؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است و تقریبا جواب مشخصی برای آن پیدا نمی شود. در ادامه این مطلب به نکاتی اشاره می کنیم که می تواند تا حدودی پاسخ به این سوال باشد.

تور دبی از اصفهان

دبی همسایه ای آشنا!

یکی از دلایلی که تور دبی از اصفهان با رونق همراه است، نزدیک بودن این شهر شیخ نیشین به ایران است. شما مدت زمان زیادی برای رسیدن به دبی در هواپیما نیستید و تنها بر فراز خاک ایران و بعد آب های خلیج فارس پرواز می کنید. همین موضوع توانسته جذابیت ویژه ای برای دبی ایجاد کند. همانطور که مردم سفر به ترکیه را به علت نزدیکی این شهر به ایران مورد توجه قرار می دهند، تور دبی از اصفهان نیز به خاطر همین ویژگی رونق خوبی دارد.

نکته دیگری که باید در اینجا به آن اشاره کنیم این است که به دلایل وجود شغل در این منطقه، دبی همسایه ای آشنا به حساب می آید. این بدان معنی است که شما در دبی و در مکان های مختلف و حتی ادارات با زبان فارسی و حتی لهجه شیرینی اصفهانی مواجه می شوید و به هیچ عنوان احساس غریبی نمی کنید. ایرانی ها حتی در دبی یک بیمارستان اختصاصی دارند که در آن متخصصان داخلی مشغول ویزیت بیماران هستند.

 

تجارت آزاد در دبی

یکی از ویژگی های مهم دیگر دبی که باعث شده تا این شهر به عنوان یک مقصد برای ایرانیان به ویژه اصفهانی محسوب شود، تجارت آزاد در دبی است. در واقع بسیاری از مسافران تور دبی از اصفهان، تجار و بازرگانانی هستند که برای تجارت راهی دبی می شوند. این افراد حتی در دبی دفتر کار نیز دارند و به صورت کامل کسب و کاری را در این منطقه راه اندازی کرده اند.

علاوه بر کسانی که برای تجارت به دبی سفر می کنند. بسیاری از افراد هستند که برای خرید مایحتاج خود با قیمت های پایین تر راهی دبی می شوند. به جرات می توان گفت که بسیاری از افرادی که با تور دبی از اصفهان راهی این شیخ نشین می شوند، هدفی جز خرید ندارند و در کنار خرید به جاذبه های دیگر موجود در دبی نیز سر می زنند و از آن جاذبه ها نیز لذت می برند.

ساحل دبی

یکی از جذابیت های ویژه دبی ساحل این منطقه است. ساحل فوق العاده زیبای این منطقه و منظره زیبای خلیج فارس می تواند لحظات فوق العاده ای را برای مسافران تور دبی از اصفهان رقم بزند و همین موضوع است که باعث می شود تا این تور تا این حد استقبال داشته باشد. تور دبی از اصفهان در فصل زمستان با استقبال بیشتری مواجه می شود و علت هوای بهتر دبی است. در این صورت است که افراد می توانند دل را به دریا بزنند و از گرمای این آب در فصل زمستان نهایت استفاده را ببرند. در واقع لذت بردن از ساحل و یا شنا در سواحل زیبای دبی می تواند تجربه ای فوق العاده باشد. اصولا افراد سعی می کنند از ساحل زیبای دبی نهایت استفاده را ببرند.

تور دبی از اصفهان

یکی از مهمترین جاذبه هایی که در ساحل دبی وجود دارد، تفریحات آبی دبی است. جت اسکی و پاراسل از محبوب ترین تفریحاتی هستند که شما در تور دبی از اصفهان به آن دسترسی دارید که می تواند برای شما و همراهانتان جذاب باشد. این تفریحات آبی در دبی فوق العاده است و در کمتر جایی از دنیا قابل تجربه کردن است. به همین علت عموما افراد این تفریحات را در لیست مواردی که در تور دبی از اصفهان باید به آن بپردازند قرار می دهند.

لذت آفتاب گرفتن در سواحل گرم دبی نیز فوق العاده است. بسیاری از مسافران تور دبی از اصفهان به علت آفتاب گرفتن در سواحل زیبای دبی به این منطقه سفر می کنند. کلوب های مختلفی برای آفتاب گرفتن ایجادذ شده که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند.

 

فستیوال های دبی

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود تا مسافران زیادی برای تور دبی از اصفهان وجود داشته باشند، فستیوال هایی است که در دبی برگزار می شود. فستیوال های دبی می توانند محل مناسبی برای عاشقان خرید باشند. این فستیوال ها عموما در دو نوبت از سال برگزار می شود و همگی آن ها جذابیت های ویژه خود را دارند. به همین علت است که نمی توان به این سادگی ها از کنار این فستیوال ها گذشت و باید به عمق بیشتری به آن ها نگاه کرد. فستیوال های دبی همواره توانسته اند افراد زیادی را از سراسر جهان به سمت خود جذب کنند. چه این فستیوال ها خرید و فروش باشند و چه فرهنگی و هنری! در واقع دبی به مکانی برای برگزاری جشنواره ها و فستیوال ها بدل شده است و بسیاری از افراد در روزهای خاصی از سال فقط و فقط برای حضور در این فستیوال ها با تور دبی از اصفهان راهی این شهر می شوند.

اطلاع از این فستیوال ها و نحوه خرید تور دبی از اصفهان ویژه این جشنواره ها باید از مراکز معتبری صورت پذیرد که کانال اطلاع رسانی چهارسوگشت سپاهان نیز یکی از این کانال ها است. این تورها با هدف سفر فستیوالی به دبی چیده می شوند و ویژگی های خاص خود را دارند.

 

برج های دبی

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده تا تور دبی همواره پر رونق باشد، وجود این برج ها و آسمان خراش هایی است که سر به آسمان برده اند. این آسمان خراش ها در هیچ کجای دنیا یافت نمی شوند. بلندترین برج جهان در دبی قرار دارد و لذت رفتن به بالاترین نقطه دست ساز انسان لذتی فوق تصور را به شما خواهد داد. شما با رفتن به بالای این آسمان خراش ها می توانید دبی و خلیج فارس را از بالا نظاره کنید و پهنای آبی خلیج فارس را در ذهن خود به خاطر بسپارید. توجه داشته باشید که برج های دبی در روزهای ابری جذابیت های خاص خود را دارند و حس بالا رفتن از درون ابرها قابل تجربه کردن است.

 

 

اقامت راحت در دبی

اقامت داشتن بدون دغدغه در دبی باعث شده تا تور دبی از اصفهان برای افراد جذاب شود. در واقع هتل های حرفه ای ساخته شده در دبی توانسته اند رضایت مسافران را جلب کنند و به همین علت تقاضا برای رفتن به دبی بیشتر می شود. با توجه به جاذبه های مختلفی که در دبی وجود دارد اقامت داشتن بدون دردسر در چند روزی که در دبی هستید بسیار مهم است و برای همین مسئولان دبی تلاش کرده اند این اقامت راحت را در اکثر هتل ها ایجاد کنند.

البته مشخص است که هرچه کیفیت هتل بیشتر باشد قیمت بالاتری نیز دارد. در واقع این شما هستید که تصمیم میگیرد چه هتلی بروید و چه نوع اقامتی داشته باشید اماعموما تور دبی از اصفهان دارای هتل های با کیفیتی است که هر کدام از آن ها می توانند یک اقامت دلچسب در دبی را برای شما به ارمغان بیاورند. سعی کنید قبل از خرید تور دبی از اصفهان مشخص کنید که دقیقا به چه امکاناتی نیاز دارید و چه هزینه ای برای تور دبی کنار گذاشته اید تا بهترین هتل را انتخاب کنید.

تور دبی از اصفهان

سخن پایانی در مورد جذابیت تور دبی از اصفهان

آنچه که در بالا به آن اشاره کردیم تنها برخی از نکاتی بود که باعث شده اند تا تور دبی از اصفهان با جذابیت همراه شود. دبی شهری شیخ نشین در امارات است که به دلایل مختلفی در جهان جذابیت پیدا کرده و موارد بیان شده تنها بخشی از این موارد بوده اند. البته توجه داشته باشید که در دبی قوانین سخت گیرانه ای وجود دارد و شما باید تابع این قوانین باشید تا در تور دبی از اصفهان دچار مشکل نشوید. بسیاری از هموطنان به دلایل بیان شده بله تور دبی رفته اند اما به دلیل عدم رعایت قوانین دبی سال ها در زندان های دبی گرفتار بوده اند و یا مجبور به پرداخت جریمه شده اند. سعی کنید در سفر به دبی با تور دبی از اصفهان تمامی نکات و موارد سفر به دبی را مطالعه و رعایت کنید. برای این کار می توانید به پادکست ۴ سو نیز که در سایت www.4soogasht.com وجود دارد مراجعه کنید.

Administrator
2 نظرات
 • Mehdi
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۶

  برای سفر به دوبی پاسپورت چقدر باید اعتبار داشته باشه؟

  پاسخ
 • Shima
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۶

  سلام. ممنون از مطلب خوبتون. تور دبی در چه ایامی کمترین قیمت رو داره؟ اگه ممکنه لیست قیمت تور دبی به همراه تعداد روز اقامت و هزینه برای من ارسال کنید.

  پاسخ

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید