تور لحظه آخری قشم از اصفهان

کشف اسرار بزرگ ترین جزیره ایران!

ارسال شده توسط: nazemi/ 820 0
Rate this post

قبل از سفر با تور لحظه آخری قشم از اصفهان کمی با تاریخ این جزیره زیبا آشنا شوید.

نام جزیره قشم با تنگه هرمز در ساحل جنوبی ایران در شرق خلیج فارس گره خورده است. جزیره‌ قشم در استان هرمزگان واقع شده و بزرگ ‌ترین جزیره‌ ایران در میان آب های خلیج فارس است. قدمت قشم به دوران ساسانی می ‌رسد و زبان قشمی‌ها فارسی با گویش بندری است. به دلیل طول زیاد، این جزیره در میان اعراب منطقه به نام جزیره الطویله و در میان فارس ها به جزیره دراز معروف بوده است. قشم همچنین بندر آزاد تجاری نیز هست که این جزیره را از این لحاظ در تجارت جهانی بسیار ارزشمند کرده است.

تور قشم از اصفهان

از هر طرف که نگاه کنید قشم مقصد جذابی است که می توانید با تور قشم از اصفهان این سفر مهیج و جذاب را تجربه کنید. ساحل، جنگل، غار و مرکزخرید های رنگارنگ قشم، گردشگران تور لحظه آخری قشم از اصفهان را خرسند و شادمان روانه‌ دیارشان می ‌کند. این جزیره از شمال به شهر بندرعباس، مرکز بخش خمیر و قسمتی از شهرستان بندر لنگه، از شمال شرقی به جزیره‌هرمز، از شرق به جزیره‌لارک، از جنوب به جزیره‌ هنگام و از جنوب غربی به جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی محدود می ‌شود. قشم با تمام جاذبه‌های طبیعی و تاریخی ‌اش نمی ‌تواند شما را به داشتن سر و صدا دعوت کند! اینجا، مأمن سکوت و آرامش است! وقتی که با تور ارزان قشم از اصفهان پا به درون قشم می‌ گذارید این را با تمام وجود احساس خواهید کرد! جزیره ای بدون ترافیک و زرق و برق های زندگی شهری؛ مکانی آرام برای رهایی از دغدغه های زندگی روزمره. این جزیره برای آن دسته از مسافران تور قشم از اصفهان لحظه آخری که به دنبال مکانی برای تجدید قوای جسمی و روحیشان هستند جای فوق العاده ای است.

در فصل زمستان معمولا بهترین فصل برای سفر با تور قشم از اصفهان ارزان بوده و جزیره بسیار آرام و خلوت است. اما با وجودی که زمستان فصل سردی برای مردم اصفهان است، آفتاب جزیره کماکان بر فراز آسمان خود نمایی می کند. بنابراین حتی اگر در این فصل با تور لحظه آخری قشم از اصفهان همراه شده اید از بردن کلاه و ضد آفتاب غافل نشوید. برخلاف روز ها شب های جزیره بسیار سرد است به همین منظور تعدادی لباس گرم برای شب ها و موقع خواب با خود ببرید. از طرف دیگر در فصل تابستان  هوا گرم و مرطوب است و همیشه رطوبت از سمت خلیج فارس وارد جزیره می شود. برای اینکه گرما زده نشوید و سفرتان با ناراحتی همراه نباشد از پیاده روی در طول روز خودداری کنید و عصر ها و یا شب را برای گردش در جزیره انتخاب کنید. البته صبح ها نیز هوا قدری مطلوب است و می توانید در آن زمان از مناطق دیدنی جزیره قشم بازدید کرده و یا به بازار بروید. میزان بارش باران در قشم بسیار پایین است ولی در فصل زمستان نسبتا زیاد است. قبل از سفر خود با تور لحظه آخری قشم از اصفهان در فصل زمستان، وسایل لازم برای هوای بارانی را به همراه داشته باشید

تور قشم از اصفهان

خرید در ارزان ترین شهر تجاری ایران

در طول اقامت خود در قشم، سري به شهر بندر «درگهان » بزنيد. اين شهر از توابع بخش مرکزی شهرستان قشم در ۳۰ کیلومتری و در قسمت غربی شهر قشم واقع شده است. درگهان شهر تجاری است که از زمان‌های دور مرکز تجاری جزیره قشم و مهم‌ ترین بندرگاه این نواحی است و با داشتن مراکز تجاری متعدد و مشهور، به خصوص در ایام تعطیل، میزبان تعداد زیادی از مسافرانی ا‌ست که با تور قشم از اصفهان لحظه آخری همراه می شوند. مردم شهر درگهان بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند و درمیان دیگر مردم جنوبی کشور به ویژه استان هرمزگان و قشم به انسان های رئوف شهرت دارند. سفر به این شهر و آشنایی با مردم آنجا باعث می ‌شود تا مدت ‌ها مزه خونگرمی شان در ذهن تان باقي بماند و بهترین تور قشم را در کنار همسفرانتان تجربه کنید.

برای اینکه با کوله باری از خرید های خوب به دیار خود بازگردید به مراکز مهم تجاری این شهر بروید. مهم ترین مراکز خرید درگهان عبارت اند از پاساژ بزرگ دو دلفین، مروارید، صدف، نگین، زمرد و اطلس. این مراکز خرید در کنار بازار بزرگ قدیم این شهر قرار گرفته‌اند. بازار قدیم قشم با بنایی تاریخی در دل این شهر با پیچ و خم های زیادی همراه است که خرید لذت بخش و ارزان قیمت همراه با حس باستانی را برای شما مسافران تور قشم از اصفهان لحظه آخری رقم خواهد زد.

Administrator

ارسال دیدگاه

لطفا یک نظر بنویسید.
لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
لطفا یک ایمیل درست وارد کنید