هتل رضویه

Rate this post
باشگاه بدنسازی
کافی شاپ
رستوران
فروشگاه
تاکسی سرویس
کافی نت

نزدیک ترین ترین هتل مجاور به حرم امام رضا (ع) هتل بزرگ رضویه است که از یک سو مشرف به درب بازار رضا (ع) و از سوی دیگر مشرف به صحن باب الرضای حرم مطهر بر اساس استانداردهای روز صنعت هتلداری ایجاد گردیده است. یکی از فاکتورهای اصلی در سفر، انتخاب محل مناسب جهت اقامت، احترام به حقوق میهمانان، امنیت، آسایش و تامین امکانات رفاهی بوده که این هتل توانسته شرایط مورد نظر را خوبی تامین و رضایت خاطر میهمانان خود را در طول مدت اقامت آنان در شهر مقدس مشهد جلب نماید. همجواری با بازار بزرگ رضا (ع) موجب دسترسی آسان میهمانان این هتل به بزرگترین مرکز خرید سوغات مشهد مقدس شده است.

هتل رضویه مجموعاً ۹۲ باب واحد اقامتی در تیپ های دو تحته، سه تخته، سویتهای فلت، سوئیتهای خواب دار، سویئهای رویال رضوی با دید و اشراف به حرم ثامن الحجج (ع) از پنجره های اتاق های رو به حرم در طبقات مختلف، طراحی شده است که خاطره ای خوب برای میهمانان به ارمغان آورد.

خدمات روم سرویس هتل بزرگ رضویه با بهره گیری از کادری مجرب بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدماتی نظیر نظافت اتاق، سرو صبحانه، نهار و شام در محل اتاق است. میهمانان در هر ساعتی از شبانه روز می توانند با شماره گیری داخلی از خدمات روم سرویس بهره مند گردند.

کافی شاپ زیبای هتل رضویه با طراحی مدرن، با ارائه خدمات تمام وقت به میهمانان و سرو لذیذترین دسرها و گواراترین نوشیدنیها، فضایی مناسب و فارغ از هیاهوی زندگی شهری را برای شما به ارمغان خواهد آورد. لحظات بیاد ماندنی را در کنار اعضای خانواده یا دوستان خود در آرامش سپری کنید. بهره گیری از فضای باز مجاور کافی شاپ، دیدارهای صمیمانه شما را به خاطره هایی ماندگار تبدیل می نماید.

هتل بزرگ رضویه دارای پارکینگ اختصاصی ویژه زائران بوده و از خدمات ویژه پارکینگ هتل می توان به کارواش رایگان آن اشاره نمود. پرسنل مجرب پارکینگ در هر ساعت از شبانه روز که میهمانان هتل مایل باشند اقدام به ارائه خدمات روشویی، موتورشویی، تنظیف اتاق می نمایند.