آرامش یافتن در هتل آرامش کیش یکی از ویژگی های این هتل است. این هتل 3ستاره فاصله کمی تا مراکز خرید معروف دارد و به همین علت تا این اندازه معروف شده است.
شاید با ورود به این هتل 1 ستاره نظرتان در مورد هتل های 1 ستاره تغییر کند. در واقع هتل گلسرخ مشهد یکی از هتل های 1ستاره بلندمرتبه مشهد است که کیفیت آن فوق العاده عالی است.
برای سفری ارزان تر به مشهد مقدس باید به سراغ هتل های 2ستاره بروید. یکی از بهترین هتل های 2 ستاره که در خیابان امام رضا نیز واقع شده و فاصله چندان زیادی نیز تا حرم مطهر رضوی ندارد، هتل شباهنگ است.
اگر به دنبال هتل دو ستاره خوب در مشهد هستید، به شما هتل طبرستان را پیشنهاد می کنیم. موقعیت مکانی این هتل باعث شده تا بسیاری از افراد آن را برای اقامت انتخاب کنند.
هتل آپارتمان 2 ستاره ممتاز گل پونه در سال 1393 در مرکز شهر افتتاح گردید. در واقع این هتل فاصله زیادتری نسبت به برخی از هتل های دیگر تا دریا دارد.
یکی از هتل های فوق العاده عالی در کیش هتل قائم است. این هتل در فاصله کمی از دریا قرار دارد و خیلی سریع می توانید به دریا و ساحل زیبای جزیره کیش دسترسی داشته باشید.
هتل 3 ستاره رضا مشهد، از باسابقه‌ترين و قدیمی ‌ترین هتل‌های احداث شده در خيابان طبرسی است که در سال ۱۳۵۷ افتتاح و سال ۱۳۹۱ بازسازی شده است.
اگر به دنبال هتلی متفاوت می گردید قطعا هتل شباویز را انتخاب کنید. این هتل دو ستاره به صورت مجموعه ویلایی با فضای باز و به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع واقع در جنوب شرقی جزیره کیش ساخته شده است.
هتل سه ستاره آفتاب شرق با 6 طبقه و مشتمل بر 70 باب اتاق در میدان بیت المقدس در مرداد سال 1394 به بهره برداری رسید.
نزدیک ترین ترین هتل مجاور به حرم امام رضا (ع) هتل بزرگ رضویه است که از یک سو مشرف به درب بازار رضا (ع) و از سوی دیگر مشرف به صحن باب الرضای حرم مطهر بر اساس استانداردهای روز صنعت هتلداری ایجاد گردیده است.
نمایش 1-10 از 43 نتیجه